JARNÍ MÁNIE SLEV je tu!!!! - přivítejte jaro s našimi šílenými cenami - například domečková postel v rozměru 120 x 200 za 4.999,-, dětský teepee set za 1.999,-, houpačka v průměru 70 cm za 1.699,-, křesílko králík 1.499,-, nálepka na celou zeď 999,-
Novinka Tip
  • 1 z 10
 

Activity Board- domeček natura

1 hodnocení
 

Activity Board Domeček je interaktivní vzdělávací hračka typu Activity Board či Cube, ale designově i svým využitím posunutá o úroveň výše. Děti se při hře učí logickému myšlení, rozvíjejí své motorické dovednosti, kreativitu, zapojují fantazii, zkoumají a objevují, jako s podobnými hračkami využívajícími principů Montessori. Zároveň využívají tuto pomůcku jako klasický domeček na hraní a dětskou skrýš. Dětskou zvídavou duši tato hračka upoutá na celé hodiny.

Běžná cena 4 890 Kč
Ušetříte 300 Kč (–6 %)
4 590 Kč
   
Kategorie Activity Board
Záruka 2 roky
 

Activity Board domeček bílý

Domeček z přírodních materiálů, fungující jako interaktivní hračka typu Montessori, s doplňky z běžně používaných předmětů pro smyslový a motorický rozvoj a podporu logického myšlení a kreativity. Skládá se ze šesti Activity Board - interaktivních desek, které je možné rozpojit a rozložit například na podlaze. 

Domeček je z 98% ručně vyroben z přírodních materiálů dle norem EN-71 pro dětské hračky (číslo certifikátu ITAH18013499).

Technické parametry:
Rozměry: 60x40 cm
Váha: 7 kg
Domeček se vyrábí z vysoce kvalitní březové překližky. Všechny laky použité při výrobě jsou na vodní bázi, a proto jsou bezpečné pro děti.
Do konstrukce Activity Cube Domečku nepatří žádný šroub, všechny prvky jsou zanýtované.

Barva přírodní

Baleno v kartonové krabici 62x49x22 cm, váha 7,1 kg

 

6 interaktivních desek activity board v praxi


5,0 1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Activity Cube domeček je interaktivní hračka typu Montessori, která na dlouhou dobu zaujme zvídavou dětskou duši Activity Cube domeček je interaktivní hračka typu Montessori, která na dlouhou dobu zaujme zvídavou dětskou duši
5
L Avatar autora | 25.2.2019
Zpracování je opravdu moc dobré, dlouze jsem vybíral a nakonec se vyplatilo. Líbí se mi kombinace domečku a aktivity boardu.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.