Nepřehlédněte náš PROGRAM VÝHOD - 1000 korun zpět, příspěvek na dovolenou, luxusní dětská kosmetika, doprava ZDARMA a mnoho dalšího pro nové i stálé zákazníky. Využijte našich letních slev!!!
Akce Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Activity Board - montessori domeček malý

2 hodnocení
 

Activity Board - tabule domeček je interaktivní didaktická pomůcka, využívající principů Montessori. Děti se při hře učí logickému myšlení, rozvíjejí své motorické dovednosti, kreativitu, zapojují fantazii, zkoumají a objevují, vše s pomocí předmětů běžně v domácnosti používaných.  Dětskou zvídavou duši upoutá tato tabule díky své odlišnosti od běžných hraček  na celé hodiny. V dětském pokoji u stěny či postýlky nezabere ani příliš místa, které potřebujete pro dětský nábytek

Dostupnost Na objednání
Běžná cena 2 199 Kč
Ušetříte 200 Kč (–9 %)
1 999 Kč
   
Kategorie Activity Board
Záruka 2 roky
 
Activity Board tabule domeček 
je vyrobena z přírodních materiálů a  fungující jako interaktivní didaktická pomůcka typu Montessori, s doplňky z běžně používaných předmětů pro smyslový a motorický rozvoj a podporu logického myšlení a kreativity. 
 
Základní parametry:
Rozměry: 40x40 cm
Obsahuje cca 12 hracích prvků (2 diody které svítí, zvonek, vypínač, visací zámek, suchý zip, zip, řetízek,  háček s očkem, kolečko z vozíku,  bezpečnostní řetízek atd)
Natřeno barvami s atestem
2 háčky k zavěšení na zeď, možno jen tak položit na stolek či zem.
 
Tabule domeček je vyráběna na objednávku, doba dodání dle vytíženosti výrobce, obvykle do dvou až tří týdnů od obdržení platby.
 
 Vyrobeno pro Elisdesign v ČR

otestovali jsme Activity board, oblíbenou montessorri hračku


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.