Letní Pokojíčkománie: Využijte slevu 1 000 Kč na domečkové postele a zlevněné akční ceny na kompletní vybavení pokojíčku v Montessori stylu.
Zpět do obchodu

Registrace

CASH BACK - až 10.000 zpět na váš účet za recenzi UKONČENA

Vážení zákazníci, 

AKCI PRODLUŽUJEME DO 31.3.

chceme znát váš názor a neustále se zlepšovat jak v kvalitě našich výrobků, tak v zákaznickém servisu. Proto jsme pro vás připravili unikátní akci CASH BACK, kde vám vracíme peníze na váš účet. Můžete získat až 10.000 CZK a stačí jen zakoupit označené zboží od 4.2 do 31.3. na www.elisdesign.cz a poslat nám krátkou recenzi.

Veškeré zařazené zboží najdete na www.elisdesign/cashback

SMLUVNÍ PODMÍNKY:

Platí pro nové objednávky od 4.2.2020 do 31.3. 2020 (dále jen „období platnosti“) a zboží označené příznakem CASH BACK, zakoupené online na www.elisdesign.cz. Seznam Cash back kategorií je následující:

Kategorie CASH BACK Hodnota
  czk     euro
Patrová postel 1000 40
Domečková postel s šuplíkem 1000 40
Domečková postel bez šuplíku 500 20
Matrace 500 20
Montessori duhová houpačka 5in1 1000 40
Activity board 500 20
Teepee stany 500 20
Koberce Livone 500 20
Závěsná houpačka 500 20
Baldachýn 500 20
Křesílko 500 20
Odrážedlo 1000 40
Kočárky 1000 60
Fusaky 500 20
Skluzavka 500 20
Regál 500 20
Kompletní sestavy 1000 40
     

Tato promoakce je určena pouze pro koncové uživatele. Žádost o vrácení peněz musí být podána do 60ti kalendářních dnů od data objednávky za předpokladu zaplacení objednávky do jednoho týdne od objednání zboží na účet prodávajícího.

Jak požádat

Podejte žádost mailem na elisdesign@elisdesign.cz , do předmětu mailu uveďte název akce: "CASH BACK" a číslo vaší objednávky. Připište recenzi k produktu, budeme rádi i za foto. Uveďte vaše jméno a příjmení a také číslo bankovního účtu.

Peněžní částka bude vyplacena formou bankovního převodu do 30 dnů od ověření žádosti. Pořadatel akce uskuteční bankovní převod pouze na účet zřízený v CZK nebo Euro. Přepočet na Euro dle pevného kuzu 25 czk/euro. Výše vrácené částky zahrnuje DPH.  

Omezení

Pokud je vybraný produkt, který je předmětem žádosti, z jakéhokoli důvodu vrácen prodejci, nárok zákazníka na vrácení peněz propadá a peněžní částka vyplacená zákazníkovi musí být do sedmi dní vrácena pořadateli akce.

Pořadatel akce si vyhrazuje právo vyžádat další doklady nezbytné k ověření žádosti, pokud shledá, že by mohla být neoprávněná.

Žádost nebude kladně vyřízena v těchto případech:

  • Vybraný produkt nebyl zakoupen během období platnosti.
  • Žádost nebyla podána do 60 kalendářních dnů od data objednávky. Provozovatel poskytnul dostatečně dlouho dobu pro podání žádosti, která zahrnuje čekání na platbu, objednání u výrobce, výrobu a dodání od výrobce k zákazníkovi. Pokud by provozovatel nedodal zboží zákazníkovi do 30ti dnů od data objednávky za předpokladu zaplacení objednávky do 7mi dnů, prodlužuje se doba možnosti podání žádosti o tolik dnů, o kolik dnů překročil pořadatel 30 ti denní lhůtu na dodání zboží zákazníkovi.
  • Nedodrželi jste tyto smluvní podmínky.

Osobní údaje  

Během registrace pro promoakci bude třeba zadat vaše osobní údaje, aby bylo možné promoakci zpracovat.

Obecné

Posláním žádosti udělujete souhlas pořadateli s možností prezentovat zaslané fotografie a recenzi.

Pořadatel akce nenese žádnou odpovědnost za špatně zaslané žádosti. Pořadatel akce odmítne žádosti přijaté po datu skončení akce a žádosti, které lze považovat za neúplné či podvodné.

Tyto smluvní podmínky se řídí zákony České Republiky.

Účastí na této promoakci potvrzujete, že jste si přečetli tyto smluvní podmínky a že s nimi souhlasíte. Pořadatel akce si vyhrazuje právo zrušit nebo doplnit tyto smluvní podmínky bez předchozího upozornění v případě, že nastanou jakékoli okolnosti, které jsou mimo jeho přiměřenou kontrolu. Pořadatel akce: Pořadatelem promoakce je společnost Elisdesign, s.r.o, se sídlem v Kuřimi.

V případě využití mimořádné slevy nebo slevového kódu bude tato sleva odečtena v závěrečném vyúčtování CASH BACKU. Tedy například pokud máte slevový kod na 10% a v objednávce máte zboží z cashbacku, tak se hodnota vyplaceného cash backu poníží pouze o hodnotu slevy z daného výrobku, na který uplatňujete cash back. Tedy sleva na mimocashbackové zboží je zachována. V případě montessori duhové houpačky se cash back vztahuje pouze na variantu lakované okraje duhové desky barevné a šedé v ceně 3.199,-.

Zajištění správnosti údajů o bankovním spojení je na zodpovědnosti osoby podávající žádost. V případě, že dojde k zadání nesprávných údajů a platba bude odmítnuta nebo nebude přičtena na váš účet, nemá pořadatel povinnost tuto platbu opakovaně vydat.