Letní Pokojíčkománie: Využijte slevu 1 000 Kč na domečkové postele a zlevněné akční ceny na kompletní vybavení pokojíčku v Montessori stylu.
Zpět do obchodu

Registrace

Otevření ELIS DESIGN STORE v PRAZE

Vážení zákazníci,

chcete vidět naše pokojíčky naživo? Rádi vás uvítáme na našem novém showroomu v Praze. 

Uvidíte vyladěný pokojíček pro holčičku i pro kluka, stylový dětský koutek se skluzavkou, spoustu hraček a také můžete vyzkoušet náš montessori program zaměřený na správný motorický vývoj vašeho dítěte. 

S návrhem pokojíčku vám poradí naše milá store manažerka Iva, která navrhne pokojíček přesně podle vašich představ.

Otevření se zúčastnily influencerky z celé České republiky a to i s dětmi. Programem provedla moderátorka TV Prima Lucie Vonchitzki. Lucie je novopečenou maminkou, tedy vybavení dětského pokojíčku je pro ni aktuální téma. „Po dnech hledání dětského nábytku na internetu pro malou Beatrice, jsem našla několik krásných věcí. Když jsem zjistila, že jsou všechny od ELIS DESIGN, rozhodla jsem se firmu kontaktovat, takto vznikla naše spolupráce“ ocenila projekt Lucie Vonchitzki. Na otevření přijala pozvání i Dominika Myslivcová, která s ELIS DESIGN spolupracuje na soutěži Miss princess. Speciálně pro ni byl navržen do růžova laděný pokojíček pro princezny, který je mimo jiné k vidění na ELIS DESIGN STORE v Praze.

Otevírací doba:

po - pá 10 - 18

sobota 10 - 14

mail: store@elisdesignstore.cz

telefon: 737 455 822

adresa: Nová Harfa, Poděbradská 777/9c 190 00 Praha-Vysočany

elisdesign_store_Praha_mapa

Těšíme se na vás

Tým ELIS DESIGN STORE