MEGA AKCE - až 1.000 korun zpět na domečkovou postel, 500 korun zpět na 31 modelů TEEPEE stanů nebo výprodejové ceny - teepee set za 1.999,-, baldachýn za 1.499,-, postýlka domeček 80x160 za 3.999,- a mnoho dalších akčních produktů.

Betonové stěrky

Beton v iteriéru je fenoménem designu posledních let. Dodává nadčasovost, originalitu a ponechává prostor pro vyniknutí řady designových doplňků. Nevýhodou betonových stěrek je ale jejich cena. Specializované firmy nabízí ceny několikanásobně přesahující hranici 1000 korun za metr čtverečný. Proč ale platit tolik, když máme spoustu šikovných tatínků a maminek?

S betonem je to jako s vínem, nelze říci, že to či ono je dobré, každému se líbí něco jiného a jakákoli nedokonalost je originalitou. Dokážeme vám, že s našimi betonovými stěrkami zvládne kouzlit i maminka na mateřšké. Po zkušenostech jsme vybrali materiál jednoduchý na aplikaci, natonovali barvu a přibalili potřebné pracovní nástroje. Vše v prvotřídní kvalitě, italském designu a za podpory špičkových designérů. 

Nebojte se toho, zvládnete to sami, ukážeme vám, jak na to.

Ukázkové video zde:

 

 

 

 

 

 
2999
2999129992999
Značky
     
  • Vysoce prestižní dekorativní povrchová úprava, typická pro prostředí, kde hraje hlavní roli umělecký efekt. Tato stěrka je jednoduchá na aplikaci, můžeme volit mezi výraznějším a jemnějším efektem dle způsobu nanášení.

    4 999 Kč (–40 %)
    2 999 Kč
       

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.