Právě běží velká akce na vybrané produkty. Všechny pohromadě je najdete v kategorii Měsíc BEZ DPH. V košíku pak stačí zadat slevový kód: „mesicbezdph”.
Zpět do obchodu

Registrace

Ceny stoupají, my držíme

Věříme, že cestou udržitelnosti půjdete s námi.

Rozhodli jsme se držet pro vás nejlepší možné ceny dokud to jen půjde, přestože náklady nezadržitelně stoupají. 

Do kdy to však bude udržitelné nikdo neví. Pokud už po něčem z našeho sortimentu pokukujete, raději s nákupem neotálejte.

Jak jistě víte, ceny vstupních materiálů, dopravy a logistiky vzrostly za poslední týdny a měsíce doslova raketově. Například cena březové překližky, kterou jsme doposud používali k výrobě našich montessori houpaček 5v1, vzrostla během několika měsíců o více než 100 %. Aktuálně hledáme a testujeme i jiné materiály. Prioritou pro nás zůstává kvalita

Stejně tak cena za dopravu se u některých produktů zdvojnásobila, což nám ještě před několika měsíci přišlo jako sci-fi. Pokračovat můžeme cenami energií, obalových materiálů, lidské práce…

Přesto se snažíme držet ceny našich bestsellerů tam, kde byly loni. Daří se nám to díky reorganizaci dosavadních strategií, efektivnějšímu internímu systému, novým technologiím a strojům. Zároveň stále hledáme nové možnosti, dodavatele a dílny. Právě díky nové technologii můžeme nabídnout ještě kvalitnější, automatizovanou výrobu a rychlejší dodání. 

Znamená to pro nás často náročnější pracovní dny, ale díky vám dává naše snažení smysl. Reagujeme na poptávku a na vaše zpětné vazby a věříme, že oceníte naši snahu držet ceny nízko a kvalitu vysoko.

Kvalita produktů a vaše spokojenost jsou pro nás totiž stěžejní pilíře. To se nezměnilo a z toho neslevíme. U produktů ELIS DESIGN garantujeme kvalitu, ruční opracování, použití prvotřídních materiálů a především smysluplný účel v podobě přirozeného pohybového rozvoje dětí. Prohlédněte si naše BESTSELLERY.

Udržitelný e-shop dbá nejen na ekologii a šetrný přístup k energiím, ale také na dobré vztahy se zákazníky, zaměstnanci i dodavateli a jde příkladem kolegům v oboru i mimo něj. Zároveň drží dobré ceny, které jsou udržitelné pro značku i zákazníky.

To všechno můžeme tvořit především díky vám a vaší podpoře, která pro nás letos znamená ještě o něco víc než dříve. Děkujeme.