MEGA AKCE - Májový polibek výhod je tu!!!! - vyberte si dárek až za 2.500 korun.

DOPRODEJ Dětská židlička mráček

4 hodnocení
 

Pořiďte svým dětem originální a roztomilou židličku!

barva
1 299 Kč 1 699 Kč od 1 299 Kč
   
Kategorie Dětské židličky a nábytek
Záruka 2 roky
 

Židlička, která jsou výškově přizpůsobena těm nejmenším. Je vhodná pro děti od tří let.

Nábytek je vyroben z masivního borovicového dřeva, je ošetřen speciálními zdravotně nezávadnými barvami. Stoličku dodáváme ve složeném stavu. Nečeká Vás tudíž žádné dlouhé montování.

Židlička má sedátko ve výšce 29 cm, což je ideální výška i pro menší děti. Sedátko má rozměr cca 25 x 25 cm.

Vybírat můžete z několika barevných kombinací. Jednou z lakovacích technik je také lehký nádech moderní bílé. Výborně ladí s bělenou podlahou.

Nabízíme Vám také natural variantu, která je cenově dostupná pro všechny. Lakování či barvení už necháme na Vás. Díky tomu se nám podařilo dostat cenu na minimum. Navíc si můžete nábytek barevně natřít dle svých představ.

Pokud si vyberete lakovanou variantu, získáte vysoce odolný a omyvatelný povrch, který odolá opotřebení a škrábancům. Lakovaný povrch byl testován v laboratořích PPG proti nejběžnějším chemikáliím v domácnosti. Navíc je lak vybaven UV blokátorem, který chrání dřevo proti slunečnímu záření a tím výrazně zmírňuje přirozený proces žloutnutí.

Nejdůležitější věcí u dětského nábytku je jeho bezpečnost a ergonomie, z tohoto důvodu jsou veškeré hrany nábytku zakulaceny, opěrátka nastaveny do optimálního úhlu a nohy židliček vykloněny pro větší stabilitu. 

Nábytek nabízí hravý, neokoukaný design, zapadající do celkového konceptu firmy Elis design, kombinující přírodní materiály a moderní vzory. Důležitá je nejen vzhledová ale i pocitová stránka, proto jsme ponechali dřevu jemný reliéf, který podporuje krásu a nadčasovost tohoto přírodního materiálu.

Díky kvalitnímu zpracování, které kombinuje montáž vruty a lepení již ve výrobě jsme schopni garantovat nosnost židliček 70 kilogramů. To je na dětskou židličku opravdu hodně! Tyto vlastnosti umožní využít stoličku například v kuchyni a dosáhnou tak výš. Technologie výroby také zajištuje, že se nábytek nerozvrže a vydrží déle než nábytek montovaný.

Vyrobeno pro Elis design v ČR.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.