Nepřehlédněte náš PROGRAM VÝHOD - 1000 korun zpět, příspěvek na dovolenou, luxusní dětská kosmetika, doprava ZDARMA a mnoho dalšího pro nové i stálé zákazníky. Využijte našich letních slev!!!

až 1.000,- zpět na váš účet

Vážený zákazníku,

zvolil jste si výhodu "až 1000,- zpět na váš účet" z našeho PROGRAMU VÝHOD:

 

SMLUVNÍ PODMÍNKY akce Až 1.000,- zpět na váš účet:

1. Nakupte od 12.6.2019 do 30.7. 2019 (dále jen „období platnosti“) mix jakéhokoli zboží nad 4.999,- na www.elisdesign.cz a získejte až 1.000 korun zpět na váš účet.

1.000 korun získáte pokud součástí objednávky bude patrová nebo vyvýšená postel

 500 korun získáte na mix jakéhokoli zboží z www.elisdesign.cz s výjimkou dvou akčních položek:

Set teepee stan šedý ve verzi standard za akčních 1.999,-

Postel domeček clasic v rozměru 80X160 za akčních 3.999,-

Pokud by jste přidali tyto dvě položky do objednávky nezapočítávají se do celkové hodnoty objednávky.

 *výše vracené částky zahrnuje DPH

 

 1. Promoakce se týká pouze produktů zakoupených během období platnosti přímo od slečnosti Elisdesign, s. r.o. mimo uvedené výjimky.

 

 1. Promoakci smí využít pouze osoby starší 16 let s trvalým pobytem v České republice. Na jednu objednávku může být využita pouze jedna sleva.

 

 1. Tato promoakce je určena pouze pro koncové uživatele.

 

 1. Žádost o vrácení peněz musí být podána do 60ti kalendářních dnů od data objednávky za předpokladu zaplacení objednávky do jednoho týdne od objednání zboží na účet prodávajícího.

 

Jak požádat

 1. Podejte žádost mailem na mail elisdesign@elisdesign.cz , do předmětu mailu uveďte název akce: "až 1000,- zpět" a číslo vaší objednávky. Přiložte foto výrobku případně pokojíčku, fakturu a recenzi k produktu. Uveďte vaše jméno a příjmení a také číslo bankovního účtu.

 

 1. Peněžní částka bude vyplacena formou bankovního převodu do 30 dnů od ověření žádosti. Pořadatel akce uskuteční bankovní převod pouze na účet zřízený v České Republice.

 

 1. Zajištění správnosti údajů o bankovním spojení je na zodpovědnosti osoby podávající žádost. V případě, že dojde k zadání nesprávných údajů a platba bude odmítnuta nebo nebude přičtena na váš účet, nemá pořadatel povinnost tuto platbu opakovaně vydat.

 

Omezení

 1. Pokud je vybraný produkt, který je předmětem žádosti, z jakéhokoli důvodu vrácen prodejci, nárok zákazníka na vrácení peněz propadá a peněžní částka vyplacená zákazníkovi musí být do sedmi dní vrácena pořadateli akce.

 

 1. Pořadatel akce si vyhrazuje právo vyžádat další doklady nezbytné k ověření žádosti, pokud shledá, že by mohla být neoprávněná.

 

 1. Žádost nebude kladně vyřízena v těchto případech:
 • Vybraný produkt nebyl zakoupen během období platnosti.
 • Žádost nebyla podána do 60 kalendářních dnů od data objednávky. Provozovatel poskytnul dostatečně dlouho dobu pro podání žádosti, která zahrnuje čekání na platbu, objednání u výrobce, výrobu a dodání od výrobce k zákazníkovi. Pokud by provozovatel nedodal zboží zákazníkovi do 30ti dnů od data objednávky za předpokladu zaplacení objednávky do 7mi dnů, prodlužuje se doba možnosti podání žádosti o tolik dnů, o kolik dnů překročil pořadatel 30 ti denní lhůtu na dodání zboží zákazníkovi.
 • Nedodrželi jste tyto smluvní podmínky.

Osobní údaje  

12. Během registrace pro promoakci bude třeba zadat vaše osobní údaje, aby bylo možné promoakci zpracovat.

Obecné

13. Posláním žádosti udělujete souhlas pořadateli s možností prezentovat zaslané fotografie a vyjádření k výrobkům.

14. Pořadatel akce nenese žádnou odpovědnost za špatně zaslané žádosti. Pořadatel akce odmítne žádosti přijaté po datu skončení akce a žádosti, které lze považovat za neúplné či podvodné.

15. Tyto smluvní podmínky se řídí zákony České Republiky.

16. Účastí na této promoakci potvrzujete, že jste si přečetli tyto smluvní podmínky a že s nimi souhlasíte. Pořadatel akce si vyhrazuje právo zrušit nebo doplnit tyto smluvní podmínky bez předchozího upozornění v případě, že nastanou jakékoli okolnosti, které jsou mimo jeho přiměřenou kontrolu. Pořadatel akce: Pořadatelem promoakce je společnost Elisdesign, s.r.o, se sídlem v Kuřimi.

17. Akci nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi, například s akcemi, kde je využit slevový kód nebo sleva z koncových cen.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.