Nepřehlédněte náš PROGRAM VÝHOD - 1000 korun zpět, příspěvek na dovolenou, luxusní dětská kosmetika, doprava ZDARMA a mnoho dalšího pro nové i stálé zákazníky. Využijte našich letních slev!!!

Program výhod

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás za vaše nákupy u nás odměnili, proto jsme pro Vás na léto připravili tento program výhod:

 Nakupte mix jakéhokoli zboží na www.elisdesign.cz nad 4.999,- a vyberte si jednu z našich výhod: 

 1. Příspěvek na dovolenou ve výši 2.500,- - získejte cestovní poukaz, který můžete uplatniti u více jak 200 hotelů po celé Evropě. Hotely vybírejte zde: www.connexcestovnipoukaz.com. Stačí jen zaslat foto výrobku a krátkou recenzi. Více o podmínkách akce se dozvíte ZDE.

2. Až 1.000,- zpět na váš účet - Pošlete nám foto smontovaného zboží a recenzi na mail elisdesign@elisdesign.cz a my vás odměníme, více o podmínkách akce ZDE:

3. DOPRAVA ZDARMA - Tuto výhodu máte ihned - platí do výše 149,-. Zadejte v košíku slevový kód: dopravazdarma. Pokud je účtovaná doprava vyšší, odečteme vám z hodnoty dopravy cenu 149,- pokud je doprava na objednávce nižší než 149 korun odečte se vám 149 korun.

Pokud zvolíte výhodu 1 či 2 je nutné pro uplatnění zadat název výhody do poznámky při objednávce !!!!

Částka v objednávce musí přesáhnout hodnotu 4.999,- bez dopravy. Neplatí pro velkoodběratele a zákazníky, kteří uplatili jakoukoli slevu v objednávce (například prostřednictvím slevového kódu). Platnost od 12.6.2019.

 

To ovšem zdaleka není vše co pro vás máme!!!!!!!!

 

Jste náš stálý zákazník? Můžete se těšit na další výhody:

1. Nakoupili jste cokoli v roce 2019 za 1.999 a více? Vyzkoušejte naši nabídku chytré TV Kuki na 2 měsíce Zdarma. Více se dozvíte zde:

2. Nakoupili jste v roce 2019 alespoň 3x (min 3 objednávky) na www.elisdesign.cz nebo jste nakoupili nad deset tisíc?  Neváhejte nám napsat na elisdesign@elisdesign.cz a my vám pošleme luxusní dětskou bio kosmetiku whamisa v hodnotě 1.000 korun zcela ZDARMA. Více se dozvíte zde:

 

Využijte našich akčních cen:

Přinášíme širokou nabídku vzájemně kombinovatelných prvků. U nás najdete více jak 130 postýlek domeček, přes 50  typů teepee stanů, stylové dětské židličky a stoleček, neokoukané samolepky na zeď, hrací deky, pěnové puzzle podložky a spoustu hraček pro Vaše poklady.

 

 akční ceny postel domeček, teepee stan, houpačka, křesílko zajíc, nálepka na zeď do dětského pokoje

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.