Pozor, pozor! Toto není aprílový žertík. POUZE DNES opravdu máme 50% slevu na náš oblíbený dřevěný luk. Tak neváhejte a v košíku zadejte kód: „strilimesizvas“.
Zpět do obchodu

Registrace

Pokojíček pro indiánskou princeznu

Je vaše holčička princezna nebo divoké zlobidlo? Vsadíme se, že od obojího kousek. Princezna rebelka či něžná indiánka -  právě tato kombinace jemnosti a spontaneity přináší pokojíčku jeho nesporné kouzlo.

Barevná kombinace růžové a modré reprezentuje jak barvy ELIS DESIGN, tak i zmíněné doplňování něhy a odvahy, jejichž dynamikou je tvořena atmosféra pokojíčku.

DETSKY_POKOJ_NA_MIRU_HOLCICKA

Zvířátka pobíhající po stěnách jsou obyvatelce pokojíčku milými spolubydlícími, doprovázejícími při hře i do říše snů. A aby se opravdu nemusela bát, dohlíží tu na ni ještě svítící medvídek.

Při bližším pohledu objevíte hravé detaily. Trojúhelníčkový vzor dekorací jsme přenesli i na držadla nábytku. Rozmístění skříní vyhovuje výšce malé slečny, která si bude moci oblečení vytahovat i skládat sama. V mezeře pod skříněmi vzniká schovávačka, ať už pro slečnu samotnou nebo její hračky.

detsky_pokojicek_navrh_na_miru

Postýlka je opatřena měkoučkou zábranou pro bezpečný spánek. Přes den slouží k odpočinku růžové teepee, které zároveň odděluje postýlku od dveří, což přináší útulný a bezpečný dojem.

divci_pokoj_na_miru_pastelove_barvy_teepee

V pokojíčku nic nechybí ani nepřebývá. Je nenáročný na úklid a péči o pořádek může díky přiměřené výšce nábytku začít postupně přebírat slečna sama. S její rostoucí samostatností přijdou i nové povinnosti, čeká tu na ni proto psací stoleček s nezbytnými šuplíky a pohodlnou ergonomickou židlí.

moderni_pokoj_na_miru_pro_holcicku

Moc děkujeme ochotné mamince za poskytnutí fotografií a velice příjemnou spolupráci.  A malé slečně přejeme, ať se jí v pokojíčků krásně bydlí a vyrůstá!

Na závěr si můžete pro srovnání prohlédnout vizualizaci.

DESTKY_POKOJIK_NAVRH_NA_MIRUdetsky-pokoj-na_miru_pro_holcicku_Elisdesignpokojicek_pro_deti_projekt_na_mirupokojicek_na_miru_pro_holcicku_navrh