-20 % na vše od eliNeli! 🔥 Vše od nejoblíbenější značky na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Pokojíček pro indiánskou princeznu

Je vaše holčička princezna nebo divoké zlobidlo? Vsadíme se, že od obojího kousek. Princezna rebelka či něžná indiánka -  právě tato kombinace jemnosti a spontaneity přináší pokojíčku jeho nesporné kouzlo.

Barevná kombinace růžové a modré reprezentuje jak barvy ELIS DESIGN, tak i zmíněné doplňování něhy a odvahy, jejichž dynamikou je tvořena atmosféra pokojíčku.

DETSKY_POKOJ_NA_MIRU_HOLCICKA

Zvířátka pobíhající po stěnách jsou obyvatelce pokojíčku milými spolubydlícími, doprovázejícími při hře i do říše snů. A aby se opravdu nemusela bát, dohlíží tu na ni ještě svítící medvídek.

Při bližším pohledu objevíte hravé detaily. Trojúhelníčkový vzor dekorací jsme přenesli i na držadla nábytku. Rozmístění skříní vyhovuje výšce malé slečny, která si bude moci oblečení vytahovat i skládat sama. V mezeře pod skříněmi vzniká schovávačka, ať už pro slečnu samotnou nebo její hračky.

detsky_pokojicek_navrh_na_miru

Postýlka je opatřena měkoučkou zábranou pro bezpečný spánek. Přes den slouží k odpočinku růžové teepee, které zároveň odděluje postýlku od dveří, což přináší útulný a bezpečný dojem.

divci_pokoj_na_miru_pastelove_barvy_teepee

V pokojíčku nic nechybí ani nepřebývá. Je nenáročný na úklid a péči o pořádek může díky přiměřené výšce nábytku začít postupně přebírat slečna sama. S její rostoucí samostatností přijdou i nové povinnosti, čeká tu na ni proto psací stoleček s nezbytnými šuplíky a pohodlnou ergonomickou židlí.

moderni_pokoj_na_miru_pro_holcicku

Moc děkujeme ochotné mamince za poskytnutí fotografií a velice příjemnou spolupráci.  A malé slečně přejeme, ať se jí v pokojíčků krásně bydlí a vyrůstá!

Na závěr si můžete pro srovnání prohlédnout vizualizaci.

DESTKY_POKOJIK_NAVRH_NA_MIRUdetsky-pokoj-na_miru_pro_holcicku_Elisdesignpokojicek_pro_deti_projekt_na_mirupokojicek_na_miru_pro_holcicku_navrh

×

Splátková kalkulačka ESSOX