-20 % na vše od eliNeli! 🔥 S kódem: „elineli20“ máte slevu 20 % na vše naší nejoblíbenější značky eliNeli. Akce platí do 3. 3. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

ELIS DESIGN showroom - Praha

Showroom ELIS DESIGN v Praze Štěrboholích

Otevírací doba:

Pondělí: 9–20 h
Úterý: 9–20 h
Středa: 9–20 h
Čtvrtek: 9–20 h
Pátek: 9–20 h
Sobota: 9–20 h
Neděle:
9–20 h

Otevírací doba se řídí podle otevírací doby stanovené OC Europark

Chcete si ověřit, že vybraný produkt je dostupný u nás v showroomu? Doporučujeme rovnou zavolat a dostat tak nejaktuálnější info.

Kontakt na showroom: +420 733 507 073

Těšíme se na vaši návštěvu, ať už přijdete za něčím konkrétním, nebo se jen tak porozhlédnout, pohrát si a nechat se inspirovat.

Váš tým SHOWROOM Praha | ELIS DESIGN

  

Grand opening

🎉  Zapište si do kalendáře: V sobotu 24. 2. v 9:00 nás čeká Grand opening pražského showroomu. Těšit se můžete na bohatý program a hlavně akční ceny. Více informací najdete zde. 🎉 

 

 

Už nejspíš znáte náš e-shop, to nás těší. Možná už znáte i náš showroom v Kuřimi u Brna. A konečně došlo i na Prahu. Sami totiž víme, jak potřebné je si produkty prohlédnout ze všech stran, osahat nebo ideálně nechat vaše dítě, ať je rovnou vyzkouší. Otevřeli jsme největší prodejnu dřevěných hraček v Česku. Můžete si sem přijít pohrát a rovnou i nakoupit.

Pražský showroom ELIS DESIGN najdete v OC Europark ve Štěrboholích na adrese Nákupní 389/3, Praha 10. V obchodním domě nás najdete v přízemí naproti food courtu. V přátelském a otevřeném prostoru vás osobně uvítáme. Poradíme vám, odpovíme na všechny vaše dotazy, necháme vás i vaše děti vše vyzkoušet. Velkou výhodou je nádherná herna hned u vstupu, kde vám jsou k dispozici menší i větší hračky. Nezapomeňte mít své děti vždy pod dohledem, ale nebojte se je nechat objevovat vlastní hranice třeba při prolézání nebo při houpání.

V pražském showroomu vás čeká procházka dětským rájem, světem plném fantazie a zdravého pohybu, který ELIS DESIGN tvoří a zdokonaluje už 8. rokem. Můžete si tu prohlédnout a vyzkoušet nejen různé hračky, ale také ELIS DESIGN nábytek nebo produkty značek Little Dutch, JaBaDaBaDo, eliNeli, Goki, Vilac a spousty dalších.

Vy, návštěvníci, jste pro nás stěžejní. Proč? Díky vaší zpětné vazbě dokážeme naše služby a výrobky posouvat stále kupředu. Budeme tedy moc rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už na prostor, na samotné hračky, na obsluhu… Můžete nám dát vědět třeba zprávou na sociálních sítích nebo rovnou v naší FB skupině: ELIS DESIGN – rosteme společně.

Vše v ELIS DESIGN tvoříme s ohledem na rozvoj a kreativitu dětí a v souladu s montessori myšlenkami.

A to nejdůležitější – vezměte s sebou své děti! Uvidíte, od kterých hraček je nebudete moci odtrhnout a lépe se tak rozhodnete, které pořídit. Děti jsou vynalézavé a tak se například z oblíbené průlezky Piklerové trojúhelník stane hora, jejíž zdolání si zaslouží aplaus. Nebo z montessori houpačky se třeba stane prodejní pult a není věc, kterou by vám vaše dítě neprodalo. A co teprve učicí věž! Konečně si s dítkem budete blíž nejen při škrabání brambor. :)

V našem showroomu si vyzkoušíte postele, matrace, prolézačky, piklery, houpačky, desítky učicích věží, teepee stany, rozkošnosti od nizozemské značky Little Dutch i další malé hračky třeba od nejoblíbenější značky eliNeli. Pražský prostor je připraven na hraní i nakupování.

Těšíme se na vás! 

×

Splátková kalkulačka ESSOX