Máme před sebou poslední dny Letní Pokojíčkománie bez DPH, která tento víkend vrcholí. Hračky za ceny bez DPH můžete objednávat jen do nedělní půlnoci.
Zpět do obchodu

Registrace

Kvalita v ELIS DESIGN

Je nám jasné, že při online nákupu chybí jedna zcela zásadní složka. Vidět produkt na živo. Podle čeho se tedy rozhodovat při výběru v e-shopu?
Usnadnili jsme vám to. Nově zařazujeme produkty do kategorií dle úrovně kvality – Basic, Premium a TOP.

Podle čeho produkty hodnotíme?
Máme vlastní pravidla. Stěžejními body jsou pro nás: 

  • Reálné testování na vlastní kůži (naší i našich dětí)
  • Materiál
  • Zpracování
  • Design a vychytávky
  • Životnost a udržitelnost

Produkty testujeme před zařazením do prodeje v našem showroomu v Kuřimi u Brna, kam se můžete přijet podívat i vy. Prototypy a výstavní kusy jsou v našem showroomu k dispozici všem dětem i rodičům. Máme tak maximální zátěž produktu a testování je opravdu poctivé. 

BASIC kvalita ***

Spolehlivá a praktická volba, která udělá radost nejen vašim dětem, ale i peněžence. 

Jednoduchý a funkční design, bezpečná konstrukce a užitečný účel. To vše najdete v kategorii BASIC, která plní své nejzákladnější poslání – přinášet dětem radost ze hry a z pohybu.

 

PREMIUM kvalita ****

Premium produkty pojí důkladné zpracování, kvalitní materiály a nadčasový design. Důraz v této kategorii je na vyváženost všech rozhodujících parametrů – ve zkratce – ideální poměr ceny a kvality produktu.

 

TOP kvalita *****

Potrpíte si na opravdovou kvalitu a máte rádi výjimečné věci? Pod pěti hvězdičkami najdete naši nejvyšší hodnost, často roky vyvíjený a zdokonalovaný produkt, který potěší i ty nejnáročnější. Udržitelný produkt, který vám bude sloužit dlouhé roky. 

TOP kvalita zaručuje individuální a detailní testování, jedinečný design, prvotřídní materiál a výrobu v Evropě. Jednoduše – šampion v naší stáji.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení