PRODLOUŽENO! Největší slevová akce Dny Marie potrvá do konce září! Sleva 20 % v kategorii „Dny Marie“ s kódem „DNYMARIE20“ tedy platí do půlnoci 30. 9. 2023.
Zpět do obchodu

Registrace

Kvalita v ELIS DESIGN

Je nám jasné, že při online nákupu chybí jedna zcela zásadní složka. Vidět produkt na živo. Podle čeho se tedy rozhodovat při výběru v e-shopu?
Usnadnili jsme vám to. Nově zařazujeme produkty do kategorií dle úrovně kvality – Basic, Premium a TOP.

Podle čeho produkty hodnotíme?
Máme vlastní pravidla. Stěžejními body jsou pro nás: 

  • Reálné testování na vlastní kůži (naší i našich dětí)
  • Materiál
  • Zpracování
  • Design a vychytávky
  • Životnost a udržitelnost

Produkty testujeme před zařazením do prodeje v našem showroomu v Kuřimi u Brna, kam se můžete přijet podívat i vy. Prototypy a výstavní kusy jsou v našem showroomu k dispozici všem dětem i rodičům. Máme tak maximální zátěž produktu a testování je opravdu poctivé. 

BASIC kvalita ***

Spolehlivá a praktická volba, která udělá radost nejen vašim dětem, ale i peněžence. 

Jednoduchý a funkční design, bezpečná konstrukce a užitečný účel. To vše najdete v kategorii BASIC, která plní své nejzákladnější poslání – přinášet dětem radost ze hry a z pohybu.

 

PREMIUM kvalita ****

Premium produkty pojí důkladné zpracování, kvalitní materiály a nadčasový design. Důraz v této kategorii je na vyváženost všech rozhodujících parametrů – ve zkratce – ideální poměr ceny a kvality produktu.

 

TOP kvalita *****

Potrpíte si na opravdovou kvalitu a máte rádi výjimečné věci? Pod pěti hvězdičkami najdete naši nejvyšší hodnost, často roky vyvíjený a zdokonalovaný produkt, který potěší i ty nejnáročnější. Udržitelný produkt, který vám bude sloužit dlouhé roky. 

TOP kvalita zaručuje individuální a detailní testování, jedinečný design, prvotřídní materiál a výrobu v Evropě. Jednoduše – šampion v naší stáji.

 

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX