Zpět do obchodu

Registrace

Jak vyrábíme

 

Přeplněná hračkářství často zahlcují oči horami křiklavého barevného plastu a nesourodých hraček dle aktuálních trendů, které rychle omrzí. Člověku se z takové nabídky až zatočí hlava a chce mít nákupy co nejrychleji za sebou. Zabydlování dětského pokoje či pořizování dárků však může být i jiné – může se stát inspirujícím zážitkem, který přinese Vám a následně dětem spoustu radosti.
A přesně to je cílem ELIS DESIGN. Naši filozofii opíráme o pět pilířů:

Kvalita

Uvědomujeme si, že produkce kvalitních výrobků vyžaduje čas a správné podmínky. Vyrábíme v Evropě, nespokojíme se s rychlou sériovou výrobou, jež často probíhá v asijských zemích a není akceptovatelná po etické ani ekologické stránce.

Evropská výroba z kvalitní materiálů

Používáme kvalitní materiály – překližky zachovávající strukturu dřeva, dřevěný masiv, antialergenní textilie, ekologické barvy… U dřevěných produktů provádíme několikanásobné lakování a broušení, klademe důraz na bezpečný hladký povrch bez nerovností a hran. Jednotlivé kusy jsou pečlivě kontrolovány a finální úpravy provádíme ručně. Každý výrobek je vytvořen s láskou, trpělivostí a péčí, jelikož tyto hodnoty chceme dopřát dětem, které budou naše hračky, nábytek a doplňky používat.

DESIGN

Máme zálibu v promyšlené funkční jednoduchosti a příjemných pastelových tónech. Jednotlivé výrobky spolu ladí a doplňují se. Konceptem našeho obchodu je usnadnit Vám výběr, vytvořit inspirující prostředí, kde bude pořizování dětského vybavení radostí, nikoli náporem na Vaše smysly.

Promyšlený design a pastelové barvy

ECO Friendly

Preferujeme přírodní materiály z obnovitelného hospodářství – zejména pak dřevo s certifikací FSC, jež pochází z ekologicky vedených lesů. Naše výrobky za Vámi nemusejí cestovat přes půl světa a snažíme se minimalizovat plastové součásti v obalech.

ELIS DESIGN výrobky jsou ECO FRIENDLY

Funkčnost

Nábytek se díky nastavitelným součástem přizpůsobí svým rychle rostoucím uživatelům, hračky obsahují prvky, které osloví děti napříč celým spektrem věkových kategorií a vývojových fází, mohou je tak provázet po celé dětství a nestanou se pouze chvilkovou zálibou.

ECO-rostouci-domeckova-postel-bila-vosk-kvalitni

Montessori

Následujeme odkaz lékařky a pedagožky Marie Montessori a vytváříme výrobky, které podporují seberozvoj dětí díky jejich přirozené zvídavosti a touze objevovat. Podnětné prostředí plné inspirace je pro naše nejmenší tím nejlepším, co jim můžeme dopřát. A kde jinde vytvořit takový prostor, než přímo v jejich dětském pokoji.

Montessori hračky a inspirace

 

_ příběh firmy ELIS DESIGN 

_ příběh firmy ELIS DESIGN (3)