-20 % na vše od eliNeli! 🔥 Vše od nejoblíbenější značky na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Jak vyrábíme

 

Přeplněná hračkářství často zahlcují oči horami křiklavého barevného plastu a nesourodých hraček dle aktuálních trendů, které rychle omrzí. Člověku se z takové nabídky až zatočí hlava a chce mít nákupy co nejrychleji za sebou. Zabydlování dětského pokoje či pořizování dárků však může být i jiné — může se stát inspirujícím zážitkem, který přinese vám a vašim dětem spoustu radosti. 

A přesně to je cílem ELIS DESIGN. Naši filozofii opíráme o pět pilířů:

Kvalita

Uvědomujeme si, že produkce kvalitních výrobků vyžaduje čas a správné podmínky. ELIS DESIGN své značkové produkty vyrábí v Evropě, kde jsou naše standardy jasně stanovené a neslevujeme z nich.

Evropská výroba z kvalitní materiálů

Používáme kvalitní materiály — překližky zachovávající strukturu dřeva, dřevěný masiv, antialergenní textilie, ekologické barvy… U dřevěných produktů provádíme několikanásobné lakování a broušení, klademe důraz na bezpečný hladký povrch bez nerovností a hran. Jednotlivé kusy jsou pečlivě kontrolovány a finální úpravy provádíme ručně. Každý výrobek je vytvořen s láskou, trpělivostí a péčí, jelikož tyto hodnoty chceme dopřát dětem, které budou naše hračky, nábytek a doplňky používat.

DESIGN

Máme zálibu v promyšlené funkční jednoduchosti a příjemných pastelových tónech. Jednotlivé výrobky spolu ladí a doplňují se. Vše, co ELIS DESIGN navrhuje, má svůj smysl a vývoj. Konceptem našeho obchodu je usnadnit vám výběr, vytvořit inspirující prostředí, kde bude pořizování dětského vybavení radostí, nikoli náporem na vaše smysly.

Promyšlený design a pastelové barvy

ECO Friendly

Preferujeme přírodní materiály z obnovitelného hospodářství — zejména pak dřevo s certifikací FSC, jež pochází z ekologicky vedených lesů. Snažíme se minimalizovat plastové součásti v obalech a využívat již vyrobené přírodní kartony, lepenky a krabice, které ještě dobře poslouží.

ELIS DESIGN výrobky jsou ECO FRIENDLY

Funkčnost

Nábytek se díky nastavitelným součástem přizpůsobí svým rychle rostoucím uživatelům. Hračky obsahují prvky, které osloví děti napříč celým spektrem věkových kategorií a vývojových fází. Mohou je tak provázet po celé dětství a nestanou se pouze chvilkovou zálibou.

ECO-rostouci-domeckova-postel-bila-vosk-kvalitni

Montessori

Následujeme odkaz lékařky a pedagožky Marie Montessori a vytváříme výrobky, které podporují seberozvoj dětí díky jejich přirozené zvídavosti a touze objevovat. Podnětné prostředí plné inspirace je pro naše nejmenší tím nejlepším, co jim můžeme dopřát. A kde jinde vytvořit takový prostor, než přímo v jejich dětském pokoji.

Montessori hračky a inspirace

 

_ příběh firmy ELIS DESIGN 

_ příběh firmy ELIS DESIGN (3)

×

Splátková kalkulačka ESSOX