Zpět do obchodu

Registrace

Udržitelný e-shop

220228-ED-udrzitelny-eshop-2560x730

Velmi nás potěšilo, když jsme dosáhli na ocenění Udržitelný e-shop. Projekt vznikl ve spolupráci společnosti Heuréka, Visa, Komerční banky a Asociace společenské odpovědnosti. Účelem projektu je podpořit všechny e-shopy, které se aktivně zabývají tématy jako je udržitelnost a ekologie.

Prioritou je pro nás materiál – kvalitní dřevo s FSC certifikací. Co to znamená? Dřevo, ze kterého vyrábíme naše produkty, pochází z šetrně obhospodařovaných lesů, což je každoročně přísně kontrolováno. Právě lesy patří k nejohroženějším ekosystémům na naší planetě.

A jak konkrétně se my staráme o lepší životní prostor?

  • Balení a skladování – pro balení produktů využíváme již použité kartonové výplně a krabice a eliminujeme plasty v celém procesu dopravy zboží. Naše sklady nejsou vytápěné, neplýtváme tak energiemi v prostoru, kde to není potřeba.
  • Šetříme vodu i energie – tak, že většina z nás pracuje primárně z domu. Tedy odpadá zátěž dopravy, pronájmu pracovního prostoru a eliminuje se spotřeba vody i energií. I ta naše lidská energie se místo do cestování za prací vkládá rovnou do práce.

 

  • Zaměstnanci – jsme parťáci. Preferujeme svobodnou pracovní dobu. V týmu máme převahu maminek na rodičovské dovolené a podporujeme individuální vzdělávání. Nasloucháme si a odměňujeme nápady na směřování značky motivujícími benefity. Společně rosteme.
  • Dodavatelé – známe je, jsou v souladu s naší filozofií, mají potřebné certifikace, především o původu dřevěného materiálu (FSC), a naše komunikace je pravidelná a přátelská. I my sami se snažíme být odpovědným dodavatelem.

  • Zákazníci – jsou pro nás číslo jedna. Nasloucháme jim, snažíme se vyhovět jejich přáním. Děláme vše pro to, aby jejich nákup byl co nejpohodlnější – například jsme prodloužili dobu pro odstoupení od smlouvy na 30 dní.
  • Transparentnost – je zásadní. Komunikujeme stejně uvnitř jako navenek, budujeme důvěru a dobré vztahy. Podáváme jasné informace o produktech, jejich původu a účelu. Upřímní jsme i mezi sebou v týmu a funguje nám to.

  • Podpora komunity – podporujeme smysluplné projekty, nasloucháme potřebám zákazníků, dodavatelů i zaměstnanců a snažíme se jít příkladem i ostatním kolegům v oboru i mimo něj.

Tohle všechno tvoříme jedině s vaší pomocí a tak vám děkujeme za přízeň a podporu. 

I vy se můžete kdykoliv rozhodnout, koho svým nákupem podpoříte. Vybírejte si e-shopy, kterým není jedno, jak bude planeta vypadat za pár let. Na webu projektu Udržitelný e-shop najdete seznam značek, které jdou správným směrem. Směrem udržitelnosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení