Dny Marie – speciální slevová akce -30 % na vybrané produkty jen tento víkend! 🎉 Co pro vás Maruška vybrala?Mrkněte do kategorie „Dny Marie“. Akce platí jen do 14. 4. 2024.
Zpět do obchodu

Registrace

Udržitelný e-shop

220228-ED-udrzitelny-eshop-2560x730

Velmi nás potěšilo, když jsme obhájili ocenění Udržitelný e-shop. Projekt vznikl ve spolupráci společnosti Heuréka, Visa, Komerční banky a Asociace společenské odpovědnosti. Účelem projektu je podpořit všechny e-shopy, které se aktivně zabývají tématy jako je udržitelnost a ekologie.

Prioritou je pro nás materiál – kvalitní dřevo s FSC certifikací. Co to znamená? Dřevo, ze kterého vyrábíme naše produkty, pochází z šetrně obhospodařovaných lesů, což je každoročně přísně kontrolováno. Právě lesy patří k nejohroženějším ekosystémům na naší planetě.

A proto může náš teambuilding vypadat třeba takhle:

 

A jak konkrétně se my dále staráme o lepší životní prostor?

  • Balení a skladování – pro balení produktů využíváme již použité kartonové výplně a krabice a eliminujeme plasty v celém procesu dopravy zboží. Naše sklady nejsou vytápěné, neplýtváme tak energiemi v prostoru, kde to není potřeba.
  • Šetříme vodu i energie – tak, že většina z nás pracuje primárně z domu. Tedy odpadá zátěž dopravy, pronájmu pracovního prostoru a eliminuje se spotřeba vody i energií. I ta naše lidská energie se místo do cestování za prací vkládá rovnou do práce.

 

  • Zaměstnanci – jsme parťáci. Preferujeme svobodnou pracovní dobu. V týmu máme převahu maminek na rodičovské dovolené a podporujeme individuální vzdělávání. Nasloucháme si a odměňujeme nápady na směřování značky motivujícími benefity. Společně rosteme.
  • Dodavatelé – známe je, jsou v souladu s naší filozofií, mají potřebné certifikace, především o původu dřevěného materiálu (FSC), a naše komunikace je pravidelná a přátelská. I my sami se snažíme být odpovědným dodavatelem.

  • Zákazníci – jsou pro nás číslo jedna. Nasloucháme jim, snažíme se vyhovět jejich přáním. Děláme vše pro to, aby jejich nákup byl co nejpohodlnější – například jsme prodloužili dobu pro odstoupení od smlouvy na 30 dní.
  • Transparentnost – je zásadní. Komunikujeme stejně uvnitř jako navenek, budujeme důvěru a dobré vztahy. Podáváme jasné informace o produktech, jejich původu a účelu. Upřímní jsme i mezi sebou v týmu a funguje nám to.

  • Podpora komunity – podporujeme smysluplné projekty, nasloucháme potřebám zákazníků, dodavatelů i zaměstnanců a snažíme se jít příkladem i ostatním kolegům v oboru i mimo něj.

Tohle všechno tvoříme jedině s vaší pomocí a tak vám děkujeme za přízeň a podporu. 

I vy se můžete kdykoliv rozhodnout, koho svým nákupem podpoříte. Vybírejte si e-shopy, kterým není jedno, jak bude planeta vypadat za pár let. Na webu projektu Udržitelný e-shop najdete seznam značek, které jdou správným směrem. Směrem udržitelnosti.

×

Splátková kalkulačka ESSOX