Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Rádce k reklamaci a vrácení zboží

 

Poškozené zboží

1. Zásilku jste nepřevzali

Při přebírání zásilky od dopravce si dobře zkontrolujte její obal a stav výrobku. V případě zjevně poškozené zásilky ji od dopravce nepřebírejte.

2. Zásilku jste převzali

Je vaše zásilka po převzetí poškozená? Do 24 hodin od převzetí nás kontaktujte na e-mail reklamace@elisdesign.cz. Do předmětu uveďte „Poškozená zásilka - číslo obj.“ a do přílohy přidejte fotky poškozené zásilky i obalu. Veškeré výplně ze zásilky si ponechejte. V případě nereklamování poškozené zásilky do 24 hodin dopravce reklamaci neuzná.

 

Reklamace

1. Napište nám na e-mailovou adresu reklamace@elisdesign.cz:

  • Předmět e-mailu: Reklamace – číslo obj.
  • Text e-mailu:

Dobrý den, chci reklamovat zboží ………., které jsem zakoupil v objednávce číslo ……… . Důvodem je …………, což lze vidět na fotkách v příloze.

Jméno a příjmení: ……..
Adresa: ……..
Telefonní číslo: ……..
 

Preferovaný způsob řešení reklamace:

a) Sleva z ceny produktu.
b) Výměna nebo doposlání poškozeného/chybějícího dílu.
c) Výměna celého produktu.
d) Vrácení - v případě platby kartou nebo převodem bude částka vrácena na bankovní účet, ze kterého byla objednávka zaplacena. V případě platby hotově/dobírkou nebo přejete-li si vrátit peníze na jiný účet, než ze kterého byla objednávka placena, prosíme, o uvedení bankovního čísla účtu: _________________________.

  • Do přílohy přidejte fotky reklamované vady výrobku.

Případně můžete využít off-line reklamační formulář, který je ke stažení ve formátu .docx nebo PDF. Tento formulář nám pak zašlete na e‑mailovou adresu reklamace@elisdesign.cz.

2. Náš reklamační odborník se vám do pěti pracovních dnů ozve, zkontroluje vyplnění všech požadovaných údajů a určí místo pro zaslání zboží.

3. Reklamované zboží pečlivě zabalte – prázdná místa v krabici vyplňte kartonem, papírem nebo jiným výplňovým materiálem. Zásilku si u vás doma vyzvedneme a o náklady na přepravu se postaráme. Neplatí v případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží). V případě, že byste přece jen chtěli zboží po předchozí domluvě zaslat sami, využijte pro zaslání tuto adresu:

Elisdesign s.r.o. – bazar
Průchodní 5
680 01 BOSKOVICE
Česká republika

E-mail: reklamace@elisdesign.cz
Telefonní číslo: +420 733 133 704

UPOZORNĚNÍ: Zboží k reklamaci předávejte vždy kompletní, včetně příslušenství, zkrátíte tak dobu reklamace.

4. Do 30 dnů se vám ozveme s výsledkem reklamace.

 

Vrácení zboží - odstoupení od kupní smlouvy

Za produkty ELIS DESIGN si stojíme a vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto dáváme na rozmyšlenou prodlouženou dobu 30 dní pro vrácení zboží od převzetí zásilky, namísto standardních 14 dní, a to bez uvedení důvodu. 

Jako volitelný BONUS nabízíme bezstarostné vyzvednutí zboží přímo u vás doma, které je zpoplatněno jednotnou částkou 149 Kč za balík (6,99 € při vyzvednutí na Slovensku). Zboží musí být nepoškozené, nepoužívané, nesmontované a v původním obalu. Dle paragrafu § 1837 občanského zákoníku, nelze vrátit zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího. Více se o podmínkách vrácení dozvíte v našich obchodních podmínkách ZDE.

1. Napište nám nejlépe na e-mailovou adresu reklamace@elisdesign.cz. Moc nám pomůže, když využijete tento vzor:

  • Předmět e-mailu: Odstoupení od kupní smlouvy – číslo obj.
  • Text e-mailu:

Dobrý den, na základě ust. § 1829 odst. 1 ve spojení s ust. § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, využívám svého zákonného práva a odstupuji od kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím internetu, která se týká níže uvedeného zboží. Jsem si vědom/a toho, že zákon stanovuje právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, přičemž společnost Elisdesign s.r.o. tuto zákonnou lhůtu pro odstoupení od kupní smlouvy prodlužuje na celkových 30 dnů.

Jméno a příjmení: ……..
Telefonní číslo: ……..
E-mailová adresa:  ……..
Adresa:  ……..
Číslo objednávky:  ……..
Datum zakoupení:  ……..
Datum obdržení:  …….. 

Vrácení zboží se týká těchto produktů: ……..

Zboží je nepoškozené, nesmontované, v původním obalu a preferuji: 
a) Vyzvednutí u mě doma, které je zpoplatněno částkou 149 Kč za balík.

b) Zaslání zboží zajistím sám.

V případě platby kartou nebo převodem bude částka vrácena na bankovní účet, ze kterého byla objednávka zaplacena. V případě platby hotově/dobírkou nebo přejete-li si vrátit peníze na jiný účet, než ze kterého byla objednávka placena, prosíme, o uvedení bankovního čísla účtu: _________________________. 

Případně můžete využít off-line formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, který je ke stažení ve formátu .docx nebo PDF. Tento formulář nám pak zašlete na e-mailovou adresu reklamace@elisdesign.cz.

2. Náš vratkový odborník se vám do dvou pracovních dnů ozve, zkontroluje vyplnění všech požadovaných údajů a bude-li se místo pro zaslání reklamovaného zboží lišit od standardní adresy pro vrácení zboží, určí odlišnou adresu.

3. Vracející zboží pečlivě zabalte – prázdná místa v krabici vyplňte kartonem, papírem nebo jiným výplňovým materiálem. Zboží nám po vyřešení prvních dvou kroků bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám oznámíte, že odstupujete od kupní smlouvy, zašlete zpět na adresu:

Sklad Elisdesign s.r.o.
Kunčičky u Bašky 66
739 01 Baška

Česká republika

E-mail: reklamace@elisdesign.cz
Telefonní číslo: +420 733 133 704

Náklady spojené s vrácením zboží nesete Vy (spotřebitel). Zboží tedy nezasílejte na dobírku, zásilky na dobírku nepřebíráme. 

4. Částku vrátíme na bankovní účet, ze kterého byla objednávka zaplacena, a to do 14 dnů ode dne odstoupení od kupní smlouvy, ne však dříve než bude zboží doručeno zpět prodávajícímu a překontrolováno - viz VOP (5.1.6.). V případě vyzvednutí zboží u vás doma, bude vracející částka ponížena o poplatek za dopravu - 149 Kč za balík (6,99 €). Pokud vrácené zboží bude poškozeno, opotřebeno i  či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Pokud kupující obdržel společně se zbožím dárek, vzniká mu povinnost vrátit i tento dárek (viz. 5.1.7. a 5.1.9. VOP).

5. Pokud reklamované zboží zůstává u zákazníka, za jeho likvidaci odpovídá zákazník.

 
 
Nenašli jste odpověď nebo máte jiný dotaz? Ráda vám pomohu na telefonním čísle +420704233238 nebo e-mailu info@elisdesign.cz.
Marie Dufková
vedoucí péče o zákazníky

Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů. :)
×

Splátková kalkulačka ESSOX