Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Showroom ELIS DESIGN v Kuřimi

Showroom ELIS DESIGN v Kuřimi

Už znáte náš e-shop, to nás těší. Ale sami víme, jak příjemné je si produkty prohlédnout ze všech stran, osahat nebo ideálně nechat vaše dítě, ať je rovnou vyzkouší. Už jste se byli podívat v našem SHOWROOMU?

Showroom ELIS DESIGN najdete v Kuřimi, 7 km od Brna, na adrese Tyršova 52. V přátelském a otevřeném prostoru vás osobně uvítají naše kolegyně Veronika, Tereza a Martina, které vám rády poradí s každým přáním. Sem tam můžete zahlédnout i zákulisní dění. Náš showroom je totiž spojen se zázemím pro obchodní a marketingový tým. Nebude tedy neobvyklé, když tu potkáte i majitele Veroniku a Aleše nebo další kolegy, kteří často fotí, natáčí a testují nové produkty nebo pracují na inovacích. Všichni jsme tu pro vás. Vaše postřehy a dotazy nás posouvají dál a my vám za to děkujeme.

V showroomu vás čeká procházka dětským světem, který ELIS DESIGN tvoří a zdokonaluje už 7. rokem. Můžete si tu prohlédnout a vyzkoušet nejen různé hračky, ale také ELIS DESIGN nábytek nebo produkty značek Little Dutch, JaBaDaBaDo, eliNeli, Goki, Vilac a spousty dalších.

Najdete tu i prototypy hraček a nábytku, které jsou aktuálně ve vývoji a vy si je tak můžete vyzkoušet mezi prvními. My si pak velmi rádi vyslechneme vaše poznámky a podněty, které nám pomohou produkt vyladit k dokonalosti. Právě díky vaší zpětné vazbě dokážeme naše výrobky posouvat stále kupředu. Vše v ELIS DESIGN tvoříme s ohledem na rozvoj a kreativitu dětí a v souladu s montessori myšlenkami.

Vezměte s sebou své děti. Uvidíte, od kterých hraček je nebudete moci odtrhnout a lépe se tak rozhodnete, které pořídit. Děti jsou vynalézavé a tak se například z oblíbené montessori houpačky 5v1 stane prolézačka, skluzavka, bunkr, prodejní pult, zátaras do dveří, branka nebo sedátko pro tatínka.

V našem showroomu najdete přívětivé zázemí pro maminky, tatínky a děti od nejútlejšího věku. Toalety s přebalovacím pultem a toaletními doplňky jsou samozřejmostí. Odpočinout si můžete na prostorném gauči, kde v klidu nakojíte ty nejmenší nebo proberete individuální realizaci nábytku a vybavení do vašeho pokojíčku.

Těšíme se na vás a vaše děti!

Proč přijít osobně do prodejního showroomu ELIS DESIGN?

  • Omrknete a rovnou vyzkoušíte hračky i nábytek
  • Poznáte atmosféru ELIS DESIGN a náš příběh
  • Uvidíte, s čím si chce vaše dítě ve skutečnosti nejvíc hrát
  • Projdete si vzorové pokojíčky s doplňky
  • Děti jsou vítány a interiér je pro ně uzpůsoben
  • Hračky na skladě si můžete rovnou zakoupit a odnést domů  
  • Pravidelně obměňujeme vystavené produkty
  • O výprodeji vystavených kousků a dalších novinkách z showroomu budete mít jako první přehled v naší FB skupině
  • Ke všem objednávkám vytvořených přímo v showroomu od nás dostanete dopravu zdarma
  • ELIS DESIGN není jen anonymní e-shop — jsme tu pro vás osobně

Mrkněte na video z VIP otevření SHOWROOMU

a na autentickou návštěvu našich zákazníků :)

 

Chcete si ověřit, že vybraný produkt je dostupný u nás v showroomu? Doporučujeme rovnou zavolat a dostat tak nejaktuálnější info.

Showroom: +420 731 828 999

Otevírací doba:

Pondělí: zavřeno
Úterý: 9–14
Středa: 9–14
Čtvrtek: 9–18
Pátek: 9–14
Sobota: 9–14
Neděle:
zavřeno

POZOR! Aktuální otevírací doba se může z provozních důvodů lišit, zjistíte ji kliknutím zde. Jen tak budete mít 100% jistotu, že nás na Showroomu zastihnete. Děkujeme.

Těšíme se na vaši návštěvu, ať už přijdete za něčím konkrétním, nebo se jen tak porozhlédnout a nechat inspirovat.

Váš SHOWROOM tým | ELIS DESIGN

Platbu v showroomu preferujeme kartou. Zpříjemňujeme a zrychlujeme tak prodejní proces. Děkujeme za pochopení.
 
×

Splátková kalkulačka ESSOX