Zpět do obchodu

Registrace

Otevření showroomu 11. 9. 2021

Vážení zákazníci,

srdečně vás zveme na slavnostní otevření nového showroomu ELIS DESIGN v Kuřimi, která se nachází jen 7 km od Brna.
V prostorách bývalé kavárny vznikl velkorysý a promyšlený prostor, kde si můžete prohlédnout a otestovat výrobky z naší nabídky, chvíli si pohovět ve vzorových pokojíčcích a naživo zjistit, co by se vám nejvíce líbilo přenést třeba i do vaší domácnosti a království vašich dětí.

210722-ED-otevíračka-LP-2560x730

Slavnostní otevření multimediálního showroomu proběhne v sobotu 11. 9. 2021 od 10 do 18 hodin, najdete nás na adrese Tyršova 52, Kuřim. Přijeďte nejlépe s celou rodinou, ať si všechny kousky, hračky a a interaktivní pomůcky vyzkouší i vaše děti. O zábavu se postarají také šikovné „Tetičky“, které budou dětem malovat na obličej. Pro všechny hosty je zajištěn pitný režim a dostatek kávy.

V průběhu dne proběhne slosování dotazníků, v nichž nám můžete sdělit, jak jste naši značku objevili. Šťastný výherce získá naši skvělou novinku – montessori multifukčního slona v hodnotě 4 399 Kč!

Na vše, co máme v showroomu skladem, dostanete 20% slevu. Ale pozor! Bestsellery, jako jsou montessori houpačka, velký bazének s míčky, domečková postel a Activity board hračky, jsme pouze na den otevření a v omezeném množství zlevnili až o 50 %! Jejich přesný seznam najdete dole na této stránce. Ceny jsou ovšem tak speciální a neopakovatelné, že každý zákazník si může zakoupit pouze 1 kus daného produktu.

Vyplatí se tak včasný příjezd, a to nejen kvůli nákupům, ale i možnosti popovídat si se členy týmu ELIS DESIGN, zkonzultovat případné dotazy, a také seznámit se s mnoha přátelskými lidmi, kteří jsou na stejné vlně – podporují dětství v jeho nejčistší podobě, bez přemíry nepotřebných věcí, v duchu hravé kreativity a radosti!

Jsme s vámi již pět let a nový showroom, díky němuž můžeme zlepšit naše služby a být s vámi v přímém kontaktu, je završením tohoto malého výročí. Přijeďte s námi sdílet tuto radost, těšíme se na vás!

Tým ELIS DESIGN

210722-ED-otevíračka-800x665

 

Specifikace produktů z banneru, které budou ve slevě až 50 %:

 

Vyhrazujeme si právo na změny nabídky při slavnostním otevření showroomu 11. 9. 2021.