Zpět do obchodu

Registrace

Showroom ELIS DESIGN v Kuřimi

Showroom ELIS DESIGN v Kuřimi

Už znáte náš e-shop, to nás těší. Ale sami víme, jak příjemné je si produkty prohlédnout ze všech stran, osahat nebo ideálně nechat vaše dítě, ať je rovnou vyzkouší. Už jste se byli podívat v našem SHOWROOMU?

Showroom ELIS DESIGN najdete v Kuřimi, 7 km od Brna, na adrese Tyršova 52. V přátelském a otevřeném prostoru vás osobně uvítají naše kolegyně Veronika, Terka a Tereza, které vám rády poradí s každým přáním. Sem tam můžete zahlédnout i zákulisní dění. Náš showroom je totiž spojen se zázemím pro obchodní a marketingový tým. Nebude tedy neobvyklé, když tu potkáte i majitele Veroniku a Aleše nebo další kolegy, kteří často fotí, natáčí a testují nové produkty nebo pracují na inovacích. Všichni jsme tu pro vás. Vaše postřehy a dotazy nás posouvají dál a my vám za to děkujeme.

V showroomu vás čeká procházka dětským světem, který ELIS DESIGN tvoří a zdokonaluje už 6. rokem. Můžete si tu prohlédnout a vyzkoušet nejen různé hračky, ale také ELIS DESIGN nábytek nebo produkty značek Little Dutch, JaBaDaBaDo, eliNeli, Goki, Vilac , bObles a spousty dalších.

Najdete tu i prototypy hraček a nábytku, které jsou aktuálně ve vývoji a vy si je tak můžete vyzkoušet mezi prvními. My si pak velmi rádi vyslechneme vaše poznámky a podněty, které nám pomohou produkt vyladit k dokonalosti. Právě díky vaší zpětné vazbě dokážeme naše výrobky posouvat stále kupředu. Vše v ELIS DESIGN tvoříme s ohledem na rozvoj a kreativitu dětí a v souladu s montessori myšlenkami.

Vezměte s sebou své děti. Uvidíte, od kterých hraček je nebudete moci odtrhnout a lépe se tak rozhodnete, které pořídit. Děti jsou vynalézavé a tak se například z oblíbené montessori houpačky 5v1 stane prolézačka, skluzavka, bunkr, prodejní pult, zátaras do dveří, branka nebo sedátko pro tatínka.

V našem showroomu najdete přívětivé zázemí pro maminky, tatínky a děti od nejútlejšího věku. Toalety s přebalovacím pultem a toaletními doplňky jsou samozřejmostí. Odpočinout si můžete na prostorném gauči, kde v klidu nakojíte ty nejmenší nebo proberete individuální realizaci nábytku a vybavení do vašeho pokojíčku.

Aktuálně vás zveme na Den dětí! V sobotu 4. 6. od 9 do 16 hodin je pro vás připraveno malování na obličej, pletení copánku, přijde i opravdový Spiderman, bude kolo štěstí, aktivity a hry pro děti a především exkluzivní limitované slevy na vybrané produkty, pouze v showroomu a pouze v sobotu, slevy až 50 %. Více o produktech a programu tady.

Těšíme se na vás a vaše děti!

Proč přijít osobně do prodejního showroomu ELIS DESIGN?

  •  Omrknete a rovnou vyzkoušíte hračky i nábytek
  • Poznáte atmosféru ELIS DESIGN a náš příběh
  • Uvidíte, s čím si chce vaše dítě ve skutečnosti nejvíc hrát
  • Projdete si vzorové pokojíčky s doplňky
  • Děti jsou vítány a interiér je pro ně uzpůsoben
  • Hračky na skladě si můžete rovnou zakoupit a odnést domů  
  • Pravidelně obměňujeme vystavené produkty
  • O výprodeji vystavených kousků a dalších novinkách z showroomu budete mít jako první přehled v naší FB skupině
  • Ke všem objednávkám vytvořených přímo v showroomu od nás dostanete dopravu zdarma
  • ELIS DESIGN není jen anonymní e-shop — jsme tu pro vás osobně

Mrkněte na video z VIP otevření SHOWROOMU :)

Těšíme se na vaši návštěvu, ať už přijdete za něčím konkrétním, nebo se jen tak porozhlédnout a nechat inspirovat.

Váš tým z ELIS DESIGN

SHOWROOM ELIS DESIGN

Platbu v showroomu preferujeme kartou. Zpříjemňujeme a zrychlujeme tak prodejní proces a maximalizujeme vaše bezpečí v době různých zdravotních rizik. Děkujeme za pochopení.

+420 731 828 999

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení