Doprava zdarma a -20 % na vybrané kousky od eliNeli! 🔥 Nejoblíbenější značka na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Náš příběh

Vše začalo v roce 2015 kdy jsme řešili vybavení dětského pokojíčku pro naši dcerku Elišku. Nechtěli jsme výrazné barvy a dřevotřískové konstrukce. Ale naopak – jemné tóny, přírodní materiály, hravý design a nábytek sladěný do posledního detailu. Nic takového na trhu nebylo, proto jsme se rozhodli, že si ho vyrobíme sami. Prvním produktem byl teepee stan, kde jsme využili naší 30leté rodinné tradice textilní produkce. Složitější to bylo s nábytkem. Ale naše odhodlání sílilo a tak vznikl první prototyp stolečků s židličkami. A co bylo dál?

detske-barevne-zidlicky-elis-design


Tvorba pokojíčku nás pohltila a tak se zrodila myšlenka, že kompletní řešení pokojíčku v uceleném designu by mohl chtít i někdo jiný. Začali jsme tvořit první návrhy a oslovovat výrobce. V roce 2017 jsme měli hotovo, spustili e-shop a uvedli první produkty na trh. Byli jsme mile překvapeni zájmem zákazníků. V roce 2018 jsme založili Elisdesign s.r.o.


V roce 2019 jsme se propojili s výrobcem montessori hraček, zkušenou designérkou a začali tvořit edukativní výrobky pod vlastní značkou ELIS DESIGN. Rozšiřujeme nabídku kvalitních výrobků naší značky s ohledem na přírodu, kvalitu, design, funkčnost a expandujeme do zahraničí.

domecky-activity-board-elis-design-busy-kids


V roce 2020 jsme představili řešení edukativního pokojíčku pod názvem Montessori pokojíček – místo kde se střetává relaxační část s tou aktivní. Vše vyladěné do posledního detailu. Sdílíme názor, že v prvních šesti letech života dítěte bychom neměli dávat mysli více než rukám. A kde jinde vytvořit nejlepší místo pro rozvoj vašeho dítěte, než v jeho vlastním dětském pokojíčku.

„Z pozorování dítěte je jasně zřejmé, že vývoj mysli vychází z jeho pohybové aktivity.“  – Maria MontessoriOd roku 2021 se naše produkty vyrábí i ve velké výrobní hale v Česku u Litomyšle – za pomoci nejmodernějších strojů a s nejkvalitnější překližkou. Od ledna 2021 zajišťujeme kompletní řešení pokojíčku na míru – od návrhu, přes výrobu až po montáž. Expandujeme na evropský trh, jak cestou vlastních ELIS DESIGN e-shopů, tak pomocí našich partnerů. Najdete nás v Česku, Slovensku, Maďarsku a brzy i v Německu, Chorvatsku a Itálii.


_ příběh firmy ELIS DESIGN (2)

Rok 2022 byl velmi náročný a překvapivý. S veškerými plány zatočila evropská politická situace, nejednou byl nedostatek překližky pro výrobu a společenská nálada byla velmi proměnlivá. Museli jsme razantně měnit plány a hledat nové cesty a příležitosti. Vždy jsme se snažili, aby se tyto změny co nejméně dotkly našich zákazníků.

Jsme rádi, že se nám podařilo držet u mnoho produktů bezkonkurenční ceny a dělat tak radost v co nejvíce rodinách. Rok 2022 byl ve znamení novinek – nových spoluprací, nových značek, nových hraček a inovativních technologií. 

Rok 2023? Turbulentní. Naším hlavním cílem je nejen držet loňské ceny, ale dokonce je snižovat. Zlepšujeme interní procesy, pečujeme o tým lidí, kteří za ELIS DESIGN stojí, zařazujeme nové hračky, vyvíjíme nové prototypy a zjišťujeme zpětné vazby zákazníků, které jsou pro nás stěžejní. Jsme na světovém veletrhu hraček v Norimberku – Spielwarenmesse! Spouštíme 3 garance ELIS DESIGN – kvalita, dodání, nejnižší cena.

A co přinese rok 2024? 

×

Splátková kalkulačka ESSOX