PRODLOUŽENO! Největší slevová akce Dny Marie potrvá do konce září! Sleva 20 % v kategorii „Dny Marie“ s kódem „DNYMARIE20“ tedy platí do půlnoci 30. 9. 2023.
Zpět do obchodu

Registrace

Náš příběhVše začalo v roce 2015 kdy jsme, po přestěhování do nového domu, řešili vybavení dětského pokojíčku pro naši dcerku Elišku. Nechtěli jsme výrazné barvy a dřevotřískové konstrukce. Naopak, chtěli jsme jemné tóny, přírodní materiály a nábytek sladěný do posledního detailu. Nic takového na trhu nebylo, proto jsme se rozhodli, že si ho vyrobíme sami. Prvním produktem byl teepee stan, kde jsme měli situaci jednoduchou, jelikož jsme využili naší 30leté rodinné tradice textilní produkce. Složitější to bylo s nábytkem, hledali jsme přírodní materiály a hravý design. Naše představy vedly ke vzniku první verze stolečků s židličkami. Další věci následovaly.


detske-barevne-zidlicky-elis-design


Tvorba pokojíčku nás pohltila a velice rychle se zrodila myšlenka, že kompletní řešení pokojíčku v uceleném designu by mohl chtít i někdo jiný. Začali jsme tedy tvořit první návrhy a oslovovat výrobce. V roce 2017 jsme měli hotovo, spustili eshop a uvedli první produkty na trh. Byli jsme mile překvapeni zájmem zákazníků. V roce 2018 jsme založili Elisdesign s.r.o.

elis-design-showroom-praha


V roce 2019 jsme se propojili s výrobcem dětských montessori hraček, zkušenou designérkou a začali tvořit edukativní výrobky pod vlastní značkou ELIS DESIGN. Naší snahou je co nejvíce rozšířit nabídku kvalitních výrobků naší značky s ohledem na přírodu, kvalitu, design, funkčnost a expandovat do zahraničí. Nyní nás najdede v Česku, Slovensku a Maďarsku.

domecky-activity-board-elis-design-busy-kids


V roce 2020
jsme představili řešení edukativního pokojíčku pod názvem Montessori pokojíček - místo kde se střetává relaxační část s tou aktivní. Vše vyladěné do posledního detailu. Jelikož sdílíme názor, že v prvních šesti letech života dítěte bychom neměli dávat mysli více než rukám. A kde jinde vytvořit nejlepší místo pro rozvoj vašeho dítěte, než v jeho vlastním dětském pokojíčku. „Z pozorování dítěte je jasně zřejmé, že vývoj mysli vychází z jeho pohybové aktivity.“ Maria Montessori, Absorbující mysl

elisdesign-montessori-drevena-houpacka


V roce 2021
se naše produkty budou vyrábět ve velké výrobní hale v České republice, za pomoci nejmodernějších strojů a s nejkvalitnější překližkou. Také od ledna 2021 jsme schopni zákazníkům nabídnout kompletní řešení pokojíčku na míru, od návrhu, přes výrobu až po montáž pod názvem Pokojíček na míru. Ve větší míře budeme expandovat na evropský trh, jak cestou vlastních ELIS DESIGN e-shopů, tak pomocí našich partnerů.
 

_ příběh firmy ELIS DESIGN (2)

Rok 2022 byl velmi náročný a překvapivý. S veškerými plány zatočila evropská politická situace a nejednou byl nedostatek překližky pro výrobu a společenská nálada byla velmi proměnlivá. Museli jsme razantně měnit plány a hledat nové cesty a příležitosti. Vždy jsme se snažili, aby se tyto změny co nejméně dotkly našich zákazníků.

Jsme rádi, že se nám podařilo držet u mnoho produktů bezkonkurenční ceny a dělat tak radost v co nejvíce rodinách. Rok 2022 byl ve znamení novinek, nových hraček a inovativních technologií. Co přinese ten další? :)

×

Splátková kalkulačka ESSOX