Doprava zdarma a -20 % na vybrané kousky od eliNeli! 🔥 Nejoblíbenější značka na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Garance dodání

Garance dodání

Jako e-shop, který vyrábí a prodává dřevěné hračky pro děti, si dáváme záležet na výběru každého produktu, který máme v nabídce. Testujeme kvalitu, vyvíjíme lepší verze a pečlivě vybíráme dodavatele. Dále klademe důraz na veškerou komunikaci, zákaznickou péči, hladký průběh nákupu a v neposlední řadě věnujeme extra péči balení objednávky a staráme se o to, aby se v bezpečí a co nejdříve dostala k vám domů.

Co můžete očekávat?

Garantujeme bezproblémové dodání vaší objednávky. Kvalitní, bezpečné, z velké části ekologické balení a dodání do uvedeného termínu. Pokud by se náhodou cokoliv pokazilo nebo jste jakkoliv s dodáním z naší strany nebyli spokojeni, dostanete od nás adekvátní kompenzaci.

  • Včasné doručení dle dostupnostních stavů uvedených u konkrétního produktu.
  • SKLADEM– produkty, které u vás budou za 2–3 pracovní dny od přijetí platby 
  • Dodání do 2 týdnů– produkty, které budou u vás doma maximálně do 2 kalendářních týdnů od přijetí platby.
  • Na objednání (2–6 týdnů)– produkty, které u vás budou maximálně do 6 kalendářních týdnů od přijetí platby.
  • Zakázková výroba (4–8 týdnů)– produkty, které vám doručíme maximálně do 8 kalendářních týdnů od přijetí platby.
  • Dodací doby platí samozřejmě i pro objednání na dobírku, tedy ode dne objednání.
  • Nepoškozené, vhodně vyztužené balení, nepoškozené kompletní produkty bez vad.

Ve chvíli, kdy objednávku expedujeme, přebírá veškerou komunikaci a zodpovědnost dopravce. Doporučujeme balíček zkontrolovat hned při převzetí a při jakémkoliv podezření na poškození balíku doporučujeme nepřebírat a řešit situaci s daným kurýrem na místě.

Pokud bude i po převzetí cokoliv v nepořádku s balením, dejte nám to, prosím, vědět přes tento formulář. Vyplňte číslo své objednávky a popište cokoliv, co se vám nepozdává, ideálně přidejte i fotky.

Minimální kompenzace je slevový kód s individuální výjimečnou slevou 25 % na váš příští nákup.

Pokud bude jakákoliv nesrovnalost s produktem, obraťte se rovnou na naše nadstandardní reklamní oddělení na e-mailu: reklamace@elisdesign.cz, kde se vám kompetentní kolegyně bude pečlivě věnovat a maximálně do 2 pracovních dní odpoví na vaši zprávu. Pokud potřebujete něco akutně vyřešit hned, zavolejte na naši zákaznickou linku +420 703 140 916 v pracovní dny od 8 do 16 hodin.

Děkujeme, že nám pomáháte se zlepšovat.

 *ve chvíli, kdy objednávku expedujeme, přebírá veškerou komunikaci a zodpovědnost dopravce, doporučujeme balíček zkontrolovat hned při převzetí.

×

Splátková kalkulačka ESSOX