Novinka a bestseller v jednom = Domečková postel + Montessori houpačka zcela zdarma? To a mnohem více v kategorii výhodné sety.
Zpět do obchodu

Registrace

Pokojíček na míru

Nabízíme Vám jedinečnou možnost vytvořit Vašim dětem svět, který bude nejlepším spojením jejich i Vašich představ. Bude skýtat prostor pro hru, práci i odpočinek, bezpečí a zapadne do celkového stylu Vašeho interiéru.

Návrh připravíme s naším designérem, který Vás navštíví a přímo v určeném prostoru pro budoucí pokojíček s Vámi zkonzultuje Vaše požadavky. Pomůže Vám maximálně využít potenciál místnosti s ohledem na orientaci okem, celkovou plochu atd.

Nemusíte si sami lámat hlavu nad sháněním vybavení a otázkou, zda bude vše sedět rozměrově i stylově. Jakmile zkonzultujeme Vaše preference – například ohledně materiálu, barev či technologií, vše pro Vás na míru vyrobíme a nainstalujeme do vašich prostor. Do návrhu je možné zakomponovat i prvky z nabídky ELIS DESIGN, váš vlastní nábytek či dekorace. 

Máme k dispozici tým s dlouholetou zkušeností při navrhování a realizaci interiérů. Nabízíme kvalitní materiály vhodné pro dětské pokoje, s ohledem na vše, co se tu může přihodit. Pracujeme například s rakouskými dřevěnými materiály Egger a Kronospan či kováním Blum.

Domluvíme se, zda dokážeme vyhovět Vaší poptávce a dále pak předáme slovo designérovi, se kterým se domluvíte na schůzce. V souladu s Vašimi přáními zpracuje profesionální vizualizaci – 5-7 úhlů pohledu ve fotorealistickém 3D zobrazení. Návrh je zpoplatněn vratnou zálohou 5 tisíc Kč. Pokud jej s námi zrealizujete, čeká Vás vysněný pokojíček, který s Vašimi maličkými přežije celé dětství. V případě realizace a minimální investice 50 tisíc korun Vám zálohu odečteme a návrh tak budete mít ZDARMA.

Čas potřebný od první schůzky po kompletní dokončení pokojíčku je 4 – 6 týdnů.

V případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů můžete nezávazně kontaktovat naši kreativní manažerku Elišku na emailu namiru@elisdesign.cz nebo na tel: 703 140 906.

Službu nabízíme na celém území ČR.

 

 

Proměna malého pokoje (Postav si sen)

Projekt firmy ELIS DESIGN - Pokojíček na míru, se uplatnil také v populárním pořadu TV Prima Postav si sen. V letošním pátém dílu, vysílaném 22. 3., jste mohli vidět proměnu pokoje pro sedmi...

Návrh pokojíčku na míru - Kontrast

Prostorná a krásně prosvětlená místnost v sobě skrývá velký potenciál pro nádherný pokoj, stačí tyto vlastnosti jednoduše a efektivně vyzdvihnout a je na světe pokojíček, ve kterém se děti mohou ...

Pokojíček na míru pro holky - Růžový mezonet

Prostor je výzvou ke hře. Ač zdánlivě prázdný, obsahuje tisíce možností využití. Bylo by škoda přidělit novému pokojíčku uniformní fazónu zdí oblepených skříněmi. Místo zamýšlené jako domov na celé dě...

3 položek celkem