Zpět do obchodu

Registrace

Pokojíček na míru

Nabízíme Vám jedinečnou možnost vytvořit Vašim dětem svět, který bude nejlepším spojením jejich i Vašich představ. Bude skýtat prostor pro hru, práci i odpočinek, bezpečí a zapadne do celkového stylu Vašeho interiéru.

Návrh připravíme s naším designérem, který Vás navštíví a přímo v určeném prostoru pro budoucí pokojíček s Vámi zkonzultuje Vaše požadavky. Pomůže Vám maximálně využít potenciál místnosti s ohledem na orientaci okem, celkovou plochu atd.

Nemusíte si sami lámat hlavu nad sháněním vybavení a otázkou, zda bude vše sedět rozměrově i stylově. Jakmile zkonzultujeme Vaše preference – například ohledně materiálu, barev či technologií, vše pro Vás na míru vyrobíme a nainstalujeme do vašich prostor. Do návrhu je možné zakomponovat i prvky z nabídky ELIS DESIGN, váš vlastní nábytek či dekorace. 

Máme k dispozici tým s dlouholetou zkušeností při navrhování a realizaci interiérů. Nabízíme kvalitní materiály vhodné pro dětské pokoje, s ohledem na vše, co se tu může přihodit. Pracujeme například s rakouskými dřevěnými materiály Egger a Kronospan či kováním Blum.

Domluvíme se, zda dokážeme vyhovět Vaší poptávce a dále pak předáme slovo designérovi, se kterým se domluvíte na schůzce. V souladu s Vašimi přáními zpracuje vizualizaci, která je zpoplatněna vratnou zálohou 5 tisíc Kč, pokud se rozhodnete zůstat pouze u návrhu. Pokud návrh s námi zrealizujete, čeká Vás vysněný pokojíček, který s Vašimi maličkými přežije celé dětství. V případě realizace a minimální investice 50 tisíc korun Vám vrátíme zálohu a návrh tak budete mít ZDARMA.

V případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů můžete nezávazně kontaktovat naši kreativní manažerku Elišku na emailu namiru@elisdesign.cz nebo na tel: 734 309 321.

 

 

Návrh pokojíčku na míru - Kontrast

Prostorná a krásně prosvětlená místnost v sobě skrývá velký potenciál pro nádherný pokoj, stačí tyto vlastnosti jednoduše a efektivně vyzdvihnout a je na světe pokojíček, ve kterém se děti mohou ...

Pokojíček na míru pro holky - Růžový mezonet

Prostor je výzvou ke hře. Ač zdánlivě prázdný, obsahuje tisíce možností využití. Bylo by škoda přidělit novému pokojíčku uniformní fazónu zdí oblepených skříněmi. Místo zamýšlené jako domov na celé dě...

2 položek celkem