Doprava zdarma a -20 % na vybrané kousky od eliNeli! 🔥 Nejoblíbenější značka na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Jak vyrobit adventní kalendář z obalů od léků

Adventní kalendář pro děti 2019

Blíží se advent a tak jsme se pustili do výroby netradičního adventního kalendáře. Náš adventní kalendář je vkusnou vánoční dekorací na okno a navíc Vás skoro nic nestojí. A ještě jeden bonus: u jeho výroby krásně zrelaxujete????

Sledujte naše video s postupem výroby:Co budete potřebovat:
- 24 krabiček (např. od leků, vitamínů, krémů,sušenek ...prostě od čehokoli co Vás napadne a bude Vám velikostně vyhovovat)
- lámací nožík
- podložka ( dřevené nebo plastové prkénko)
- pravítko
- lepicí pistole
- fix na popsání čísel
- světýlka

Krabičky rozlepte ve spojích. Pokud se špatně rozlepují, můžete si pomoct nožíkem. Vduchu si krabičku rozdělte na poloviny. Namyslete si rozmístění okének (a dvířek) v dolní polovině krabičky a můžete se pustit do vyřezávání. Není potřeba nic rozměřovat, pravítko jsme používali spíše jako pomůcku, aby byla jednotlivá okénka v rovině. Nad okénky (z horní poloviny krabičky) vyřízněte okrasný štít střechy.  Horní klopy krabičky budou tvořit střechu. Pro snažší složeni do jedné klopy prořízněte díru a druhou klopu seřízněte tak, aby šířkou odpovídala právě tomuto otvoru. Nyní stačí krabičku poskládat (potiskem dovnitř) a slepit (tavnou pistolí). Domečky očíslujte a naplňte. Dovnitř můžete dát sladkosti, sušené ovoce, drobné dárečky jako třeba sponečky, kostky lega, pexeso, plastová zvířátka nebo třeba zážitkové kartičky, na kterých je na každý den nějaká příjemná aktivita (pečení perníčků, bruslení, hledání pokladu atd.). Nakonec můžete celou vesničku dozdobit vánočními světýlky, které lze ze zadní strany umístit přímo do jednotlivých domečků. Stačí proříznout malá dírka a světýlko jí prostrčit. Zapojte do výroby i děti! Ty mohou domečky pomalovat...a pak už se jen těšit na Advent!

×

Splátková kalkulačka ESSOX