-20 % na vše od eliNeli! 🔥 Vše od nejoblíbenější značky na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Piklerové trojúhelníky

Piklerové trojúhelník je známou a u dětí i rodičů velmi oblíbenou motorickou hračkou, prolézačkou, šplhací pomůckou, založenou na teorii pediatričky Emmy Piklerové, která vyzdvihuje důležitost samostatného objevování pohybových možností, což je v souladu také s montessori principem o stěžejní roli motoriky ve vývoji dětí. Zdravý pohyb přispívá nejen ke správnému fyzickému vývoji dítěte, ale i jeho psychickému vývoji. Při šplhání, přelézání, podlézání, a v případě setů i klouzání, si děti užijí spoustu zábavy, zdokonalí své motorické dovednosti, koordinaci očí a rukou, logické myšlení, fyzickou zdatnost, procvičí a posílí celé tělo.

V naší nabídce najdete Montessori Piklerové trojúhelníky v přírodním provedení, s barevnými nebo duhovými příčkami, polohovací i s možností změny sklonu, samotné i v setu s oboustrannými prkny.

Získali jsme cenu odborné poroty SHOP ROKU 2023 - Udržitelný e-shop! Děkujeme, že u nás nakupujete a že s námi pečujete o životní prostředí.

Cena

13997599
113997599

Značky

Produkt

Věk

Věk (posuvník)

Co rozvíjí

Pro koho

Barva

Motiv

Typ hračky

Typ

Příslušenství

Kompatibilita

Nosnost

Materiál

Rozměr

Umístění či použití

Původ

Položek k zobrazení: 16
16 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX