Doprava zdarma a -20 % na vybrané kousky od eliNeli! 🔥 Nejoblíbenější značka na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Dětské míčky do suchého bazénku

Hra v suchém bazénku s míčky přináší dětem spoustu zábavy, legrace a příznivě ovlivňuje jejich vývoj. Bazének slouží nejen jako hračka, ale i terapeutická pomůcka. V bazénku si pod dohledem dospělé osoby mohou hrát děti již od 6 let. Ti nejmenší mohou trénovat úchop, posouvat míčky, ti větší se mohou pohybovat ve vrstvě míčků, schovávat se v nich a vyhazovat je z bazénků.

Některé bazénky nabízíme už s míčky v různých barevných kombinacích, ale některé zcela bez míčků. Tyto si pak můžete doplnit míčky z naší nabídky a barevnou kombinaci si namíchat podle svých představ. Stejně tak i bazének s míčky můžete doplnit novou barvičkou. Prohlédněte si barevné varianty míčků do bazénků, jistě mezi nimi najdete svou oblíbenou barvu.

Získali jsme cenu odborné poroty SHOP ROKU 2023 - Udržitelný e-shop! Děkujeme, že u nás nakupujete a že s námi pečujete o životní prostředí.

Cena

249250
1249250

Značky

Věk

Položek k zobrazení: 1
1 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX