Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Hračky a hry na ven a zahradu

Hračky a hry na zahradu jsou ideálním způsobem, jak zabavit děti při venkovním pobytu na zahradě. Pobyt venku je pro děti velmi prospěšný, posiluje jejich imunitu a příznivě působí na jejich psychiku.

Dětské hračky na ven a zahradu, stejně jako hračky do interiéru, zdokonalují a rozvíjejí dětské dovednosti. Některé z nich jsou určené pro hru na písku, jiné zase pro zábavu ve vodě (mrkněte se na vodní hračky na zahradu), všechny však mají něco společného - jsou úžasné, zábavné a vyrobené speciálně pro děti.

Venkovní hračky a hry pro děti umožňují dětem trávit čas na čerstvém vzduchu a zároveň si užívat spousty zábavy jak při samostatné hře, tak při společných hrách s rodiči nebo kamarády. Zahradní hry vám umožní trávit více času společně a užít si spoustu legrace například při hře Člověče, nezlob se, při balančních a pohybových hrách, lukostřelbě nebo rybolovu.

Mezi venkovní hračky a hry pro děti na zahradu jsme zařadili i zahradní nářadí, které dětem umožňuje stát se malými zahradníky a přidat ruku k dílu při práci na zahradě a péči o rostlinky.

Pokud není uvedeno jinak, nelze na produkty v kategorii Na zahradu uplatnit slevový kód.

Získali jsme cenu odborné poroty SHOP ROKU 2023 - Udržitelný e-shop! Děkujeme, že u nás nakupujete a že s námi pečujete o životní prostředí.

Cena

1296999
11296999

Značky

Položek k zobrazení: 102
Nahoru
Další produkty
102 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX