-20 % na nejpraktičtější montessori pomůcky – učicí věže. 🌈 Pomozte dětem, ať to dokáží samy! Vyberte jakoukoli učicí věž, v košíku zadejte kód: „jasam20“ a je to. Akce platí do 19. 5. 2024.
Zpět do obchodu

Registrace

Opičí dráhy pro děti

Zdravý pohyb přispívá nejen ke správnému fyzickému vývoji dítěte, ale i jeho psychickému vývoji. Zkrátka hýbat se, běhat, skotačit, šplhat a jiné pohybové aktivity jsou pro děti prospěšné. Díky dětským interiérovým hřištím, prolézačkám, hracím i sportovním sestavám, Piklerové trojúhelníkům a setům mohou být děti v pohybu každý den, i za nepříznivého počasí, přímo ve svém dětském pokoji. Při šplhání, lezení, přelézání, podlézání, klouzání a houpání děti zdokonalují své motorické dovednosti, koordinaci očí a rukou, logické myšlení, fyzickou zdatnost, procvičí a posílí celé tělo. Děti se naučí poznávat své možnosti, stávají se odvážnější.

Obrovskou výhodou většiny prolézaček a motorických hraček je, že se přizpůsobí věku i pohybovým možnostem dítěte. Stačí změnit sklon skluzavky, žebříku, přidat nebo doplnit příslušenství, otočit hrací sestavu nebo změnit počet úchytů na lezecké stěně.

Udržitelný e-shop není jen razítko u loga. Děkujeme, že s námi pečujete o životní prostředí.

Cena

18999499
118999499

Značky

Položek k zobrazení: 9
9 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX