Poslední dny BLACK FRIDAY a doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč! Nepropásněte více než 400 produktů zlevněných až o 53 %. Hledejte produkty označené příznakem „BLACK FRIDAY“.
Zpět do obchodu

Registrace

Opičí dráhy pro děti

Zdravý pohyb přispívá nejen ke správnému fyzickému vývoji dítěte, ale i jeho psychickému vývoji. Zkrátka hýbat se, běhat, skotačit, šplhat a jiné pohybové aktivity jsou pro děti prospěšné. Díky dětským interiérovým hřištím, prolézačkám, hracím i sportovním sestavám, Piklerové trojúhelníkům a setům mohou být děti v pohybu každý den, i za nepříznivého počasí, přímo ve svém dětském pokoji. Při šplhání, lezení, přelézání, podlézání, klouzání a houpání děti zdokonalují své motorické dovednosti, koordinaci očí a rukou, logické myšlení, fyzickou zdatnost, procvičí a posílí celé tělo. Děti se naučí poznávat své možnosti, stávají se odvážnější.

Obrovskou výhodou většiny prolézaček a motorických hraček je, že se přizpůsobí věku i pohybovým možnostem dítěte. Stačí změnit sklon skluzavky, žebříku, přidat nebo doplnit příslušenství, otočit hrací sestavu nebo změnit počet úchytů na lezecké stěně.

Udržitelný e-shop není jen razítko u loga. Děkujeme, že s námi pečujete o životní prostředí.

Cena

189910999
1189910999

Značky

Položek k zobrazení: 11
Balanční kameny
★★★★ Premium
 
1 899 Kč
Detail
LE12242
11 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX