Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
4083 hodnocení
5
3807x
4
103x
3
48x
2
21x
1
104x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JD
Jana Džuganová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2024
MH
Monika Hladíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2024
Vše v pořádku. Výrobky jsou pěkné. Komunikace obchodu je v pořádku.
A
Alena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2024
Nákup a velká radost z výběru houpačky byla díky vstřicnému a ochotnému přístupu showroomu v Kuřimi. Se vším nám poradili již po telefonu, následně při osobním setkání znovu vše ochotně vysvětlili. Rádi se vrátíme, děkujeme!
AL
Anna Lysičanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2024
Rychlé doručení, trošku nepřehledné řazení věcí na stránkách. Jinak celková spokojenost.
MP
Martina Peterková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2024
DS
Daria Svobodova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2024
Úžasní jste. Dárek jsem objednala v úterý před Vánoci a ve středu jsem ho měla nečekaně doma. Výborná komunikace,super rychlé.odbaveni a nádherné věci za dobré ceny
JK
Jiří Kořán
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2024
Super
BT
Barbora Tomanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2024
Vše v pořádku, rychlé doručení.
EM
Eva Mesteková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2024
Velmi oceňuji rychlost dodání.
MH
Marcela Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2024
Velká radost pod stromeček.😊
IB
Ingrid Benešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2024
JV
Jana Vojtíšková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2024
TK
Tereza Karabáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2024
Super, jak rychlost tak produkty, dcerka je nadšená
ŠK
Šárka Kolářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2024
Oči spokojených vnoučat mluví za vše. Děkujeme.
JT
Jiřina Tichá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2024
Jsem velmi spokojená, kvalita, rychlost. Doporučuji
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2024
Vyrazila jsme osobně na prodejnu že jdu vytvořit objednávku na zboží. Ale paní na prodejně mi hned nabídla že 2 ze 3 věci si mohu odnést hned a že tu 3 objednáme. Takže úplně super nerada čekám mám rada věci hned. Čekat budeme akorát na drobnost kterou máme stejně jako dárek takže má čas. Na prodejně byly velice milý a příjemní. A i se zbožím s e-shopu jsme velice spokojení
E
Eliška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2024
Vše v pořádku, krom odeslání. Krabice byla cca na 4ks výrobku, který jsem si objednala. Naprosto zbytečně veliký balík a odesílání vzduchu... 😕
Jinak vše ok.
BZ
Barbora Zelenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2024
LH
Libiše Hachová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2024
MF
Marcela Fodor
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2024
