Vážení zákazníci, ve dnech 2. – 6. 7. nebude probíhat expedice zboží z důvodu inventury. Objednávky vytvořené a zaplacené do 1. 7. , odešleme ještě 2. 7. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení. 💛

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 4083 hodnocení
5
3807x
4
103x
3
48x
2
21x
1
104x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Tereza Švaříčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
Skvělý obchod, opravdu kvalitní zboží! 10/10
VS Avatar autora Vladana Slabochova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
velká spokojenost
MW Avatar autora Magda Wiesnerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
RG Avatar autora Radka Gerekova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
HV Avatar autora Hana Všetulova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
MK Avatar autora Margita Kadeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
NP Avatar autora Noemi Poslušná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
Už odsud máme více věcí a vše skvělé! Doporučuji!
IV Avatar autora Iveta Vetýšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
RR Avatar autora Regina Roková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
EA Avatar autora Eduard Augsten Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
PP Avatar autora Pavlína Pelcová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
LJ Avatar autora Lenka Janečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
PP Avatar autora Pavlina Pavlicova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
Super
Avatar autora Vendula Šťavíková Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
R Avatar autora Rena Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 18.10.2023
EB Avatar autora Elizaveta Marques Bras Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2023
MP Avatar autora Markéta Pernicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2023
BG Avatar autora Barbora Godajova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2023
JD Avatar autora Jitka Dvořáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2023
BS Avatar autora Barbora Svobodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2023
Nejlepší obchod,nakupuji hračky hlavně zde. Líbí se mi moc vaše nápady, jen tak dál! 😊👌

Ovládací prvky výpisu

4088 položek celkem