Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
4083 hodnocení
5
3807x
4
103x
3
48x
2
21x
1
104x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AL
Aneta Liláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2024
Hračky jsou krásné a kvalitní. určitě zde ještě nakoupíme.
JH
Jana Honnerová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2024
Dodnes jsem nedostala kompletní objednávku!!!
MH
Monika Hybnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2024
AS
Alexandra Stránská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2024
RB
Richard Bareš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.10.2024
EK
Eliška Králíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.10.2024
Úplně boží obchůdek z opravdu krásnými věcmi a velmi příjemným personálem, který vám ochotně poradí. Vřele doporučuji!
MS
Michaela Staňková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.10.2024
Rychlé dodání, dobře zabalené.
JP
Jana Pettrichová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2024
R
Radka
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2024
Lékařský set byl dobrou volbou, byť cena není nízká... Přišlo v pořádku. Léčíme se všichni a všude. 😉
PK
Petr Kulich
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2024
VL
Věra Lukůvková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2024
LŠ
Lenka Škopíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2024
RŠ
Renata Šedivá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2024
K
Klára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2024
Škoda, že neinformují zákazníka v případě, že bude zboží naskladněno déle, než uvádějí u výrobku. Museli jsme se pak ozvat a komunikace už proběhla v pořádku a zboží dorazilo jak bylo řečeno. Údajně šlo o zpoždění z důvodu povodní (z mé strany naprosto pochopitelné, jen stačilo informovat).
S výrobky jsme jinak spokojeni.
Doporučujeme! :)
NL
Nicole Lohrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2024
Rychle dodání, kvalitní provedení. Jsem spokojená
D
Dominika
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2024
Chcete hodnocení něčeho co mi ještě po mesici čekání nepřišlo. To ma byt provokace?
D
Denisa
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2024
Na produkt jsem čekala skoro mesic. Až dorazil, byl poškozeny. Nechápu, proč ten, kdo produkt bali vůbec pošle. 🙏😊
MČ
Martina Čepičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2024
PS
Petra Slováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2024
Vždy přišly krásné věci, pečlivě zabalené, spokojenost a určitě doporučuji.
TJ
Tereza Jungbauerová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2024
Stůl mi 3x přišel poškozený. Velká nespokojenost!
