Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Pokojíček na míru — informace pro zájemce

Máte zájem o vlastní pokojíček na míru od 100 tisíc Kč? Sepsali jsme pro vás nejdůležitější body týkající se spolupráce s námi. 

Čtěte dál...

 

1) Objednávky

Jakmile proběhne úvodní domluva a získáme všechny podklady k tvorbě návrhu, potvrďte nám, prosím, objednávku e-mailem v následujícím znění:

„Závazně objednávám zakázkový návrh dětského pokoje v podobě 3D vizualizace, zpoplatněný částkou 7 999 Kč / 10 999 Kč.“

Po dokončení výsledné podoby projektu k vaší spokojenosti a vytvoření nabídky v podobě kalkulace, potvrďte, prosím, zájem o realizaci pokojíčku opět e-mailem:

„Závazně objednávám realizaci dětského pokoje dle na míru vytvořeného projektu a mnou odsouhlasené cenové nabídky.“

Objednávky zasílejte na e-mail namiru@elisdesign.cz, jejich přijetí vám potvrdíme. 

 

2) Platby

  • Designový návrh a rozpočet

Po obdržení objednávky vám zašleme fakturu pro platbu návrhu. Cena návrhu je 7 999 Kč (pokoj do 100 tisíc Kč) nebo 10 999 Kč (pokoj od 100 tisíc Kč) včetně DPH. V této ceně je zahrnuta 1 větší dodatečná úprava. Každá další úprava je zpoplatněna částkou 1 999 Kč. Projekt začínáme tvořit, jakmile je platba přijata na náš bankovní účet. Pro urychlení nám tedy můžete zaslat potvrzení o platbě. Čas potřebný pro pečlivé zpracování návrhu je u našich šikovných kolegů 3-5 týdnů, záleží na náročnosti konkrétního projektu a jejich celkové vytíženosti. Vizualizace je individuální dílo na míru a nelze za ni vrátit peníze. Po odsouhlasení designového návrhu zpracujeme do 2 týdnů rozpočet. 

  • Realizace

Před zahájením výroby vám vystavíme fakturu na zálohu, která činí 70 % z ceny díla. Fakturu zasíláme dohromady se smlouvou o dílo. Jelikož objednáváme materiál speciálně pro vás, na včasném uhrazení zálohy závisí splnění domluveného termínu. Velmi nám záleží na vaší spokojenosti a přesném plnění závazků, proto prosíme v tomto ohledu o spolupráci v podobě včasné úhrady. Děkujeme!

Doplatek zbývajících 30 % probíhá pomocí platebního terminálu nebo fakturou. 

 

3) Smlouva a dílo, zaměření a doplňující dokumenty

Pokud budete s projektem a rozpočtem spokojeni a rozhodnete se k jeho realizaci, předáme komunikaci realizačnímu týmu, který se postará o vyřešení všech detailů jako je výběr materiálů a zaměření prostoru. Realizační tým vás navštíví u vás doma na základě odeslaného závazného potvrzení objednávky (viz bod 1) a podepsané smlouvy o dílo. Před podepsáním vám dokument poskytneme k pročtení a můžete se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy. Zároveň se smlouvou vám zašleme také zálohovou fakturu na 70 % z celkové částky. Přílohami jsou projekt v podobě vizualizace, nabídka ve formě kalkulace a vaše objednávka. Tyto materiály budete mít samozřejmě k dispozici ještě než započne samotná realizace. Pokojíček zadáme do výroby, jakmile bude vaše platba zálohy připsána na náš bankovní účet.

 

4) Předání díla

Po dokončení montáže pokojíčku s vámi podepíšeme předávací protokol. Před předáním s vámi vše projdeme, pokojíček si důkladně prohlédnete a zkontrolujete. Pokud byste zaregistrovali jakoukoli závadu, je nutné ji uvést do protokolu a my se budeme ihned zabývat nápravou. Na pozdější ohlášení závad již bohužel nemůžeme brát zřetel. V případě prvků, které vyžadují specifickou obsluhu, vám předáme také návod k použití. K nábytku návod k použití nepředáváme, jelikož k jeho ošetření postačuje utírání vlhkou textilií a osušení čistou utěrkou.

 

ČASTÉ DOTAZY 

  • Jak dlouho trvá vytvoření návrhu a následná realizace?

Velmi záleží na momentální vytíženosti našeho týmu. Vizualizaci zpravidla dodáváme do 3-5 týdnů od zaplacení vizualizace. Pokud s vámi budeme pokračovat realizací, následuje tvorba rozpočtu trvající zpravidla 2 týdny. Rozpočet pro vás tvoříme zdarma. Potřebná doba závisí na rozsahu pokojíčku a množství úprav. Od podpisu smlouvy a platby zálohy za realizaci potřebujeme pro finální dokončení pokojíčku zpravidla 6 měsíců. 

  • Je možné na produkty ELIS DESIGN zařazené do návrhu použít slevové kódy?

Použití voucherů, individuálních slev, slevových akcí i kódu ze speciálních akcí se omezuje pouze na běžný prodej na e-shopu. Z důvodu časové omezenosti nabídek není možné je zahrnovat do kalkulace. Mezi její tvorbou, případnými úpravami a výslednou objednávkou může uplynout doba delší než je platnost požadovaných slev. Pokud máte zájem uplatnit slevu na některou větší položku, doporučujeme ji objednat zvlášť přímo na e-shopu, do kalkulace pokoje vám bude započítána pouze běžná sazba za montáž. 

Máte další dotazy? Ptejte se: namiru@elisdesign.cz

Velice se těšíme na spolupráci s vámi!

Tým ELIS DESIGN

×

Splátková kalkulačka ESSOX