Máme před sebou poslední dny Letní Pokojíčkománie bez DPH, která tento víkend vrcholí. Hračky za ceny bez DPH můžete objednávat jen do nedělní půlnoci.
Zpět do obchodu

Registrace

Pokojíček na míru — informace pro zájemce

Máte zájem o vlastní pokojíček na míru od 100 tisíc Kč? Sepsali jsme pro vás nejdůležitější body týkající se spolupráce s námi. 

Čtěte dál...

 

1) Objednávky

Jakmile proběhne úvodní domluva a získáme všechny podklady k tvorbě návrhu, potvrďte nám, prosím, objednávku e-mailem v následujícím znění:

„Závazně objednávám návrh dětského pokoje v podobě profesionální 3D vizualizace, zpoplatněný částkou 7 999 Kč.“

Po dokončení výsledné podoby projektu k vaší spokojenosti a vytvoření nabídky v podobě kalkulace, potvrďte, prosím, zájem o realizaci pokojíčku opět e-mailem:

„Závazně objednávám realizaci dětského pokoje dle na míru vytvořeného projektu a mnou odsouhlasené cenové nabídky.“

Objednávky zasílejte na e-mail namiru@elisdesign.cz, jejich přijetí vám potvrdíme. 

 

2) Platby

  • Designový návrh a rozpočet

Po obdržení objednávky vám zašleme fakturu pro platbu návrhu. Cena návrhu je 7 999 Kč včetně DPH. V této ceně je zahrnuta 1 větší dodatečná úprava. Každá další úprava je zpoplatněna částkou 1 999 Kč. Projekt začínáme tvořit, jakmile je platba přijata na náš bankovní účet. Pro urychlení nám tedy můžete zaslat potvrzení o platbě. Čas potřebný pro pečlivé zpracování návrhu je u našich šikovných kolegů 1-2 týdny, záleží na náročnosti konkrétního projektu a jejich celkové vytíženosti. Vizualizace je individuální dílo na míru a nelze za ni vrátit peníze. Součásti návrhu je i detailní rozpočet.

  • Realizace

Před zahájením výroby vám vystavíme fakturu na zálohu, která činí 70 % z ceny díla bez DPH. Fakturu zasíláme dohromady se smlouvou o dílo. Jelikož objednáváme materiál speciálně pro vás, na včasném uhrazení zálohy závisí splnění domluveného termínu. Velmi nám záleží na vaší spokojenosti a přesném plnění závazků, proto prosíme v tomto ohledu o spolupráci v podobě včasné úhrady. Děkujeme!

Doplatek zbývajících 30 % a DPH probíhá pomocí platebního terminálu při předání dokončené pokojíčku.

 

3) Smlouva a dílo, zaměření a doplňující dokumenty

Pokud budete s projektem a rozpočtem spokojeni a rozhodnete se k jeho realizaci, předáme komunikaci realizačnímu týmu, který se postará o vyřešení všech detailů jako je výběr materiálů a zaměření prostoru. Realizační tým vás navštíví u vás doma na základě odeslaného závazného potvrzení objednávky (viz bod 1) a podepsané smlouvy o dílo. Před podepsáním vám dokument poskytneme k pročtení a můžete se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy. Podpis akceptujeme vlastnoruční i elektronický, dle toho nám smlouvu zašlete zpět poštou nebo e-mailem. Zároveň se smlouvou vám zašleme také zálohovou fakturu na 70 % částky bez DPH. Přílohami jsou projekt v podobě vizualizace, nabídka ve formě kalkulace a vaše objednávka. Tyto materiály budete mít samozřejmě k dispozici ještě než započne samotná realizace. Objednávat materiál pro vás začneme, jakmile bude vaše platba zálohy připsána na náš bankovní účet.

 

4) Předání díla

Po dokončení montáže pokojíčku s vámi podepíšeme předávací protokol. Před předáním s vámi vše v klidu projdeme, pokojíček si důkladně prohlédnete a zkontrolujete. Pokud byste zaregistrovali jakoukoli závadu, je nutné ji uvést do protokolu a my se budeme ihned zabývat nápravou. Na pozdější ohlášení závad již bohužel nemůžeme brát zřetel. V případě prvků, které vyžadují specifickou obsluhu, vám předáme také návod k použití. K nábytku návod k použití nepředáváme, jelikož k jeho ošetření postačuje utírání vlhkou textilií a osušení čistou utěrkou.

 

ČASTÉ DOTAZY 

  • Jak dlouho trvá vytvoření návrhu a následná realizace?

Velmi záleží na momentální vytíženosti našeho týmu. Vizualizaci zpravidla dodáváme do 2 týdnů od zaplacení vizualizace. Pokud s vámi budeme pokračovat realizací, následují případné úpravy a tvorba rozpočtu. Potřebná doba závisí na rozsahu pokojíčku a množství úprav. Od podpisu smlouvy a platby zálohy po dokončení zpravidla potřebujeme 12-16 týdnů. 

  • Je možné na produkty ELIS DESIGN zařazené do návrhu použít slevové kódy?

Použití voucherů, individuálních slev i kódu ze speciálních akcí se omezuje pouze na běžný prodej na e-shopu. Z důvodu časové omezenosti nabídek není možné je zahrnovat do kalkulace. Mezi její tvorbou, případnými úpravami a výslednou objednávkou může uplynout doba delší než je platnost požadovaných slev. Pokud máte zájem uplatnit slevu na některou větší položku, doporučujeme ji objednat zvlášť přímo na e-shopu, do kalkulace pokoje vám bude započítána pouze běžná sazba za montáž. 

Máte další dotazy? Ptejte se: namiru@elisdesign.cz

Velice se těšíme na spolupráci s vámi!

Tým ELIS DESIGN

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení