Zpět do obchodu

Registrace

Pokojíček na míru - informace pro zájemce

Zaujal vás projekt a máte zájem o vlastní pokojíček na míru? Zde se dočtete veškeré podrobnosti:

Úvodní kontakt

Kontaktní osobou je kolegyně Eliška, zastihnete ji na tel. 703 140 906 či emailu namiru@elisdesign.cz. Můžete se na cokoli zeptat a popsat svoji představu, dozvíte se, jaké jsou možnosti a zda vám padneme do noty. V případě vážného zájmu o návrh a případnou realizaci pokojíčku vás požádáme o zaslání kontaktních údajů a adresy. Poté se s vámi spojí kolega Marek, domluvíte se na osobní schůzce pro zaměření místnosti, prokonzultuje s vámi rozpočet, termín zhotovení a další podrobnosti.

Osobní schůzka

Abychom vám mohli co nejlépe vyhovět, je důležité si vybranou místnost prohlédnout a přímo na místě probrat vaši vizi budoucího pokojíčku. Provádíme také přesné zaměření pro tvorbu realistické vizualizace. Pokud z nějakého důvodu není osobní schůzka možná, požádáme vás o dodání podrobného plánku místnosti a dle potřeby o proměření důležitých rozměrů.

Objednávky

Jakmile proběhne úvodní domluva a získáme všechny podklady k tvorbě návrhu, potvrdíte nám objednávku emailem v následujícím znění:

„Závazně objednávám návrh dětského pokoje v podobě profesionální 3D vizualizace, zpoplatněný částkou 5999 Kč.“

Po dokončení výsledné podoby projektu k vaší spokojenosti a vytvoření nabídky v podobě kalkulace potvrdíte zájem o realizaci pokojíčku opět emailem:

„Závazně objednávám realizaci dětského pokoje dle na míru vytvořeného projektu a mnou odsouhlasené cenové nabídky.“

Objednávky zasílejte opět na email namiru@elisdesign.cz, jejich přijetí vám potvrdíme.

Platby

Návrh

Po obdržení objednávky vám zašleme fakturu pro platbu návrhu. Cena návrhu je 5 999 Kč včetně DPH. V této ceně jsou zahrnuty 2 dodatečné úpravy. Každá další úprava je zpoplatněna částkou 1 499 Kč. Projekt začínáme tvořit, jakmile je platba potvrzena. Pro urychlení nám tedy můžete zaslat potvrzení o platbě, případně počkáme, jakmile bude částka zaúčtována. Čas potřebný pro pečlivé zpracování návrhu je u našich šikovných kolegů týden až dva, dle náročnosti konkrétního projektu i jejich celkové vytíženosti.

Realizace

Před zahájením výroby vám vystavíme fakturu na zálohu, která činí 70 % z ceny díla bez DPH. Fakturu zasíláme dohromady se smlouvou o dílo. Jelikož objednáváme materiál speciálně pro vás, na včasném uhrazení zálohy závisí splnění domluveného termínu. Velmi nám záleží na vaší spokojenosti a přesném plnění závazků, proto prosíme v tomto ohledu o spolupráci v podobě včasné úhrady.

Doplatek zbývajících 30 % a DPH probíhá pomocí platebního terminálu při předání dokončené pokojíčku.

Smlouva a dílo a doplňující dokumenty

Pokud budete s projektem spokojeni a rozhodnete se k jeho realizaci, po závazném potvrzení objednávky (viz výše) s vámi podepíšeme smlouvu o dílo. Před podepsáním vám dokument poskytneme k pročtení, můžete se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy. Podpis akceptujeme vlastnoruční i elektronický, dle toho nám smlouvu zašlete zpět poštou nebo emailem. Zároveň se smlouvou vám zašleme také zálohovou fakturu na 70 % částky bez DPH. Přílohami jsou projekt v podobě vizualizace, nabídka ve formě kalkulace a vaše objednávka. Tyto materiály tedy budete mít k dispozici již z předchozí spolupráce.

Předání díla

Po dokončení montáže pokojíčku s vámi podepíšeme předávací protokol. Před předáním s vámi vše v klidu projdeme, pokojíček si důkladně prohlédnete a zkontrolujete. Pokud byste zaregistrovali jakoukoli závadu, je nutné ji uvést do protokolu, budeme se pak neprodleně zabývat nápravou. Na pozdější ohlášení závad již bohužel nemůžeme brát zřetel. V případě prvků, které vyžadují specifickou obsluhu, vám předáme také návod k použití.

Časté dotazy

Jak dlouho trvá vytvoření návrhu a následná realizace?

Velmi záleží na momentální vytíženosti našeho týmu. Vizualizaci zpravidla dodáváme do 2 týdnů od osobní schůzky. Pokud s vámi budeme pokračovat realizací, následují případné úpravy a tvorba rozpočtu, potřebná doba závisí na rozsahu pokojíčku a množství úprav. Od podpisu smlouvy a platby zálohy po dokončení poté potřebujeme 10 - 12 týdnů. 

Je možné na produkty ELIS DESIGN zařazené do návrhu použít slevové kódy?

Použití voucherů, individuálních slev i kódu ze speciálních akcí se omezuje pouze na běžný prodej na eshopu. Z důvodu časové omezenosti nabídek není možné je zahrnovat do kalkulace. Mezi její tvorbou, případnými úpravami a výslednou objednávkou může uplynout doba delší než je platnost požadovaných slev. Pokud máte zájem uplatnit slevu na některou větší položku, doporučujeme ji objednat zvlášť přímo na eshopu, do kalkulace pokoje vám bude započítána pouze běžná sazba za montáž. 

Velice se těšíme na spolupráci s vámi!

Tým ELIS DESIGN