Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Program pro školky a školy

Našim cílem programu pro školky a školy je nabídnout originální, stylové a hlavně odolné a bezpečné výrobky podporující rozvoj dětí, hravost a představivost.

  • Stejně jako Mária Montessori, i my v ELIS DESIGN chápeme jak důležitý je pohyb pro rozvoj dítěte a naše výrobky jsou toho důkazem.
  • Odoláváme čínské expanzi a všechny ELIS DESIGN produkty jsou designované a vyrobené v Evropě
  • Filozofie dětského světa ELIS DESIGN se opírá o kategorii hraček typu Montessori.
  • V případě individuální nabídky a řešení na míru se můžete obrátit na naši vedoucí obchodního oddělení - info@elisdesign.cz

 

activity-board-pro-skolky

Interaktivní vzdělávací hračka Activity Board

Activity Board Domeček je interaktivní vzdělávací hračka kategorie Montessori. Děti se při hře učí logickému myšlení, rozvíjejí své motorické dovednosti, kreativitu, zapojují fantazii, zkoumají a objevují. Pro školky nabízíme odolnější verzi s širší překližkou.

activity-board-skoly

penove-puzzle-pro-skolky

Pěnové puzzle podložky

Kvalitní, odolné, hygienické a nenasákavé puzzle podložky s originálními motivy, to jsou pěnové podložky od ELIS DESIGN. Svou odolností jsou vhodné do školek, dětských koutků, tělocvičen a posiloven. Speciálně pro náročné zatížení nabízíme maxi podložky s tloušťkou 1 nebo 2 cm v 25 barevných variantách.

penova-puzzle-podlozka-skolky

 

drevene-hracky-pro-skolky

Dřevěné hračky

Jemné barvy, přírodní materiály, nápadité zpracování a originální design - to jsou naše hračky. Vyzkoušejte kolekce skandinávských značek JaBaDaBaDo, Kids concept, Little dutch nebo produkty vyráběné značkou ELIS DESIGN, které představují vysoce kvalitní a zábavné výrobky podporující rozvoj dětí,hravost a představivost.

elis_4

 

rostouci-nabytek-skolky

Stylové dětské židličky a stoleček

Unikátní systém rostoucího nábytku vyvinutý firmou ELIS DESIGN zajišťuje variabilitu nastavení výšky sedu dle normy ČSN EN 1729-1 a je vhodný pro dětí od 2 do 6ti let. Židličku i stoleček tedy mohou využít jak menší, tak větší děti, stačí jen přidat koncovku. Použitím kvalitní překližky na pracovní desce, sedátku a opěrátku je zajištěna odolnost vůči opotřebení. V případě většího odběru jsme schopni nastavit barevné modifikace a vstvy laku.

zidlicky-skolky

teepee-stany-pro-skolky

Textilní produkty

Všechny děti touží mít skrýše, specializujeme se na výrobu baldachýnů, teepee stanů, houpaček a dalších textilních produktů s maximálním důrazem na detail a styl. Samozřejmostí je produkce z nezávadných ekologických materiálů. Velmi popoulární je naše nabídka dětských polštářků s originálními motivy.

elis_1

zrcatka-skolky

ZRCÁTKA DO KOUPELEN

Nerozbitná plastová zrcátka do dětských koupelen jsou jedním ze základních kamenů kvalitní hygieny. Zrcátka vyrábíme v České Republice z vysoce kvalitního nerozbitného materiálu. Nehrozí tedy žádné úrazy jako u klasických zrcátek. Vybírejte z atraktivních motivů zajíc, mráček nebo balónek.

zrcatka-skolky_1

interaktivni-nalepky-skolky

DEKORACE

V naší nabídce najdete mimo jiné spoustu interaktivních samolepek jako například mapa světa nebo kvalitní samolepky na zeď s materiálem tabule. Po samolepce mohou malovat  a každý den jí dát nový, vlastní design. Atraktivní jsou také samolepky s reálným zobrazením zvířátek a stromů v lese.

tabule-samolepka

×

Splátková kalkulačka ESSOX