MEGA AKCE: Získejte 2500 korun jako dárek při nákupu nad 9.999,- Slevu můžete uplatnit na několik hodnotných dárků.
Zpět do obchodu

Registrace

Spolupráce | velkoobchod

Milí partneři,

jsme velice rádi, že se o nás zajímáte. Cílem firmy Elisdesign je nabídnout kompletní řešení dětského pokojíčku v moderním stylu se zapojením aktivních prvků. Chceme být originální, styloví, hraví a nápadití. Pokud se vám náš sortiment a filozofie firmy líbí, pojďte do toho s námi. 

 

Značka

Jste značka, která má sortiment zapadající do našeho portfolia a chtěli by jste aktivně prodávat na český, slovenský, polský a maďarský trh? Také k nejvýznamnějším hráčům na českém a slovenském retailovém trhu? Případně do celé Evropy přes amazon a ebay? Spojte se s námi, budujeme síť velkoobchodních partnerů, retail partnerů a také využíváme vysoce robotizovanou logistikou pro expedici do států západní Evropy. Všude tam můžete s námi růst. Neváhejte nás kontaktovat na info@elisdesign.cz.

 

Prodejci

Staňte se našim velkoobchodním partnerem a prodávejte naše zboží. Je to jednoduché. Zaregistrujte se u nás a zaškrtněte pole velkoobchodní odběratel. Na základě tohoto požadavku vás kontaktujeme, pokud najdeme společnou cestu váši registraci schválíme a vy získáte přístup k velkoobchodnímu ceníku, ceny ihned uvidíte při přihlášení na náš web www.elisdesign.cz

sortiment elisdesign 

Distributoři

Máte znalosti s jiným trhem a chtěli by jste náš koncept na něm prodávat? Můžete být našim distributorem. Napište nám vaši představu na info@elisdesign.cz a my se vám rádi ozveme.

foto showroom elisdesign prag

 

Výrobci

Jste výrobce, stolař nebo prostě někdo, kdo chce tvořit pěkné věci a uvést je na trh? Máte nápad nebo jste prostě šikovný? Pošlete nám Vaše nápady a zkusíme společně něco dokázat. 

rostouc%C3%AD%20stole%C4%8Dek%20a%20%C5%BEidli%C4%8Dky%20elisdesign

 

Designéři

Chtěli bychom být vaší pravou rukou pří realizaci dětského pokojíčku. Registrujte se u nás a získejte velkoobchodní ceny. Připravujeme projekt individual, kde našim zákazníkům nabídneme vaše služby. Pro tento projekt hledáme disignéry, na které budeme moci odkázat naše nejlepší zákazníky, kteří budou chtít dětský pokojíček vyladit k dokonalosti.

dětský pokoj elis design

 

Influenceři a youtubeři

máme moc rádi krásné fotky a budeme velice potěšeni, pokud naše produkty vyzkoušíte. Nabízíme možnosti spolupráce formou slevy z ceny produktů, výši nastavíme vždy individuálně.

 

Pojďme společně něco dokázat. Kontaktujte nás na info@elisdesign.cz

 

Těšíme se na vás

 

Tým Elisdesign

Program pro školky a školy

Našim cílem programu pro školky a školy je nabídnout originální, stylové a hlavně odolné a bezpečn...

Affiliate provizní program

  Základní informace:  Provize: 5% (z objednávky bez DPH a dopravy)Cookies: 30 ...

2 položek celkem