-20 % na nejpraktičtější montessori pomůcky – učicí věže. 🌈 Pomozte dětem, ať to dokáží samy! Vyberte jakoukoli učicí věž, v košíku zadejte kód: „jasam20“ a je to. Akce platí do 19. 5. 2024.
Zpět do obchodu

Registrace

VIP

210722-ED-otevíračka-VIP-2560x730


Pssst... Pokud víte o této stránce, znamená to, že právě vám jsme doručili speciální pozvánku na:

VIP OPENING SHOWROOM

Kde: Tyršova 52, Kuřim (7 km od Brna)

Kdy: 9. září 2021 od 10.00 hodin

 

Zveme vás na exkluzivní otevření našeho nového multimediálního showroomu!

 

Široká veřejnost ví o termínu 11. září. Ale vy již víte o tom, že pouze naše zvané a speciální hosty v showroomu slavnostně uvítáme již o 2 dny dříve!

Již ve čtvrtek 9. září od 10.00 hodin spatříte mezi prvními náš speciální prostor pro hru i odpočinek, inspirativní zákoutí pro tvoření, vzorové pokojíčky s designovým a funkčním nábytkem, ale především vybavení, hračky a montessori pomůcky, které pro vás vyrábíme a prodáváme již pátým rokem. A tak je nejvyšší čas, aby existoval prostor, kde vše můžete vidět naživo.

Všechny vystavené věci vybízí k tomu, abyste si je spolu se svými dětmi vlastnoručně otestovali, osahali a budeme rádi, pokud i zhodnotili.

Tato událost je určena pouze pro zvané hosty a kromě vyladěného prostoru plného fantazie jsme si pro vás připravili speciální překvapení a odhalení nové exkluzivní edice, dárky, samozřejmostí je welcome drink i cateringové občerstvení.

Budeme rádi, pokud s sebou přivedete i partnera a především děti. Co by to bylo za testování dětských hraček a vybavení bez těch nejpovolanějších, pro které to všechno děláme?

Těšíme se na vás!

 

#ELISDESIGN #vipOpening

 

Potvrzení účasti

Pokud jste nám ještě nepotvrdili účast, prosím, učiňte tak v odpovědi na naši pozvánku. (Instagram @elisdesign nebo na e-mail tereza.vaclavikova@elisdesign.cz)
Ať je i vaše jméno součástí VIP Guest listu.

9. září se totiž do našeho showroomu dostanete opravdu jen vy s rodinou a další námi pozvaní hosté.

 

elis-design-vip-opening-9-9

×

Splátková kalkulačka ESSOX