Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Domeček pro panenky Barbie

Nelíbí se Vám růžové plastové domečky pro panenky Barbie? Nebojte se toho a pusťte se do výroby. Vyrobte Vašim holčičkám stylový domeček, který bude ozdobou dětského pokojíčku nebo klidně obýváku. 

Domeček jako takový vyrobí šikovný tatínek či dědeček. Nám stačily palubky, pak se domeček natřel na bílou barvu s šedou střechou. Doporučujeme barvy s atestem pro děti Balakryl. Zdi koupelny a ložnice jsem dozdobila samolepicí tapetou, kterou seženete na internetu, kde se dá koupit i pouze jeden metr. Nemusíte tedy kupovat celou roli.

Vanu jsem vyrobila z obalu pracího gelu. Stačí odlepit nálepky a uříznout spodní část do požadovaného tvaru. Umývadlo jsem vyrobila stejným způsobem z obalu na tekuté mýdlo. Skříňka pod umývadlo je část dárkové dřevěné krabice od vína. Vodovodní baterie je lepicí nerezový háček na utěrky nalepený vzhůru nohama. Přezka ze staré sportovní tašky spolu s hřebíčkem, který má na sobě plastový úchyt na elektrické kabely, vytvořily věšák na ručník. Na ručníky jsem použila malý ručník na ruce, který jsem rozstříhala na potřebný rozměr a obšila na stroji, aby se netřepil. 

Postel je vyrobena z dřevěné dárkové krabičky, do níž jsem nalepila tavnou pistolí molitan obalený bavlněnou látkou.

Křesílka jsou stojánky na mobil. Sedačka je z dřevěných desek obalených vatelínem a látkou, které jsem k sobě stloukla hřebíčkama. Obraz stačí vytisknout a rám přilepit z černých plastových rychlovazačů.

Kuchyňská linka je z pořadače na čaj, na který je nalepena tapeta se vzorem kamene a vytištěný obrázek indukce, který jsem přelepila širokou lepicí páskou. Stůl je z rámečku na obrázek. Ten se rozebere na tři části (rámeček, sklo a zadní část). Rámeček jsem přeřízla napůl, což vytvořilo nohy stolu a zadní část posloužila jako deska stolu. Pak už jen stačí tavná pistole a stůl pro Barbie je na světě. Židle jsou dřevěné hranoly, ke kterým je přilepena část bambusového prostírání, která tvoří opěrku. Hodiny jsou z velkého knoflíku a vytištěného ciferníku. Kožešina na zemi je ze staré čepice. Stačí na internetu mrknout, jaký tvar mají reálné kožešiny a podle toho vystřihnout miniaturu pro panenky. 

Regál do šatky je celý z dřevěných dárkových krabic na víno. S pomocí tavné pistole vyrobíte regály přesně jak potřebujete. Na ramínka na oblečení Vám pak postačí kousek drátku.

Oblíbené kabelky Obag vyrobíte ze spodní části tekutého mýdla. Já použila obal od mýdla Fa. Hřebíčkem protlačíte dírku, kterou stačí provléct mašličku či provázek.

Tip na závěr: rozmístěte po domečku miniatury umělých kytek (dají se koupit třeba v Jysku, Kiku či Pepku za pár korun) a dodejte tak domečku nádech opravdového domova.

Přejeme spoustu zábavy.

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX