Doprava zdarma a -20 % na vybrané kousky od eliNeli! 🔥 Nejoblíbenější značka na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Dětská cukrárna + soutěž o nejlepší nápady

Dětské dekorace a hračky nemusí být vůbec drahé, poradíme vám, jak vyrobit sladkosti, které budou vypadat jak z pravé cukrárny. Stačit vám přitom budou dostupné domácí pomůcky a dekorace.

Zkuste s námi vytvořit domácí cukrárnu, která doplní dětský pokojíček a zabaví vaše děti na dlouhé hodiny. Skelet cukrárny můžete vyrobit nebo upravit některý z produktů prodávaných například v lidlu nebo kauflandu.

Aby ladila do stylu elisdesign, bylo třeba jí dodat barvy, které zapadnou do interiéru. Pro nátěr doporučuji využít vodou ředitelné barvy s atestem pro děti. Vše uvedené splňují barvy od Balakrylu http://www.balakryl.cz/index/filtr/main/0/or/1/tags/64-65-144. Dva až tři nátěry, aplikace buď válečkem nebo štětcem.

IMG_4300 

Zmrzliny jsou vyrobené z ponožek, vycpané a staženné nití. Na kornoutek použito staré prostírání.

IMG_4312

Donuty také z ponožky, tentokrát jednobarevné, která je smotaná tak, aby vytvářela kruh. Donut můžete ozdobit plstěnou látkou a korálkou. Polevu na donatech jsem vytvořila z brčka, které jsem roztopila pomocí tavné pistole. 

IMG_4310

IMG_4311

Dortíky jsou vyrobené z houbičky na nádobí, spojené k sobě tavnou pistolí, obarvené barvou s atestem. Šlehačka plstěná látka a korálka na dozdobení. Větší dort je vyroben z houbičky do vany.

IMG_4314

Mufiny opět ponožka a něco málo na dozdobení.

IMG_4293

Přejeme hodně radosti s vašim dětským projektem a budeme moc rádi pokud nám pošlete vaši tvorbu nebo nápad na inspiraci. Nejlepší nápady zveřejníme a vás odměníme slevou na naše produkty.

Zapojte se s námi právě teď do soutěže o nejlepší maminkovské projekty na našem facebooku. https://www.facebook.com/elisdesign1/ a získejte teepee set zdarma nebo s 50% slevou.

Využijte také naší MEGA AKCE, která končí 28.2. a získejte zpět až 1000 korun při nákupu domečkové postele nebo 500 korun při nákupu teepee stanu.podmínky akce zde: https://www.elisdesign.cz/mega-akce/.

 

 

 

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX