Doprava zdarma a -20 % na vybrané kousky od eliNeli! 🔥 Nejoblíbenější značka na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Návod na adventní kalendář

Vánoční čas je za dveřmi a s ním i důvod, pro který Vánoce milujeme a tím je očekávání a radost v dětských očích. Obchody jsou již rozsvícené vánočními ozdobami a zaplněné spoustou sladkých lákadel, včetně čokoládových adventních kalendářů. Pokud ale nechcete děti přecpávat zbytečnými sladkostmi a přesto je potěšit adventním kalendářem s překvapením na každý den, vyrobte jim jej sami. Osobitý adventní kalendář plní kromě své primární funkce, jíž je potěšit dětská srdce, také funkci originální, působivé předvánoční dekorace.  Jeho výroba není složitá a můžete jej používat každý rok znovu.

A jaké maličkosti do kapsiček kalendáře? Záleží na věku a zálibách vašich dětí, ale vy je dobře znáte a vaše fantazie už vám jistě napoví, čím jim udělat radost. Co například malinkatá puzzle, kostičky lega nebo nakonec i pár těch sladkostí?

Jste připraveni?

Budete potřebovat: paletu, přímočarou pilku, barvu, papírové sáčky, mašličky a tavnou pistoli.

Paletu uřízněte tak, aby vytvořila tvar stromečku. Natřete např. Balakrylem a pomocí tavné pistole nalepte 24 mašliček přímo na stromeček. Sem pak přivažte jednotlivé balíčky. Hotový stromeček můžete dozdobit např. světýlky.

Hotovo. A teď už jen čekáte, až se dětem radostí rozzáří očka.

 

 

Perfect Pallet for DIY Christmas Trees!

DIY Christmas Tree Made with Pallets: Cut Out Your Tree Shape with A Circular Saw

 

 

 

 

 

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX