-20 % na nejpraktičtější montessori pomůcky – učicí věže. 🌈 Pomozte dětem, ať to dokáží samy! Vyberte jakoukoli učicí věž, v košíku zadejte kód: „jasam20“ a je to. Akce platí do 19. 5. 2024.
Zpět do obchodu

Registrace

Betonová stěrka svépomocí

Beton v interiéru je fenoménem designu posledních let. Dodává nadčasovost, originalitu a ponechává prostor pro vyniknutí řady designových doplňků. Nevýhodou betonových stěrek je ale jejich cena. Specializované firmy nabízí ceny několikanásobně přesahující hranici 1000 korun za metr čtverečný. Proč ale platit tolik, když máme spoustu šikovných tatínků a maminek?

Na videu vám ukážeme metodu jak vytvořit betonovou stěrku svépomocí. Zvládne to i maminka na mateřské. Vybrali jsme materiál jednoduchý na aplikaci, natónovali ideální odstín a přibalili potřebné pracovní nástroje. 

Barva se nanáší štětcem. Materiál se skládá ze dvou složek. Jedná se o barvu v šedém dekoru a bílé částečky. Obě složky jsou smíchané. Po nanesení materiálu na stěnu, stěrkou rozetřeme bílé částečky a vytvoříme požadované efekt. Materiál můžeme nanášet dvěma způsoby, buď cik-cak natíráním štětcem pro výraznější efekt nebo ťukáním štětce o stěnu pro efekt jemnější, více kontrastní, viz detail produktu. Výraznější efekt navodí renezanční atmosféru, naopak jemný efekt připomíná betonový monolit. Sledujte naše video a dozvíte se více.

Tuto stěrku můžete u nás zakoupit a jeden metr čtverečný vás vyjde na 345 korun. Zakoupit můžete zde:

Dejte ji na krb, do obýváku, dětského pokoje, kamkoli kde budete chtít podpořit prostor originálním designem.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX