Shopping weekend - speciální slevová akce -30% na vybrané produkty jen tento víkend! 🎉 Vybírejte z kategorie „Shopping weekend“ a ušetřete 30 %. Akce platí do 26. 5. 2024.
Zpět do obchodu

Registrace

Piklerové trojúhelníky

Piklerové trojúhelník je známou a u dětí i rodičů velmi oblíbenou motorickou hračkou, prolézačkou, šplhací pomůckou, založenou na teorii pediatričky Emmy Piklerové, která vyzdvihuje důležitost samostatného objevování pohybových možností, což je v souladu také s montessori principem o stěžejní roli motoriky ve vývoji dětí. Zdravý pohyb přispívá nejen ke správnému fyzickému vývoji dítěte, ale i jeho psychickému vývoji. Při šplhání, přelézání, podlézání, a v případě setů i klouzání, si děti užijí spoustu zábavy, zdokonalí své motorické dovednosti, koordinaci očí a rukou, logické myšlení, fyzickou zdatnost, procvičí a posílí celé tělo.

V naší nabídce najdete Montessori Piklerové trojúhelníky v přírodním provedení, s barevnými nebo duhovými příčkami, polohovací i s možností změny sklonu, samotné i v setu s oboustrannými prkny.

Udržitelný e-shop není jen razítko u loga. Děkujeme, že s námi pečujete o životní prostředí.

Cena

29997599
129997599

Značky

Produkt

Věk

Věk (posuvník)

Co rozvíjí

Pro koho

Barva

Motiv

Typ hračky

Typ

Příslušenství

Kompatibilita

Nosnost

Materiál

Rozměr

Umístění či použití

Původ

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 6
6 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX