Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

KIDWOOD

Kidwood je značka vyrábějící úžasná multifunkční hřiště na doma, která přispívají k fyzickému i duševnímu rozvoji dětí. Kromě nich tato společnost vyrábí i nejrůznější příslušenství, která hřišti dodají vždy nový rozměr a děti díky tomu jen tak neomrzí.

Tato multifunkční hřiště od Kidwoodu lze přizpůsobit věku, fyzické zdatnosti a odvaze každého dítěte. Díky tomu vám tyto prolézačky mohou přinést roky zábavy - vyhrají si na něm jak malé děti, které teprve začínají chodit, tak i děti, které chodí na základní školu. Mezi nejoblíbenější patří Kidwood Sailor a Kidwood Zebra.

Všechny produkty podléhají přísné kontrole kvality, splňují normu EN 71 a pyšní se certifikátem TUV. Můžete si být tedy jistí, že jsou pro vaše děti naprosto bezpečné!

Kidwood-logo

Cena

4999499
14999499
13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX