Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Marimex

 

Česká značka Marimex patří mezi špičku dodavatelů na česko-slovenském trhu v oblasti bazénové a relaxační techniky. Prodává především bazény, trampolíny, dětská hřiště, ale i infrasauny nebo vířivky. Společnost Marimex nabízí ke svým produktům i široký výběr příslušenství a náhradních dílů.

V naší nabídce najdete trampolíny značky Marimex, které se stanou skvělým doplňkem každé zahrady. Mají nosnost až 150 kg - nabízí tedy prostor nejen dětskému hraní, ale i posílení svalů a zvýšení odolnosti proti stresu u dospělých. Trampolíny Marimex patří mezi nejbezpečnější a nejspolehlivější na českém trhu.

Koukněte u nás i na dětská hřiště značky Marimex. Jsou vyrobena z kvalitního borovicového dřeva, robustního plastu a odolného kovu. Dřevo je navíc povrchově ošetřeno proti nepříznivým vlivům počasí a nese certifikaci FSC. Všechna dětská hřiště Marimex splňují normu EN 71 Bezpečnosti hraček.

Logo_firmy_Marimex
Žádné produkty značky Marimex nebyly nalezeny...
×

Splátková kalkulačka ESSOX