-20 % na nejpraktičtější montessori pomůcky – učicí věže. 🌈 Pomozte dětem, ať to dokáží samy! Vyberte jakoukoli učicí věž, v košíku zadejte kód: „jasam20“ a je to. Akce platí do 19. 5. 2024.
Zpět do obchodu

Registrace

Mr Maria

Mr Maria je holandská značka, která své produkty vyrábí zodpovědně a s láskou. Jejich originální dětská světla jsou vyráběna z udržitelných netoxických materiálů a splňují nejvyšší možné požadavky na kvalitu, takže vašim dětem zaručí 100% bezpečnost.

Dětské lampičky Mr Maria se stanou skvělým parťákem vašich dětí. V noci jim budou dělat společnost při usínání, odhánět noční můry a ve dne se promění v krásnou dekoraci dětského pokoje. Díky tomu si tato dětská noční svítidla zamilují nejen vaše děti, ale i vy.

V nabídce u nás najdete mini lampičky Mr Maria králíčka Miffyho nebo medvídka Borise, kteří díky své velikosti padnou dětem perfektně do ruky. Poslouží tak třeba k bezpečné cestě na záchod, ideální jsou i na cestování. Avšak v nabídce máme i větší Mr Maria lampy různých tvarů, např. 30 cm vysokého králíčka Miffyho, Miffyho XL, který je vysoký 80 cm anebo medvídka.

logo-Mr-Maria

Cena

4594999
14594999
10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX