-20 % na nejpraktičtější montessori pomůcky – učicí věže. 🌈 Pomozte dětem, ať to dokáží samy! Vyberte jakoukoli učicí věž, v košíku zadejte kód: „jasam20“ a je to. Akce platí do 19. 5. 2024.
Zpět do obchodu

Registrace

AKCE Kompletní řešení pokojíčku za 9.999,-

Vážení rodiče,

také často trávíte hodiny hledáním vybavení dětského pokoje na internetu? Hledáte nejlepší ceny, kvalitu a také to, aby k sobě všechny doplňky ladily? Teď už nemusíte ztrácet čas. Připravili jsme pro vás stylové, kvalitní a především cenově atraktivní sety kompletních pokojíčků. A pozor nejprodávanější pokojíček clasic pro vás nyní máme již za cenu 9.999,-

Náš pokojíček Clasic za cenu 9.999,- Je kompletně navržený a vyrobený pod značkou ELIS DESIGN v EU, nabízí nejprodávanější produkty a snoubí styl, kvalitu a funkčnost.

Naše představa moderního pokojíčku Clasic za 9.999,- se opírá o kvalitní trámkovou domečkovou postel premium, která je vyrobená z prvotřídního borovicového dřeva s certifikací FSC včetně roštu ZDARMA. Dále rostoucí systém dětského nábytku navržený tak, aby kromě stylu a kvality zajistil tu nejlepší ergonomii pro vaše dítě. A v neposlední řadě za cenu 9.999,- získáte i stylový teepee stan, hřejivou podložku na zem a dva polštářky.

Všechny naše výhodné pokojíčky najdete ZDE:

Pokojíček Clasic za 9.999,-

dětský_pokoj_s_domečkovou_postelí_clasic

Pokojíček Luxury od 25,999,-

dětský pokoj elis design

×

Splátková kalkulačka ESSOX