Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Navštivte nás na Czech Design Weeku

elis-design-week-praha-detsky-nabytek

 

Czech Design Week je přehlídka designu, která představuje autory nezávislé scény. Prezentuje tu nejzajímavější tvorbu českých i zahraničních tvůrců s důrazem na opravdovost a osobní přístup.

Koncept přehlídky Czech Design Week vznikl z iniciativy ukázat kvalitní český design v širším kontextu. Vystavujícími jsou autoři z řad studentů, profesionálů, jednotlivců, ale i studií nebo firem. Akce je selektivní, tedy jen pro vybrané práce a důraz je kladen na individuální a osobní přístup jednotlivých designérů

Je nám velkou ctí, že můžeme být součástí takto významné české přehlídky designu a ukázat značku ELIS DESIGN, jako jednoho z představitelů netradičního a kvalitního českého designu.
Stavte se za do pražského kongresového centra od 10. do 13. září, kde uvidíte a "osaháte" si naše nejnovější produkty. Těšíme se na vás. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX