Sleva 35 % ke Dni otců! ✨ Vybírejte zboží označené štítkem a sleva se vám automaticky odečte z košíku. Akce platí do 16. 6. 2024.
Zpět do obchodu

Registrace

Otevírání zahrádky 23. 4. 2022

        

Víte, že náš showroom v Kuřimi má krásnou a prostornou zahrádku, na které jsou kromě trampolíny i skluzavky, dřevěné domečky a zahradní sestavy? 

Přijďte s námi otevřít letošní venkovní sezónu, potkat se, omrknout produkty, které v showroomu máme a užít si rodinné dopoledne.

Kdy?

V sobotu 23. 4. 2022 od 9 do 14 hodin

Kde?

Kuřim, Tyršova 52, Showroom ELIS DESIGN

Co u nás při otevírání zahrádky zažijete?

Pro děti i dospělé bude připraveno malé občerstvení, stolečky s posezením, omalovánky, pracovní listy a aktivity pod taktovkou naší šikovné Verči. Celá akce je velmi rodinná, rádi se s vámi pobavíme nejen o hračkách, ale i rodičovství a dalších výzvách, budeme sdílet své zkušenosti, rádi vyslechneme ty vaše a těšíme se na odlehčenou atmosféru.

Omrknete zahradní domky, trampolínu a skluzavky, děti si budou moct vše vyzkoušet a dosyta se vyřádit.

Showroom bude standardně otevřen, pokud máte zálusk na něco z našeho sortimentu a budeme to mít na skladě, můžete si to rovnou odvézt!

Co třeba toto balanční prkno? Připravili jsme pro vás speciální akci pouze na tento den, kdy bude prkno v prodeji za krásných 999 Kč. A možná se chystá i další překvapení...

 

 

 

Těšíme se na vás!

×

Splátková kalkulačka ESSOX