Zpět do obchodu

Registrace

Otevírání zahrádky 23. 4. 2022

        

Víte, že náš showroom v Kuřimi má krásnou a prostornou zahrádku, na které jsou kromě trampolíny i skluzavky, dřevěné domečky a zahradní sestavy? 

Přijďte s námi otevřít letošní venkovní sezónu, potkat se, omrknout produkty, které v showroomu máme a užít si rodinné dopoledne.

Kdy?

V sobotu 23. 4. 2022 od 9 do 14 hodin

Kde?

Kuřim, Tyršova 52, Showroom ELIS DESIGN

Co u nás při otevírání zahrádky zažijete?

Pro děti i dospělé bude připraveno malé občerstvení, stolečky s posezením, omalovánky, pracovní listy a aktivity pod taktovkou naší šikovné Verči. Celá akce je velmi rodinná, rádi se s vámi pobavíme nejen o hračkách, ale i rodičovství a dalších výzvách, budeme sdílet své zkušenosti, rádi vyslechneme ty vaše a těšíme se na odlehčenou atmosféru.

Omrknete zahradní domky, trampolínu a skluzavky, děti si budou moct vše vyzkoušet a dosyta se vyřádit.

Showroom bude standardně otevřen, pokud máte zálusk na něco z našeho sortimentu a budeme to mít na skladě, můžete si to rovnou odvézt!

Co třeba toto balanční prkno? Připravili jsme pro vás speciální akci pouze na tento den, kdy bude prkno v prodeji za krásných 999 Kč. A možná se chystá i další překvapení...

 

 

 

Těšíme se na vás!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení