Doprava zdarma a -20 % na vybrané kousky od eliNeli! 🔥 Nejoblíbenější značka na našem e-shopu teď s touto boží slevou. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Zpět do obchodu

Registrace

Mezinárodní Montessori konference 22.3.2021

Milý příznivci ELIS DESIGN,

s nadšením vám přinášíme velkou novinu – jsme hlavními partnery Mezinárodní Montessori konference Růst společně, na kterou vás zároveň srdečně zveme! Konference se koná od 22. do 26. března online formou a přednášky budou opatřeny českými titulky.
Zakoupením vstupenky nejenže se budete moct této jedinečné akce zúčastnit, ale získáte i trvalý přístup k 18 inspirativním promluvám dohromady 20 odborníků na montessori pedagogiku.
Zakoupit vstupenku >>

2

Ukázka z přednášek zdarma

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Chcete vědět, jakým způsobem jsou jednotlivé přednášky organizované a zda vás zaujmou? Máme přichystané krátké ukázky z 5 přednášek, ať víte, do čeho jdete.
Stačí kliknout a vyplnit váš mail tady>>

Získáte tak ochutnávky přednášek z minulého roku a můžete zjistit, jak vám jejich styl vyhovuje a zda se budete chtít konference naplno zúčastnit.K různým tématům rozpracovaných v přednáškách můžete v naší stále se vyvíjející nabídce najít spoustu inspirace. Pokud se u nás na ELIS DESIGN zaregistrujete, můžete využívat našeho věrnostnímu programu a svoji montessori sbírku stále obohacovat.

montessori-konference-elis-design

Soutěž o volné vstupenky

Sledujte pozorně náš instagram. V neděli 14. 3. bude vyhlášena soutěž o celkem 5 vstupenek. Stačí odpovědět na otázku, který výrobek ze světa ELIS DESIGN Vás nejvíc oslovil. Soutěž bude probíhat celý týden. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, kteří se mohou těšit na přístup ke všem zajímavým přednáškám zdarma. Vyhlášení bude v pondělí 22. 3. Neváhejte se zúčastnit!

Na co se můžete těšit?

Název Růst společně v sobě nese velkou škálu významů. Pomáháte růst vašim dětem a ony pomáhají růst vám, objevovat nové stránky, porozumět sám sobě. Je to oboustranný proces.
Zároveň i vy, příznivci ELIS DESIGN, pomáháte díky svému zájmu růst naší nabídce a my vám můžeme přinášet stále více zajímavých věcí, které vás a vaše děti budou provázet na cestě společného objevování světa.
Namátkou představme přístup jedné z řečnic, americké pedagožky Anny Langstaff, jež se zabývá prvky domácí prostředí. Její metoda N.E.S.T. (hnízda), se skládá ze čtyř prvků:
Mluví o užitečnosti samostatných, útulných koutků, které slouží k nácviku konkrétních dovedností. Akcentuje také význam hraček a různých hravě-výukových pomůcek. Svůj význam mají také ozdoby a doplňky, které přinášejí nejen dětským smyslům mnoho nových podnětů. Zdůrazňuje také celkovou atmosféru, duši domova, ve kterém by se měli cítit dobře všichni obyvatelé domácnosti.
Dále Vás čekají témata zaměřená na kreativitu – vyrábění, hudba; konverzaci, výuku a mnoho dalšího. Pojďte se s námi dozvědět více o neomezeném potenciálu dětství. A také o tom, jak jakožto rodiče nezapomínat na sebe. Šťastné dítě je dítě šťastných rodičů.

Těšíme se na Vás!
Tým ELIS DESIGN, hlavní partner Mezinárodní online konference Růst společně

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX