Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Novinky

5 tipů na dárky pro tříleté a starší děti

U tříleťáků už začíná být obtížné vymyslet univerzální dárek, který obstojí u všech. Ve třech letech děti začínají objevovat milion věcí a souvislostí, začínají rozvíjet své zájmy a každé dítě baví něco jiného. Zároveň mají touto dobou už své milované postavičky nebo hrdiny. Pokud nechcete mít po Vánocích nebo po narozeninách svého tříleťáka domov plný Tlapkové patroly nebo Elzy, určitě oceníte naše tipy. Jsou nadčasové, osvědčené, vkusné a budete je milovat vy i děti.

1. Kuchyňka

Kdybychom měli vybrat jen jednu jedinou větší hračku, byla by to rozhodně kuchyňka. Ze zkušenosti víme, že je to nejoblíbenější hračka kluků i holek napříč věkovými skupinami a ve 3 letech je ideální čas ji pořídit. Děti v ní mohou konečně volně zužitkovat, co se naučili během tří let pozorování svých rodičů v kuchyni. Vaří v ní příkrmy panenkám, polévky návštěvám a pokud pořídíte i jako doplněk kávovar, denně vaří mamince a tatínkovi čerstvou (dřevěnou) kávu. Náš tip je tato od značky eliNeli, která obsahuje i základní příslušenství. Pokud už kuchyňku máte, skvělým dárkem je rozhodně nové kuchyňské vybavení, třeba mixér, potraviny nebo dřevěný čajový set.

Všechny kuchyňky >

18734-8_edukativni-box--sada-naucnych-hracek--pro-deti-od-2-let-2

3468_activity-board-domecek-je-interaktivni-hracka-typu-montessori--ktera-na-dlouhou-dobu-zaujme-zvidavou-detskou-dusi

2. Desková hra

Tři roky bývají často milníkem, kdy dítě začne pravidelně docházet do školky. Společný čas tedy bývá o něco vzácnější. Proto nedáme dopustit na deskovky. U těch jednodušších her vydrží i tříleťák. Upevňuje si tak logické myšlení, představivost, schopnost porozumění a zdravou soutěživost. Skvělý dárek pro celou rodinu. Určitě začněte něčím lehčím, doporučujeme třeba „Člověče, nezlob se“ nebo pexeso. Pokud tyto hry už dítě hravě zvládá, zkuste mikádo nebo některou z našeho souboru her.  

všechny deskovky >

3. Domeček pro panenky

V první řadě je třeba říct, že se rozhodně nejedná o dárek pouze pro holky. Domeček pro panenky baví všechny hlavně díky možnosti vyprávění příběhů a rozvíjení fantazie, což není jen dívčí disciplína. Navíc se u domečku může zabavit více dětí. Dospělí při hře s dítětem můžou zpětně probírat různé situace, které se během dne staly. K dostání jsou jednoduché dřevěné varianty, barevné i velké, které jsou mnohdy vyšší než průměrný tříleťák. Pokud domeček už máte, jako drobný dárek určitě potěší nový nábytek, doplňky nebo postavičky do domečku.

Všechny domečky  >

18156-11_plysova-velryba-modra-s-miminkem

7502-12_set-teepee-stan-letni-slunce-pro-deti

4. Stavebnice

Stavebnice jsou skvělým způsobem, jak podnítit tvořivost a motorické dovednosti dětí. Tříleťáci už zvládnou déle držet pozornost a také mají mnohem vyspělejší jemnou motoriku. Rozhodně je na místě tyto dovednosti ještě více podpořit a dopřát dětem radost ze stavění (a bourání) nových věží, pevností a hradů. Stavebnice je tedy jasná volba. My si oblíbili tuhle dřevěnou, která umožňuje stavět všelijaké budovy a pevnosti a zároveň na jejích kostkách najdete písmenka a číslice, která můžete společně hrou procvičovat. Velký úspěch zaručujeme i u této, která dává možnost postavit si město a projíždět autíčky.

všechny stavebnice >

5. Umělecká sada

Ať už to vaše dítě táhne k hudbě, malování, tanci nebo vyšívání, pokud v něm vidíte nadšení pro jakýkoli umělecký směr, určitě ho podpořte. Budoucí malíři ocení stojany na plátno, sadu na malování a kreslení nebo zajímavé omalovánky. Skvělou eko variantou pro tyto umělce, kteří denně pokreslí stohy papírů je magnetická kreslicí tabulka. Budoucí hudebníci si zase zamilují hudební sadu. Probuďte v dětech malé velké umělce. A tvořte s nimi, je to terapeutické!


všechny hudební sady  >

14118-2_svetlo-do-detskeho-pokoje-lampicka-ptacek-s-reproduktorem

Máte už doma tyhle hračky nebo jste si jednoduše nevybrali? Zkuste ještě naše rychlotipy z těchto kategorii:  nářadí a ponky, hry na profese, autodráhy a nebo rovnou celé interiérové sestavy pro malé uličníky!

5 tipů na dárek pro dvouleté dítě

Po druhém roce života dítěte začíná opět krásné období, kdy dítě začíná pomalu mluvit ve větách, z chůze přechází na běh a zlepšuje své motorické i kognitivní dovednosti. Zároveň ale začíná období, kdy už se jasně a naplno projevuje jeho osobnost a tak kromě obrovské radosti, lásky a smíchu se nám často dostává vzdoru, vzteku a křiku. Třikrát hurá.

Opět jsme tedy připravili tipy na dárky pro děti od 2 let, které jim udělají radost, budou je bavit i rozvíjet a vám pomohou překonat náročné dny.


1. Edukativní box (25–⁠36 měsíců)

I pro dvouleťáky máme připravený edukativní box, který je stoprocentní jistotou, že se dárek „ujme“. Jde o sadu hraček, montessori pomůcek a her, ideální pro děti ve věku 25–36 měsíců. Sada dítě skvěle zabaví a rozvíjí po všech stránkách. Součástí je i návod jak s pomůckami a hračkami pracovat. Sad máme několik rozdělené podle věku. Vybrat můžete tedy více boxů pro děti ve svém okolí nebo postupně pořizovat svému dítku aktuální sadu. 🙂

 

Všechny edu boxy >

18734-8_edukativni-box--sada-naucnych-hracek--pro-deti-od-2-let-2

3468_activity-board-domecek-je-interaktivni-hracka-typu-montessori--ktera-na-dlouhou-dobu-zaujme-zvidavou-detskou-dusi

2.  Activity boardy domeček

Další téměř must have dárek pro dvouleťáka je jednoznačně activity board domeček. Kromě všeobecného rozvoje slouží i jako skvělá schovka a navíc se zabaví i více dětí najednou a na hodně, hodně, dlouho. Prohlédněte si všechny varianty a vyberte si tu, do které se zamilujete vy i váš malý parťák.

 

všechny activity boardy >

3. Plyšáci

Možná vám plyšáci připadají jako nerozvíjející a „nudné“ hračky, ale milují je rodiče i děti. Must have na usínání, parťák do školky, na cesty nebo jen tak kámoš, o kterého se děti můžou starat. Vybrali jsme pro vás krásné a vkusné hračky od Les Déglingos, které jsou často doplněny i o maximálně roztomilé miminka zvířátek.
Právě po druhém roce života v některých rodinách se už běžně řeší přespávání na noc u babičky a dědy nebo kdekoliv jinde. Zamilovaný plyšák může být skvělá věc, díky které si děti mohou vzít kousek domova kamkoliv jinam.

 

Všechny plyšáci >

18156-11_plysova-velryba-modra-s-miminkem

7502-12_set-teepee-stan-letni-slunce-pro-deti

4. Teepee stan

Dvouleté děti už začínají oceňovat, že mohou alespoň na chvíli někam zalézt a schovat se před světem. A rodiče to taky oceňují. :) Proto je teepee stan skvělý dárek. Je to místo pro relax, čtení, snění nebo trucování. Zároveň se jedná o krásný doplněk interiéru, který prohřeje a zútulní pokojíček. Vyberte si u nás ten pravý, který krásně zapadne do vašeho domova.

 

všechny teepee stany >

5. Stylová lampička

Někdo začíná už od narození, někdo později, ale kolem 2. roku už by mělo být běžné číst dětem pohádku na dobrou noc. Kromě příjemně stráveného společného času, blízkosti a rituálu před spaním pomáhá čtení obohacovat slovní zásobu, rozšiřuje znalosti dítěte a sbližuje vztah čtenář-posluchač. 🙂
Pořiďte si domů na čtení pomocníka v podobě stylové lampičky. My milujeme především tuto lampičku ptáček s reproduktorem, která má tu výhodu, že lze nastavit intenzitu světla a má i reproduktor, takže v ty dny, kdy už na čtení není síla, můžete lampičku/reproduktor propojit s mobilem a pustit písničky nebo audio pohádky. V nabídce máme i další stylové lampičky, tak je omrkněte.Všechny lampičky >

14118-2_svetlo-do-detskeho-pokoje-lampicka-ptacek-s-reproduktorem

Máte už doma tyhle hračky nebo jste si jednoduše nevybrali? Zkuste ještě naše rychlotipy z těchto kategorii: kuchyňky a obchod, nářadí a ponky, skládačky a stavebnice, hry na profese, hudební nástroje a nebo rovnou celé interiérové sestavy pro malé nezbedy!

5 tipů na dárek pro roční dítě

Období mezi 1. a 2. druhým rokem života často bývá pro rodiče jedno z nejkrásnějších a nejnáročnějších zároveň. Roční dítě zlepšuje svou jemnou motoriku, tráví většinu času v aktivním pohybu, začíná rozvoj řeči a sociálních dovedností a hlavně začíná plně projevovat svoji osobnost. Je důležité děti v tomto rozvoji podpořit a zároveň se nezbláznit.
Proto jsme pro vás připravili tipy na dárky pro děti od 1 roku, které je rozvíjí a zároveň zabaví, takže toho pobíhání za nimi by mohlo být teoreticky o něco míň. :)1. Edukativní box (13–18 měsíců)

Dárek, se kterým nešlápnete vedle. Jedná se o sadu hraček, her a montessori pomůcek krásně zabalené a přehledně vysvětlené v jednom praktickém setu. Veškerý obsah je vhodný pro děti od 13 do 18 měsíců. Děti se zabaví a hlavně rozvíjí své kognitivní dovednosti, jemnou motoriku a stimulují smysly. 

Edukativní box je náš dárek číslo jedna a máme varianty i pro ostatní věkové kategorie. Tyto sety tedy krásně vyřeší dárek nejen pro vaše dítě, ale i pro ostatní děti v rodině a okolí.

 

Edukativní box

18728-2_edukativni-box-pro-deti-ve-veku-13-18-mesicu-2

14061-2_montessori-houpacka-smile-pro-deti-v-pastelovych-barvach

2. Montessori houpačka

Dárek, který budete moct využívat několik dalších let. Děti skvěle zabaví a hlavně je všestranně rozvíjí. Pomáhá posilovat stabilitu a svaly, rozvíjí jemnou i hrubou motoriku a podněcuje fantazii. Její široké využití navíc šetří místo a podporuje proaktivitu, nejen u dětí. Může být houpačkou, skluzavkou, prolézačkou, mostem, tunelem, skrýší i sedačkou a při doplnění oboustranným prknem i dětským nábytkem.

 

Montessori  houpačky

3. Activity board

Activity kostky a trojúhelníky rozvíjí logické uvažování, kreativitu, jemnou motoriku, pozornost  a další dovednosti. Nejdůležitější funkce je ale tato: děti zabaví i na několik dlouhých minut, některé i desítek minut. Pro roční dítě (nebo mladší) zatím stačí pořídit activity kostku nebo trojúhelník. Výhoda těchto menších rozměrů je, že je můžete brát i s sebou na cesty do auta nebo do kočárku.

 

Activity boardy

16503-4_montessori-kostka-activity-board-na-cesty-s-fialovym-led-osvetlenim

5850-41_zavesna-detska-houpacka

4. Závěsná houpačka

 

Po 1. roce věku dítěte určitě začnete častěji navštěvovat dětská hřiště, kde si všimnete jedné věci: vždycky je největší boj o houpačky. Není divu, děti to milují a zároveň na ně má houpání zklidňující efekt. Proto je domácí houpačka skvělým dárkem nejen pro děti, ale také pro rodiče. Často se houpání využívá jako uklidnění před spaním i jako zábava do chladnějších dní. My navíc nabízíme houpačky v široké paletě barev a hlavně krásném designu. Nejedná se tedy jen o hračku, ale i designový prvek do interiéru. Už jste viděli tuto nejoblíbenější sametovou houpačku pro nejmenší?

 

Závěsné houpačky

5. Učicí věž

Učicí věž je vlastně dárkem především pro rodiče. Dítě starší jednoho roku, které umí samo lézt a stát, si do ní vleze a může rodičům pomáhat nebo se jen dívat, když pracují v kuchyni, v dílně nebo při čištění zoubků v koupelně. Jedná se o win-win situaci, kdy dítě se učí od nás rodičů a my u toho (snad) v klidu zvládneme uvařit večeři nebo umýt nádobí a ještě smysluplně trávit společný čas. 

V nabídce máme i multifunkční věže, které lze využít i jako stolek a židličku, schůdky, tabuli na křídy nebo activity board. Pomoct s výběrem učicí věže by vám mohl tento článek:

https://www.elisdesign.cz/pruvodce-vyberem/jak-vybrat-ucici-vez/
Více o produktu

20701-3_multifunkcni-ucici-vez-4v1-lvicek

Máte už doma tyhle hračky nebo jste si jednoduše nevybrali? Zkuste ještě naše rychlotipy z těchto kategorii: hračky pro nejmenší, plyšáci, kuličkové dráhy, hračky do vany, suché bazénky nebo třeba univerzální bestseller posledních měsíců, se kterým neuděláte chybu u nikoho – lampička ptáček

S Monikou Bagárovou upřímně o rodičovství, pracovních snech a tlaku okolí na matky #5

 

et-yt-nahled


Monika Bagárová - zpěvačka, influencerka, zakladatelka značky Rumyia a maminka

Zpěvačka Monika Bagárová o tom, jak ji mateřská role proměnila, proč si jako porotkyně snažila držet od soutěžících odstup a jaké má další pracovní plány. Co je pro ni ve výchově nejdůležitější a co ji naopak nejvíc vyčerpává? I na to se ptáme v 5. epizodě podcastu ELIS talks, který se zabývá rodičovstvím, zdravým vývojem dětí a vzděláváním.

Hlavní témata ROzhovoru

 • 0:00 Úvod
 • 0:48 Jak vnímá Monika Bagárová svou roli maminky a v čem ji překvapila?
 • 1:55 Kam sahají muzikantské kořeny Moničiny rodiny? Je tatínek jejím bezmezným podporovatelem nebo kritikem?
 • 3:30 Jak začala v dětství Moničina cesta k hudbě a co zpívala na svém 1. veřejném vystoupení?
 • 4:29 Jak Monika zvládala v 15 letech mediální tlak soutěže Super Star? A je podle ní pro úspěch důležitější štěstí nebo soustavná práce?
 • 6:10 Baví Moniku Bagárovou v televizních show víc role soutěžící nebo porotkyně? Je pro ní těžké dávat negativní zpětnou vazbu?
 • 8:48 Jak zvládala Monika porotcovat z domova s miminkem a co ji pracovně zachránilo v době covidu?
 • 10:56 Jak porod změnil její pohled na svět a vnímání sebe sama jako ženy?
 • 13:06 Čím je pro Moniku kojení své dcerky a jak v této souvislosti vnímá tlaky okolí na jeho délku?
 • 15:34 Jakými zásadami se známá zpěvačka řídí při výchově své dcery a co si slibuje od nástupu dcery do školky?
 • 17:40 Jak se Monice daří skloubit péči o dceru s prací a co pro to musela udělat?
 • 18:58 Jakou těžko uvěřitelnou činností zpěvačka ráda relaxuje?
 • 20:02 Na jakých pilířích stála Moničina výchova v dětství a co z toho by ona sama ráda předávala dál?
 • 20:54 Má Monika na sociálních sítích nějakou zkušenost s hatery a jak k tomu přistupuje?
 • 21:41 Co si Monika s dcerkou rády zpívají? Plánuje natočit vlastní album písniček pro děti?
 • 23:55 Co zpěvačku přivedlo k tvorbě kosmetiky Rumyia a co konkrétně v kosmetické branži dělá?
 • 27:39 Je pro Moniku ekologická šetrnost výrobků důležitá a jak k tomu přistupují doma?
 • 29:12 Jaké jsou pracovní sny Moniky Bagárové a jak do toho zapadá rodina?
 • 31:41 Životní motto Moniky Bagárové?
 
 

Poslechněte si také ostatní epizody

rozměry postýlek domeček

Rozměry domečkových postýlek

Postel Domeček Classic

rozměr rozměr matrace rozměr postele výška
60 x 120 DÉLKA-120cm ŠÍŘKA-60cm DÉLKA-133cm ŠÍŘKA-69cm 118
70 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-79cm 123
70 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-79cm 123
80 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-89cm 128
80 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-89cm 128
80 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-89cm 128
80 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-89cm 128
80 x 200 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-89cm 128
90 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-99cm 128
90 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-99cm 133
90 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-99cm 133
90 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-99cm 133
90 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-99cm 133
100 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-109cm 138
100 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-109cm 138
100 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-109cm 138
120 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-120cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-129cm 148
120 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-120cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-129cm 148
135 x190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-135cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-144cm 155
140 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-140cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-149cm 158
140 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-140cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-149cm 158
160 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-160cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-169cm 168
160 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-160cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-169cm 168

 

Postel Domeček Classic se zábradlím

rozměr rozměr matrace rozměr postele výška
60 x 120 DÉLKA-120cm ŠÍŘKA-60cm DÉLKA-129cm ŠÍŘKA-66cm 118
70 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-149cm ŠÍŘKA-76cm 123
70 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-169cm ŠÍŘKA-76cm 123
80 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-149cm ŠÍŘKA-86cm 128
80 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-169cm ŠÍŘKA-86cm 128
80 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-189cm ŠÍŘKA-86cm 128
80 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-86cm 128
80 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-209cm ŠÍŘKA-86cm 128
90 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-149cm ŠÍŘKA-86cm 128
90 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-169cm ŠÍŘKA-96cm 133
90 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-189cm ŠÍŘKA-96cm 133
90 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-96cm 133
90 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-209cm ŠÍŘKA-96cm 133
100 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-189cm ŠÍŘKA-106cm 138
100 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-106cm 138
100 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-209cm ŠÍŘKA-106cm 138

 

Postel Domeček Dominant

rozměr rozměr matrace rozměr postele výška
70 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-79cm 149
70 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-79cm 143
80 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-89cm 143
80 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-89cm 149
80 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-89cm 143
80 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-89cm 149
80 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-89cm 158
90 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-99cm 155
90 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-99cm 149
90 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-99cm 158
90 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-99cm 155
90 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-99cm 160
100 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-109cm 155
100 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-109cm 158
100 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-109cm 160
120 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-120cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-129cm 161
120 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-120cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-129cm 161
135 x190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-135cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-144cm 158
140 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-140cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-149cm 161
140 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-140cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-149cm 160
160 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-160cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-169cm 160

 

Postel Domeček s komínem

rozměr rozměr matrace rozměr postele výška
70 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-79cm 145
70 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-79cm 128
80 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-89cm 128
80 x 160  DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-89cm 145
90 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-99cm 128
90 x160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-99cm 145
80 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-89cm 158
80 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-89cm 155
90 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-89cm 145
90 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-99cm 158
90 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-99cm 155
90 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-99cm 158
100 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-109cm 155
100 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-109cm 158
100 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-109cm 159
120 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-120cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-129cm 155
120 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-120cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-129cm 158
120 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-120cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-129cm 159
135 x190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-135cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-144cm 158
140 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-140cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-149cm 158
140 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-140cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-149cm 159
160 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-160cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-169cm 158
160 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-160cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-169cm 159

 

Postel Kvádr

rozměr rozměr matrace rozměr postele výška
60 x 120 DÉLKA-120cm ŠÍŘKA-60cm DÉLKA-129cm ŠÍŘKA-66cm 100
70 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-149cm ŠÍŘKA-76cm 100
70 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-169cm ŠÍŘKA-76cm 100
80 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-149cm ŠÍŘKA-86cm 100
80 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-169cm ŠÍŘKA-86cm 100
80 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-189cm ŠÍŘKA-86cm 100
80 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-86cm 100
80 x 200 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-209cm ŠÍŘKA-86cm 100
90 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-149cm ŠÍŘKA-86cm 100
90 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-169cm ŠÍŘKA-96cm 100
90 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-189cm ŠÍŘKA-96cm 100
90 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-96cm 100
90 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-209cm ŠÍŘKA-96cm 100
100 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-189cm ŠÍŘKA-106cm 100
100 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-106cm 100
100 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-100cm DÉLKA-209cm ŠÍŘKA-106cm 100
120 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-120cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-126cm 100
120 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-120cm DÉLKA-209cm ŠÍŘKA-126cm 100
135 x190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-135cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-141cm 100
140 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-140cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-146cm 100
140 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-140cm DÉLKA-209cm ŠÍŘKA-146cm 100
160 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-160cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-166cm 100
160 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-160cm DÉLKA-209cm ŠÍŘKA-166cm 100

 

Postel Teepee

rozměr rozměr matrace rozměr postele výška
70 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-149cm ŠÍŘKA-80cm 115
70 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-169cm ŠÍŘKA-80cm 115
80 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-149cm ŠÍŘKA-90cm 125
80 x 160  DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-169cm ŠÍŘKA-90cm 125
80 X 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-189cm ŠÍŘKA-90cm 125
80 X 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-90cm 125
80 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-209cm ŠÍŘKA-90cm 125
90 X 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-149cm ŠÍŘKA-100cm 140
90 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-169cm ŠÍŘKA-100cm 140
90 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-189cm ŠÍŘKA-100cm 140
90 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-199cm ŠÍŘKA-100cm 140
90 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-209cm ŠÍŘKA-100cm 140

 

Vyvýšená postel Domeček Play front

rozměr rozměr matrace rozměr postele výška
70 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-79cm 189
70 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-79cm 195
80 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-89cm 189
80 x 160  DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-89cm 195
80 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-89cm 200
80 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-89cm 205
80 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-89cm 208
90 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-99cm 189
90 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-99cm 195
90x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-99cm 200
90 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-99cm 205
90 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-99cm 208

 

Vyvýšená postel Domeček Play side

rozměr rozměr matrace rozměr postele výška
70 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-79cm 189
70 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-79cm 195
80 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-89cm 189
80 x 160  DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-89cm 195
80 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-89cm 200
80 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-89cm 205
80 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-89cm 208
90 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-90cm  DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-99cm 189
90 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-99cm 195
90 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-99cm 200
90 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-99cm 205
90 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-99cm 208

 

Patrová postel Domeček pro dva Front

rozměr rozměr matrace rozměr postele výška
70 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-79cm 189
70 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-79cm 195
80 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-89cm 189
80 x 160  DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-89cm 195
80 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-89cm 200
80 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-89cm 205
80 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-89cm 208
90 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-99cm 195
90x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-99cm 200
90 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-99cm 205
90 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-99cm 208

 

Patrová postel Domeček pro dva Side

rozměr rozměr matrace rozměr postele výška
70 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-79cm 189
70 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-70cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-79cm 195
80 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-89cm 189
80 x 160  DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-89cm 195
80 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-89cm 200
80 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-89cm 205
80 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-89cm 208
90 x 140 DÉLKA-140cm ŠÍŘKA-90cm  DÉLKA-153cm ŠÍŘKA-99cm 189
90 x 160 DÉLKA-160cm ŠÍŘKA-80cm DÉLKA-173cm ŠÍŘKA-99cm 195
90 x 180 DÉLKA-180cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-193cm ŠÍŘKA-99cm 200
90 x 190 DÉLKA-190cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-203cm ŠÍŘKA-99cm 205
90 x 200 DÉLKA-200cm ŠÍŘKA-90cm DÉLKA-213cm ŠÍŘKA-99cm 208

 

5 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX