Nepřehlédněte náš PROGRAM VÝHOD - 1000 korun zpět, příspěvek na dovolenou, luxusní dětská kosmetika, doprava ZDARMA a mnoho dalšího pro nové i stálé zákazníky. Využijte našich letních slev!!!

Postavičky

 
399
8991399899
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

   
 • Designová samolepka tančícího děvčátka v baletním postoji a v pastelových barvách je příjemnou dekorací na zdi dětského pokoje Akce
  Na objednání

  Designová samolepka tančící baletky na zdi dětského pokoje oživí interiér. Originální obrázek v pastelových barvách lze vybírat ze tří barevných variant a kombinovat s dalšími nálepkami z kolekce barevných postaviček.

  599 Kč (–23 %)
  od 399 Kč
 • Nálepka na zeď barevné postavičky čaroděj Henry Akce
  Na objednání

  Designová samolepka čaroděje Henryho na zdi dětského pokoje oživí interiér. Originální obrázek v pastelových barvách lze kombinovat s dalšími nálepkami z kolekce barevných postaviček.

  599 Kč (–23 %)
  od 399 Kč
 • Nálepka na zeď barevné postavičky koťátko Akce
  Na objednání

  Designová samolepka s koťátkem na zdi dětského pokoje oživí interiér. Originální obrázek lze kombinovat s dalšími nálepkami z kolekce barevných postaviček.

  799 Kč (–33 %)
  od 549 Kč
 •  
 • Nálepka na zeď barevné postavičky králíček Akce
  Na objednání

  Designová samolepka s králíčkem na zdi dětského pokoje oživí interiér. Originální obrázek lze kombinovat s dalšími nálepkami z kolekce barevných postaviček.

  899 Kč (–39 %)
  od 549 Kč
 • samolepka princ emil Akce
  Na objednání

  Designová samolepka s princem Emilem na zdi dětského pokoje oživí interiér. Originální obrázek v pastelových barvách lze  kombinovat s dalšími nálepkami z kolekce barevných postaviček.

  499 Kč (–23 %)
  od 399 Kč
 • Nálepka na zeď barevné postavičky princezna Amálka Akce
  Na objednání

  Designová samolepka princezny na zdi dětského pokoje oživí interiér. Originální obrázek v pastelových barvách lze vybírat ze tří barevných variant a kombinovat s dalšími nálepkami z kolekce barevných postaviček.

  499 Kč (–23 %)
  od 399 Kč
 •  
 • Nálepka na zeď barevné postavičky úžasný Leon Akce
  Na objednání

  Designová samolepka s chlapcem na zdi dětského pokoje oživí interiér. Originální obrázek v pastelových barvách lze  kombinovat s dalšími nálepkami z kolekce barevných postaviček.

  499 Kč (–23 %)
  od 399 Kč
 • Nálepka na zeď barevné postavičky veselá Alenka Akce
  Na objednání

  Designová samolepka s holčičkou a balonky na zdi dětského pokoje oživí interiér. Originální obrázek v pastelových barvách lze vybírat ze tří barevných variant a kombinovat s dalšími nálepkami z kolekce barevných postaviček.

  599 Kč (–23 %)
  od 399 Kč
 • Nálepka na zeď barevné postavičky víla Zuzka Akce
  Na objednání

  Designová samolepka malé víly na zdi dětského pokoje oživí interiér. Originální obrázek v pastelových barvách lze vybírat ze tří barevných variant a kombinovat s dalšími nálepkami z kolekce barevných postaviček.

  499 Kč (–23 %)
  od 399 Kč
 •  
 • designová nástěnná samolepka víly dodá dívčímu pokojíku pohádkově romantické kouzlo. Akce
  Na objednání

  Postavička z pohádek, víla s kouzelnou hůlkou, zaujme především holčičky. Designová samolepka na zeď v pastelově růžové barvě dodá dívčímu pokojíku jemnou, pohádkově romantickou náladu. 


  od 899 Kč

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.