Zpět do obchodu

Registrace

Proč zvolit ELIS DESIGN?

 

kompletni reseni_line

Kompletní řešení

Filozofií firmy ELIS DESIGN je nabídnout zákazníkům kompletní řešení dětského světa v moderním stylu. U nás poskládáte celý pokojíček od postýlky přes hračky až po nálepky na zeď. Všechny produkty navrhujeme a vybíráme tak, aby spolu tvořily harmonický celek a jak barevně, tak designově zapadaly do konceptu stylového pokojíčku.

elis_1

 

prirodni materialy_line

Používání přírodních materiálů

Myslíme EKOLOGICKY: V první řadě vybíráme produkty z přírodních materiálů, které jsou zpracovány s ohledem na přírodu a zdraví našich nejmenších. Naše představa moderního pokojíčku se opírá o kvalitní domečkovou postel, která je vyrobená z borovicového dřeva s certifikací FSC, rostoucí systém dětského nábytku, přírodní, jemné a nezávadné textilní produkty, zastoupené mimojiné teepee stany, a v neposlední řadě hračkami, které kombinují pastelové barvy se dřevem. Samostatnou kapitolou je náš montessori program, který podporuje správný přirozený vývoj našich dětí. Tuto kategorii reprezentují activity boardy, dětské houpačky a prolézačky.

elis_2

 

zaruka_line

Vrácení zboží do 30 dnů

Uvědomujeme si, že nejdůležitějším článkem fungující firmy jste vy - naši zákazníci. Bez vás bychom nemohli realizovat naše sny o světě, kde vládne příroda, nápaditost, harmonie a styl. Proto Vám nabízíme rozšířenou možnost vrácení zboží a to do 30 dnů od doručení, věrnostní slevový program a kvalitní zákaznický servis včetně zdarma vyzvednutí zásilky v případě reklamace. Více se dozvíte v našem reklamačním rádci ZDE.

elis_3

 

elis-design-vyrobeno-v-evrope

Garance kvality

Kvalita a bezpečnost dětí je to nejdůležitější, proto zboží testujeme a neustále zdokonalujeme. Výrobky pod naší značkou ELIS DESIGN pro vás vyrábíme v Evropě s ohledem na kvalitu, bezpečnost, design a funkčnost. Naší strategií je odolávat čínské expanzi a hledat výrobce v EU s prvotřídními certifikovanými materiály. Více o naší výrobě ZDE:

elis_4

 

showroom-kurim-elis-design-88x88

Showroom v Kuřimi 

V prostorách bývalé kavárny vznikl velkorysý a promyšlený prostor, kde si můžete prohlédnout a otestovat výrobky z naší nabídky, chvíli si pohovět ve vzorových pokojíčcích a naživo zjistit, co by se vám nejvíce líbilo přenést třeba i do vaší domácnosti a království vašich dětí. Jsme s vámi již pět let a nový showroom, díky němuž můžeme zlepšit naše služby a být s vámi v přímém kontaktu, je završením tohoto malého výročí. Přijeďte s námi sdílet tuto radost, těšíme se na vás! 
Tyršova 52, 664 34 Kuřim