PRODLOUŽENO! Největší slevová akce Dny Marie potrvá do konce září! Sleva 20 % v kategorii „Dny Marie“ s kódem „DNYMARIE20“ tedy platí do půlnoci 30. 9. 2023.
Zpět do obchodu

Registrace

Proč zvolit ELIS DESIGN?

 

Vaše spokojenost

To je pro nás priorita a hnací motor. Vaší přízně si velmi vážíme, proto nabízíme dobu na vrácení produktů prodlouženou na 30 dní místo obvyklých 14 dnů. V případě reklamace z jakéhokoliv důvodu nabízíme vyzvednutí zboží přímo u vás zdarma. Snažíme se o 100% zákaznický servis a tak se nám nebojte svěřit s jakoukoliv vaší připomínkou, poznámkou nebo reklamací. Čekali jste jiný odstín nebo strukturu přírodního dřeva? Každý kus je originál. Dejte nám vědět. Vaše zpětné vazby nás posouvají dál a my vám za ně děkujeme.

elis_1

 

prirodni materialy_line

Ekologie a bezpečnost

Nechceme, aby to byla jen slova. V první řadě opíráme naše produkty pod značkou ELIS DESIGN o kvalitní dřevo a ruční opracování. Například naše domečková postel s velmi jemnými hranami je dominantou dětského pokojíčku, bezpečným útočištěm pro hraní i místem pro sladké sny. Výrobou ale nekončíme. Využíváme přírodní obalový materiál bez zbytečného, těžko odbouratelného celopotisku a stále snižujeme využití plastů při balení. Podporujeme třídění odpadu a stále přemýšlíme, jak našemu prostředí ještě více odlehčit. 

elis_2

 

kompletni reseni_line

Služby na míru

Dětský pokojíček je královstvím i útočištěm vašich dětí. Navrhneme a zrealizujeme pokojíček a vybavení právě pro vás. Na výběr u nás máte 2 varianty spolupráce — návrh od designérů a výběr z našich produktů nebo spolupráce plně na míru — přijedeme, přeměříme, navrhneme, vyrobíme. Od podlahy přes malbu na přání, od nábytku přes hračky, až po dekoraci na stěně a lampičku na stolku. Právě takový pokojíček na míru podtrhne jedinečnost vašeho dítěte a decentně zapadne do stylu vašeho interiéru. Bezpečný, útulný, praktický, funkční a inspirativní prostor pro vaše malé andílky i raubíře. O to se postaráme.

elis_3

 

elis-design-vyrobeno-v-evrope

Garance kvality

Naše značka ELIS DESIGN vyrábí ručně opracované dřevěné hračky a nábytek v Evropě s ohledem na kvalitu, bezpečnost, design funkčnost. Produkty pravidelně osobně testujeme a nasloucháme vašim připomínkám, díky kterým zdokonalujeme výrobu i vzhled.
Nasloucháme vám i proto, abychom vyhověli všem vašim preferencím. Zařazujeme do sortimentu také produkty dalších evropských značek s prvotřídními certifikovanými materiály, které si získaly naši důvěru a prošly testovacím a rozřazovacím procesem. Díky tomu u nás najdete hračky a nábytek v širším cenovém rozpětí, zařazené do úrovní kvality: BASICPREMIUM a TOP.

elis_4

 

showroom-kurim-elis-design-88x88

Showroom v Kuřimi 

V prostorách bývalé kavárny vznikl útulný a přátelský showroom, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet ELIS DESIGN produkty, chvíli si pohovět ve vzorových pokojíčcích a naživo zjistit, co by se vám nejvíce líbilo ve vaší domácnosti a v království vašich dětí. 

Vystavujeme tu prototypy nových hraček a nábytku a nasloucháme vám při jejich testování. Potkat tady můžete i majitele Veroniku a Aleše a další kolegy, kteří vám rádi představí celý příběh za naší značkou.

Jsme s vámi již 6. rokem. 

Přijeďte s námi sdílet dětskou radost, těšíme se na vás! 

Tyršova 52, 664 34 Kuřim

×

Splátková kalkulačka ESSOX