Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Proč zvolit ELIS DESIGN?

 

Vaše spokojenost

To je pro nás priorita a hnací motor. Vaší přízně si velmi vážíme, proto nabízíme dobu na vrácení produktů prodlouženou na 30 dní místo obvyklých 14 dnů. V případě reklamace z jakéhokoliv důvodu nabízíme vyzvednutí zboží přímo u vás zdarma. Snažíme se o 100% zákaznický servis a tak se nám nebojte svěřit s jakoukoliv vaší připomínkou, poznámkou nebo reklamací. Čekali jste jiný odstín nebo strukturu přírodního dřeva? Každý kus je originál. Dejte nám vědět. Vaše zpětné vazby nás posouvají dál a my vám za ně děkujeme.

elis_1

 

prirodni materialy_line

Ekologie a bezpečnost

Nechceme, aby to byla jen slova. V první řadě opíráme naše produkty pod značkou ELIS DESIGN o kvalitní dřevo a ruční opracování. Například naše domečková postel s velmi jemnými hranami je dominantou dětského pokojíčku, bezpečným útočištěm pro hraní i místem pro sladké sny. Výrobou ale nekončíme. Využíváme přírodní obalový materiál bez zbytečného, těžko odbouratelného celopotisku a stále snižujeme využití plastů při balení. Podporujeme třídění odpadu a stále přemýšlíme, jak našemu prostředí ještě více odlehčit. 

elis_2

 

kompletni reseni_line

Služby na míru

Dětský pokojíček je královstvím i útočištěm vašich dětí. Navrhneme a zrealizujeme pokojíček a vybavení právě pro vás. Na výběr u nás máte 2 varianty spolupráce — návrh od designérů a výběr z našich produktů nebo spolupráce plně na míru — přijedeme, přeměříme, navrhneme, vyrobíme. Od podlahy přes malbu na přání, od nábytku přes hračky, až po dekoraci na stěně a lampičku na stolku. Právě takový pokojíček na míru podtrhne jedinečnost vašeho dítěte a decentně zapadne do stylu vašeho interiéru. Bezpečný, útulný, praktický, funkční a inspirativní prostor pro vaše malé andílky i raubíře. O to se postaráme.

elis_3

 

elis-design-vyrobeno-v-evrope

Garance kvality

Naše značka ELIS DESIGN vyrábí ručně opracované dřevěné hračky a nábytek v Evropě s ohledem na kvalitu, bezpečnost, design funkčnost. Produkty pravidelně osobně testujeme a nasloucháme vašim připomínkám, díky kterým zdokonalujeme výrobu i vzhled.
Nasloucháme vám i proto, abychom vyhověli všem vašim preferencím. Zařazujeme do sortimentu také produkty dalších evropských značek s prvotřídními certifikovanými materiály, které si získaly naši důvěru a prošly testovacím a rozřazovacím procesem. Díky tomu u nás najdete hračky a nábytek v širším cenovém rozpětí, zařazené do úrovní kvality: BASICPREMIUM a TOP.

elis_4

 

showroom-kurim-elis-design-88x88

Showroom Kuřim

V prostorách bývalé kavárny v Kuřimi vznikl útulný a přátelský showroom, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet ELIS DESIGN produkty, chvíli si pohovět ve vzorových pokojíčcích a naživo zjistit, co by se vám nejvíce líbilo ve vaší domácnosti a v království vašich dětí. 

Vystavujeme tu prototypy nových hraček a nábytku a nasloucháme vám při jejich testování. Potkat tady můžete i majitele Veroniku a Aleše a další kolegy, kteří vám rádi představí celý příběh za naší značkou.

Jsme s vámi již 7. rokem. 

Přijeďte s námi sdílet dětskou radost, těšíme se na vás! 

Tyršova 52, 664 34 Kuřim

 

showroom-kurim-elis-design-88x88

Showroom Praha

Konečně došlo i na Prahu. Otevřeli jsme největší prodejnu dřevěných hraček v ČeskuStejně jako v Kuřimi si zde budete moct hračky vyzkoušet, osahat, prohlédnout a rovnou nakoupit. Dokonce je tu pro Vás připravena u vchodu hrací zóna, kde si děti budou moct nerušeně pohrát. Nezapomeňte mít své děti vždy pod dohledem, ale nebojte se je nechat objevovat vlastní hranice třeba při prolézání nebo při houpání.

Najdete nás v pražském OC Europark v přízemí naproti food courtu, každý den od 9 do 20 hodin.

Přesná adresa: Nákupní 389/3, 102 00 Praha 10 – Štěrboholy

Těšíme se na vás a vaše děti! 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX