MEGA VÝPRODEJ se slevami až 77 % je tu. Nakupte naši domečkovou postel Premium a využijte slevový kód na 1000 czk nebo si vyberte z řady zlevněných produktů. Navíc hlasujte v akci shop roku a vyhrajte dovolenou za 500 euro.
Zpět do obchodu

Registrace

Proč zvolit ELIS DESIGN?

 

kompletni reseni_line

Kompletní řešení

Filozofií firmy Elisdesign je nabídnout zákazníkům kompletní řešení dětského světa v moderním stylu. U nás poskládáte celý pokojíček od postýlky přes hračky až po nálepky na zeď. Podstatnou část sortimentu vyrábíme pod vlastní značkou ELIS DESIGN. Další produkty pečlivě vybíráme tak, aby zapadaly designově a barevně do konceptu dětského pokojíčku. Odoláváme čínské expanzi a hledáme výrobce v rámci EU s certifikovanými materiály.

elis_1

 

prirodni materialy_line

Používání přírodních materiálů

Myslíme EKOLOGICKY: V první řadě vybíráme produkty z přírodních materiálů, které jsou zpracovány s ohledem na přírodu a zdraví našich nejmenších. Naše představa moderního pokojíčku se opírá o kvalitní domečkovou postel premium, která je vyrobená z borovicového dřeva s certifikací FSC, rostoucí systém dětského nábytku, přírodní, jemné a nezávadné textilní produkty, zastoupené mimojiné teepee stany, a v neposlední řadě hračkami, které kombinují pastelové barvy s dřevem. Samostatnou kapitolou je náš montessori systém, který podporuje správný přirozený vývoj našich dětí. Tuto kategorii reprezentují activity boardy, dětské houpačky a prolézačky. Všechny tyto výrobky pro vás vyrábíme s nadšením a láskou pod naší značkou ELIS DESIGN s ohledem na kvalitu, design, funkčnost a zábavu.

elis_2

 

zaruka_line

Vrácení zboží do 30 dnů

Nejdůležitějším článkem fungující firmy jsou naši zákazníci, toto si uvědomujeme, protože bez vás bychom nemohli realizovat naše sny o světě, kde vládne příroda, nápaditost, harmonie a styl. Proto našim zákazníkům nabízíme rozšířenou možnost vrácení zboží a to do 30 dnů od doručení. Více se dozvíte v našich obchodních podmínkách.

elis_3

 

1000 vydejnich mist_line

1000 výdejních míst

Stalo se Vám, že jste si objednali balík a jste na dovolené nebo nejste doma? Nevadí, stačí si při dodání zaškrtnout některé z výdejních míst. V ELIS DESIGN posíláme zboží dle parametrů bud přes balíkovou službu DPD a GLS nebo pokud jste si vybrali postýlku, která není skladem a musí se vyrobit, tak paletovou přepravou DHL.

DPD: v aplikaci DPD kurýr si můžete změnit termín i místo vykládky zboží nebo vybrat některé z tisíců výdejních míst a to jednoduše v příchozím mailu s informací o doručení vaší zásilky. Více zde: https://pickup.dpd.cz/
GLS: v případě GLS máte na výběr z více jak 200 parcelschopů, kde si můžete balíček vyzvednout. Více zde: https://gls-group.eu/CZ/cs/seznam-parcelshopu

elis_4

 

showroom v praze_line

Showroom v Praze

Přijďte si otestovat kvalitu našich produktů na vlastní kůži a navštivte nás v našem showroomu v Praze. Samozřejmě můžete přijet i s kočárkem, obchod je bezbariérový. Připravili jsme pro vás vzorové pokojíčky, spoustu doplňků, dětský koutek na hraní, náš montessori program a mnoho dalšího. S návrhem dětského světa přesně podle vašich představ vám s radostí pomůže naše store managerka Iva.

 

store@elisdesignstore.cz

737 455 822


Otevírací doba:
po - pá 10 - 18
sobota 10 - 14

adresa: Nová Harfa, Poděbradská 777/9c 190 00 Praha-Vysočany

elis_5