Výhodné sety nebo slevové kupóny až s 50% slevou. Co si vyberete?
Zpět do obchodu

Registrace

Proč zvolit ELIS DESIGN?

 

kompletni reseni_line

Kompletní řešení

Filozofií firmy ELIS DESIGN je nabídnout zákazníkům kompletní řešení dětského světa v moderním stylu. U nás poskládáte celý pokojíček od postýlky přes hračky až po nálepky na zeď. Všechny produkty navrhujeme a vybíráme tak, aby spolu tvořily harmonický celek a jak barevně, tak designově zapadaly do konceptu stylového pokojíčku.

elis_1

 

prirodni materialy_line

Používání přírodních materiálů

Myslíme EKOLOGICKY: V první řadě vybíráme produkty z přírodních materiálů, které jsou zpracovány s ohledem na přírodu a zdraví našich nejmenších. Naše představa moderního pokojíčku se opírá o kvalitní domečkovou postel, která je vyrobená z borovicového dřeva s certifikací FSC, rostoucí systém dětského nábytku, přírodní, jemné a nezávadné textilní produkty, zastoupené mimojiné teepee stany, a v neposlední řadě hračkami, které kombinují pastelové barvy se dřevem. Samostatnou kapitolou je náš montessori program, který podporuje správný přirozený vývoj našich dětí. Tuto kategorii reprezentují activity boardy, dětské houpačky a prolézačky.

elis_2

 

zaruka_line

Vrácení zboží do 30 dnů

Uvědomujeme si, že nejdůležitějším článkem fungující firmy jste vy - naši zákazníci. Bez vás bychom nemohli realizovat naše sny o světě, kde vládne příroda, nápaditost, harmonie a styl. Proto Vám nabízíme rozšířenou možnost vrácení zboží a to do 30 dnů od doručení, věrnostní slevový program a kvalitní zákaznický servis včetně zdarma vyzvednutí zásilky v případě reklamace. Více se dozvíte v našem reklamačním rádci ZDE.

elis_3

 

elis-design-vyrobeno-v-evrope

Garance kvality

Kvalita a bezpečnost dětí je to nejdůležitější, proto zboží testujeme a neustále zdokonalujeme. Výrobky pod naší značkou ELIS DESIGN pro vás vyrábíme v Evropě s ohledem na kvalitu, bezpečnost, design a funkčnost. Naší strategií je odolávat čínské expanzi a hledat výrobce v EU s prvotřídními certifikovanými materiály. Více o naší výrobě ZDE:

elis_4

 

elis-family-vernostni-program-elis-design

Věrnostní program 

Spokojený zákazník je pro nás srdeční záležitost, kterou rozhodně nechceme nechat bez povšimnutí. Velmi si vážíme zákazníků, kteří se k nám rádi vrací a chceme vás odměnit zařazením do věrnostního klubu ELIS Family+, více se dozvíte ZDE.

vernostni-program-elis-design