Letní Pokojíčkománie: Využijte slevu 1 000 Kč na domečkové postele a zlevněné akční ceny na kompletní vybavení pokojíčku v Montessori stylu.
Zpět do obchodu

Registrace

Proč zvolit ELIS DESIGN?

 

kompletni reseni_line

Kompletní řešení

Filozofií firmy ELIS DESIGN je nabídnout zákazníkům kompletní řešení dětského světa v moderním stylu. U nás poskládáte celý pokojíček od postýlky přes hračky až po nálepky na zeď. Všechny produkty navrhujeme a vybíráme tak, aby spolu tvořily harmonický celek a jak barevně, tak designově zapadaly do konceptu stylového pokojíčku.

elis_1

 

prirodni materialy_line

Používání přírodních materiálů

Myslíme EKOLOGICKY: V první řadě vybíráme produkty z přírodních materiálů, které jsou zpracovány s ohledem na přírodu a zdraví našich nejmenších. Naše představa moderního pokojíčku se opírá o kvalitní domečkovou postel, která je vyrobená z borovicového dřeva s certifikací FSC, rostoucí systém dětského nábytku, přírodní, jemné a nezávadné textilní produkty, zastoupené mimojiné teepee stany, a v neposlední řadě hračkami, které kombinují pastelové barvy se dřevem. Samostatnou kapitolou je náš montessori program, který podporuje správný přirozený vývoj našich dětí. Tuto kategorii reprezentují activity boardy, dětské houpačky a prolézačky.

elis_2

 

zaruka_line

Vrácení zboží do 30 dnů

Uvědomujeme si, že nejdůležitějším článkem fungující firmy jste vy - naši zákazníci. Bez vás bychom nemohli realizovat naše sny o světě, kde vládne příroda, nápaditost, harmonie a styl. Proto Vám nabízíme rozšířenou možnost vrácení zboží a to do 30 dnů od doručení, věrnostní slevový program a kvalitní zákaznický servis včetně zdarma vyzvednutí zásilky v případě reklamace. Více se dozvíte v našem reklamačním rádci ZDE.

elis_3

 

garance kvality

Garance kvality

Kvalita a bezpečnost dětí je to nejdůležitější, proto zboží testujeme a neustále zdokonalujeme. Výrobky pod naší značkou ELIS DESIGN pro vás vyrábíme v Evropě s ohledem na kvalitu, bezpečnost, design a funkčnost. Naší strategií je odolávat čínské expanzi a hledat výrobce v EU s prvotřídními certifikovanými materiály. Více o naší výrobě ZDE:

elis_4

 

showroom v praze_line

Showroom v Praze

Přijďte si otestovat kvalitu našich produktů na vlastní kůži a navštivte nás v našem showroomu v Praze. Samozřejmě můžete přijet i s kočárkem, obchod je bezbariérový. Připravili jsme pro vás vzorové pokojíčky, spoustu doplňků, dětský koutek na hraní, náš montessori program a mnoho dalšího. S návrhem dětského světa přesně podle vašich představ vám s radostí pomůže naše store managerka Iva.


www.elisdesignstore.cz 

store@elisdesignstore.cz

737 455 822


Otevírací doba:
po - pá 10 - 18
sobota 10 - 14

adresa: Nová Harfa, Poděbradská 777/9c 190 00 Praha-Vysočany

elis_5