Pozor, pozor: sice se aktuální doba dodání produktů SKLADEM prodloužila na 6–10 dní, ale nebojte, pod stromeček to stíháme. Váš zájem o naše produkty je obrovský a my děkujeme za důvěru i trpělivost.
Zpět do obchodu

Registrace

Výměna dárků po Vánocích

Vaše spokojenost je pro nás priorita. A sami dobře víme, že ne vždy se povede zvolit vhodný dárek. Proto pro vás máme speciální nabídku výměny zakoupeného produktu za jiný a to od 20. listopadu 2022 až do 10. ledna 2023. 

Pokud se stane, že vám zboží z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, napište nám e-mail na reklamace@elisdesign.cz. Do předmětu napište „Výměna dárku — (číslo objednávky)”. Pro vrácení produktu nabízíme 2 možnosti — balík u vás doma vyzvedne náš kurýr za poplatek 149 Kč nebo nám produkt pošlete sami. Prosíme, specifikujte vaše preference v e-mailu.
Také nám napište, jaký produkt jste si vybrali pro výměnu, klidně pošlete odkaz. Nově vybrané zboží musí mít vyšší hodnotu než vrácené. 

221121-ED-garance-vymeny-2560x10002

Váš e-mail může vypadat ideálně takto:

Dobrý den, 

chci vrátit (název produktu).

Objednávka je pod číslem (...). Zboží je nepoškozené a v původním obalu. 

Preferuji vyzvednutí u mě doma, které je zpoplatněno částkou 149 Kč za balík / Zaslání zajistím sám na vaši adresu.

Prosím o zaslání nového produktu (odkaz, specifikace barvy, varianty, množství).

Vaše jméno, adresa a telefon.

Abychom vám usnadnili výběr nejoblíbenějších dárků z ELIS DESIGN, přikládáme pár tipů na bestsellery, které nebudete vy ani vaše děti chtít vracet:

 

 

Reklamační rádce v bodech najdete zde. Pokud máte jakýkoliv dotaz, jsme vám k dispozici — +420 513 03 61 03 nebo info@elisdesign.cz.