Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Chodítka pro děti

Chodítko pro děti je parádní hračkou, která pomůže dětem při nejisté chůzi, přepraví menší náklad v podobě oblíbených plyšáků nebo hraček a ještě nabízí spoustu možností ke hře, objevování a vzdělávání. Dřevěná chodítka s nejrůznějšími hracími prvky a aktivitami potrénují jemnou motoriku, koordinací očí a rukou, logické myšlení, naučí děti barvičky, některá i zvířátka, počítat, hodiny nebo umožní dětem zahrát si na hudební nástroj.

Prohlédněte si naši nabídku chodítek pro holčičky i kluky, v různých barvách, s nejrůznějšími motivy, v různých podobách, s různými hracími a vzdělávacími prvky.

Získali jsme cenu odborné poroty SHOP ROKU 2023 - Udržitelný e-shop! Děkujeme, že u nás nakupujete a že s námi pečujete o životní prostředí.

Cena

19992000
119992000

Značky

Věk

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
1 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX