MEGA VÝPRODEJ se slevami až 77 % je tu. Nakupte naši domečkovou postel Premium a využijte slevový kód na 1000 czk nebo si vyberte z řady zlevněných produktů. Navíc hlasujte v akci shop roku a vyhrajte dovolenou za 500 euro.
Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Vstupte do světa Elisdesign, kde vládne příroda, nápaditost, harmonie, styl a jednoduchost. Našim cílem je vám nabídnout kompletní řešení dětského pokojíčku v moderním stylu.

Chceme vám pomoci vytvořit domov, místo z kterého budete nadšeni, kdykoli na něj pohlédnete. Pečlivě vybíráme produkty tak, aby spolu tvořily harmonický celek a zapadaly do uceleného konceptu moderního designu.

V Elisdesign věříme v nadčasovost a sílu dřeva, naší inspirací je jednoduchost, hravost a čistota severského stylu. Dbáme na kvalitní výběr dodavatelů a ctíme poctivou řemeslnou tradici.

Proč nakupovat u Elisdesign?

Cena a kvalitacílem je Vám nabídnout světové výrobky za atraktivní ceny. Odoláváme čínské expanzi a hledáme výrobce v EU s certifikovanými materiály.

Nápaditost, kreativita, design - naší snahou je neustále zapracovávat nové trendy do naší nabídky a současně je obohacovat o vzory a nápady, které jinde nenajdete. Na řadu produktů máme exklusivní zastoupení a rádi uvádíme na trh neokoukané zboží od nových výrobců.

Osobní přístup - volejte, pište, dotazujte se. Nejste pro nás jen zákazník, jste to Vy! Zajímají nás vaše názory, zlepšení a postřehy. Hodnoťte nás a posílejte recenze. Jsme organismus a toužíme se vyvíjet a zlepšovat.

Jednotný koncept - nechceme nabízet vše pro děti, ale být specialista na dětský pokojíček v moderním stylu a nabídnout vám kompletní řešení vzájemně kombinovatelných prvků.

Sortiment - snažíme se vám představit široký výběr dané řady produktů. Nabízíme více jak 130 postýlek domeček, přes 50  typů teepee stanů, stylové dětské židličky a stoleček, neokoukané samolepky na zeď, hrací deky, pěnové puzzle podložky a spoustu hraček pro Vaše poklady. Nejprodávanější produkty pro vás držíme skladem.

Chceme vám dát výběr, originalitu, design a to vše za zajímavou cenu.

A jak to u nás začalo?

Děkujeme za Vaši podporu

Tým Elisdesign

 

Záznamy nebyly nalezeny...