AKCE - DOVOLENÁ ZA HUBIČKU !!!! - nakupte celkem za 4.999,- a získejte poukaz na dovolenou v hodnotě 2.500 czk. Využijte našich akčních cen. Například domečková postel od 3.499,-, set TEEPEE stan šedý 1.999,-, dětská houpačka nebo křesílko králík za 1.699,-, nálepka přes celou zeď za 999,-

O nás

Elis design představuje řešení dětských pokojíčků v kombinaci přírodních materiálů a moderních vzorů. Reagujeme na materiálovou, tvarovou a barevnou nesourodost mnoha dětských pokojíčků. Jsme si vědomi, že doby barevných sídlišť a interiérů přeplněných barvami jsou již dávno pryč. Do popředí se dostávají přírodní materiály, šedé či antracitové odstíny exteriéru i interiéru a zvyšuje se význam bílé barvy. Právě tyto trendy vám přinášíme v naší nabídce.

Chceme vám pomoci vytvořit domov, místo z kterého budete nadšeni, kdykoli na něj pohlédnete. Našim cílem je tedy zajistit nabídku produktů v uceleném konceptu moderního designu, citlivě pracovat s barvami a vzory tak, aby i dětský pokojíček vypadal čistě, útulně a harmonicky.

V Elis design věříme v nadčasovost a sílu dřeva, naší inspirací je jednoduchost, hravost a čistota severského stylu. Dbáme na kvalitní výběr dodavatelů a ctíme poctivou řemeslnou tradici.

Proč nakupovat u Elis design?

Cena a kvalitacílem je Vám nabídnout světové výrobky za atraktivní ceny. Odoláváme čínské expanzi a hledáme výrobce v EU s certifikovanými materiály.

Nápaditost, kreativita, design - naší snahou je neustále zapracovávat nové trendy do naší nabídky a současně je obohacovat o vzory a nápady, které jinde nenajdete. Na řadu produktů máme exklusivní zastoupení a rádi uvádíme na trh neokoukané zboží od nových výrobců.

Osobní přístup - volejte, pište, dotazujte se. Nejste pro nás jen zákazník, jste to Vy! Zajímají nás vaše názory, zlepšení a postřehy. Hodnoťte nás a posílejte recenze. Jsme organismus a toužíme se vyvíjet a zlepšovat.

Jednotný koncept - nechceme nabízet vše pro děti, ale být specialista na dětský pokojíček v moderním stylu a nabídnout vám kompletní řešení vzájemně kombinovatelných prvků.

Sortiment - snažíme se vám představit široký výběr dané řady produktů. Nabízíme více jak 130 variant domečkových postýlek a přes 50 typů teepee stanů. Nejprodávanější modely pro vás držíme skladem. 

Chceme vám dát výběr, originalitu, design a to vše za zajímavou cenu.

A jaký je náš příběh?

Děkujeme za Vaši podporu

Tým Elisdesign

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.