Zpět do obchodu

Registrace

Pokojíček na míru - kontrast

Prostorná a krásně prosvětlená místnost v sobě skrývá velký potenciál pro nádherný pokoj, stačí tyto vlastnosti jednoduše a efektivně vyzdvihnout a je na světe pokojíček, ve kterém se děti mohou cítit… nu, jako v pokojíčku! Vzdušném, inspirativním a poskytujícím místo jejich individualitě!

Použité materiály :

lamino desky - rakouský výrobce Egger

hrany ošetřeny ABS hranou pro maximální odolnost i bezpečí

kování - rakouský výrobce Blum

Cena výrobků na míru:

157 tisíc Kč  

 

Autorem návrhu je Ing. arch. Miroslav Varga.

 

Využití prostoru

Řešení návrhu je tu velmi prosté a zároveň důmyslné. Opozitní motivy domečku rámují a zdůrazňují prostor pro odpočinek i práci, na obojí je tak vytvořen speciální útulný koutek.  Skříně po obvodu zachovávají volný střed pokoje a kromě úložné funkce jsou zde také výrazným prostředkem designového vyjádření.

Záměrně zachovaná otevřenost prostoru poskytuje místo pro hračky a především pro tancování, hopkání, hraní na podlaze, zkrátka pro veškeré odreagování a sebevyjádření.

 

Barevný plán

Barvy v tónech růžové a mint vytvářejí efektní kontrast, díky použití moderních světlých odstínů je tato kombinace svěží a neokoukatelná.

 

Personalizace

Jak napovídají růžičky na tapetě, obyvatelkou tohoto království je malá princezna. Nesmí tak chybět ani velké zrcadlo a šatník hned při ruce.  Minimalistický tvar domečku pak napovídá, že se tu malá slečna může cítit pohodlně a opravdu doma.

 

Tento pokojíček tvoří ideální místo pro spokojenou a zdravě sebevědomou, rozvíjející se osobnost, svou jednoduchou upraveností přímo vybízí k zachování přiměřeného pořádku a jeho otevřený prostor bude při každém příchodu působit jako uvítání domů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení