Letní Pokojíčkománie bez DPH odstartovala! 🔥 Zařiďte dětem pokojíček snů za ceny bez DPH! Vybírejte z produktů označených štítkem a v košíku zadejte kód: letobezdph. Navíc máme dopravu zdarma nad 3 000 Kč. A nepřehlédněte ani naše Cenové šampiony se slevou až 60 %.
Zpět do obchodu

Registrace

Pokojíček na míru - kontrast

Prostorná a krásně prosvětlená místnost v sobě skrývá velký potenciál pro nádherný pokoj, stačí tyto vlastnosti jednoduše a efektivně vyzdvihnout a je na světe pokojíček, ve kterém se děti mohou cítit… nu, jako v pokojíčku! Vzdušném, inspirativním a poskytujícím místo jejich individualitě!

Použité materiály :

lamino desky - rakouský výrobce Egger

hrany ošetřeny ABS hranou pro maximální odolnost i bezpečí

kování - rakouský výrobce Blum

Cena výrobků na míru:

237 tisíc Kč  

 

Autorem návrhu je Ing. arch. Miroslav Varga.

 

Využití prostoru

Řešení návrhu je tu velmi prosté a zároveň důmyslné. Opozitní motivy domečku rámují a zdůrazňují prostor pro odpočinek i práci, na obojí je tak vytvořen speciální útulný koutek.  Skříně po obvodu zachovávají volný střed pokoje a kromě úložné funkce jsou zde také výrazným prostředkem designového vyjádření.

Záměrně zachovaná otevřenost prostoru poskytuje místo pro hračky a především pro tancování, hopkání, hraní na podlaze, zkrátka pro veškeré odreagování a sebevyjádření.

 

Barevný plán

Barvy v tónech růžové a mint vytvářejí efektní kontrast, díky použití moderních světlých odstínů je tato kombinace svěží a neokoukatelná.

 

Personalizace

Jak napovídají růžičky na tapetě, obyvatelkou tohoto království je malá princezna. Nesmí tak chybět ani velké zrcadlo a šatník hned při ruce. Minimalistický tvar domečku pak napovídá, že se tu malá slečna může cítit pohodlně a opravdu doma.

 

Tento pokojíček tvoří ideální místo pro spokojenou a zdravě sebevědomou, rozvíjející se osobnost, svou jednoduchou upraveností přímo vybízí k zachování přiměřeného pořádku a jeho otevřený prostor bude při každém příchodu působit jako uvítání domů.

×

Splátková kalkulačka ESSOX